Basketbal

Extraliga ml. žákyně U14: Sokol Hradec - Prostějov (9).

Sdružený Vč přebor ml. mini U12: Sokol Hradec - Studánka (11 a 13 vše sport. hala TJ Sokol Eliščino nábř.).

Vč liga muži: Sokol Pražské Předměstí B - Nová Paka (17.30 sport. hala Třebeš).

Fotbal

Přípravné kopačky - Hradec Králové Všesport. stadion UT: FC Hradec U15 - Slavia Praha (10), FC Hradec U14 - Slavia Praha (12), Třebeš U15 - Třebechovice (14), Třebeš ženy - Třebeš SG (16).
Hradec Králové Slavia Hradec UT: Olympia Hradec U19 - Rohoznice (10), Třebeš st. dor. - Jaroměř (14), FC Hradec ženy U18 - Pardubice (16).
Nový Bydžov Chudonice UT: Turnaj kategorie U13 (10) účast: RMSK Cidlina N. Bydžov, Náchod, Braník; Turnaj kategorie U12 (12) účast: RMSK Cidlina N. Bydžov, Náchod, Kutná Hora; RMSK Cidlina Nový Bydžov U15 - Meteor Praha (14), RMSK Cidlina Nový Bydžov U14 - Meteor Praha (16).

Halový fotbal

Hradec Králové: Od 8.30 hodin se za pořadatelství TJ Sokol Třebeš uskuteční ve sport. hale Třebeš turnaj starších žáků.

Jaroměř: 2. kolo 14. ročník Jaroměřská Prost Fain liga firem (8 sport. hala ASVAJ).

Předměřice: Ve sport. hale pořádá Slavoj Předměřice od 8 hodin turnaj mladších přípravek.

Stěžery: Zimní stěžerská halová liga (nafukovačka): Chlumec A ml. přípravka - Olympia Hradec (11), Chlumec B ml. přípravka - FC Hradec dívky (12), FC Hradec dívky st. přípravka - Kunčice (13), Třebeš st. přípravka - Malšova Lhota (14), Malšova Lhota st. přípravka - RMSK Cidlina N. Bydžov (15), Prasek ml. žáci - Třebechovice (16).

Futsal

Předměřice: Krajský přebor: Flamengo Hradec B - Řešetova Lhota (16.30), Reds Hradec - Blešno (17.20), Flamengo Hradec B - Reds Hradec (18.20), Orel Hradec - Blešno (19.10 sport. hala).

Lední hokej

Tipsport extraliga: Mountfield HK - Zlín (16).

Liga mladší žáci: Třebechovice - Choceň (16.30).

Šachy

Krajský přebor: Třebechovice - Lomnice (DDM), Sokol Hradec - Lázně Bělohrad (sokolovna Eliščino nábř.), Slavia Hradec B - Jičín B (TJ Slavia Orlická kotlina).

Regionální přebor: ŠK Lípa G - ŠK Lípa F (Hostinec Malý Růžek), ŠK Lípa H Ortex - Dubenec (Ortex), ŠŠPM Lipky B - Nový Bydžov B (ZŠ J. Gočára), Nový Bydžov C - Jaroměř C (sokolovna), Slavia Hradec D - Sokol Hradec B (TJ Slavia Orlická kotlina) vše od 9 hodin.

Lubomír Douděra