Sobota 10. října

Basketbal:

Liga U15: Sokol Pražské Předměstí - Přelouč (15.30 a 17.30 sport. hala Třebeš). 

Fotbal republikové soutěže:

Česká divize dorost U19: Nový Bydžov - Náchod (10), Třebeš - Vikt. Žižkov B (10).    

Česká divize dorost U17: Nový Bydžov - Náchod (12.15), Třebeš - Vikt. Žižkov B (12.15).     

Česká liga žáci U13+U12: Nový Bydžov - FC Hradec (10 hř. Hlušice).  

2. liga ženy: FC Hradec - Líšeň (14 hř. Slavia HK). 

1. liga dorostenky: FC Hradec - Teplice (11 hř. Nový HK).  

2. liga dorostenky: Třebeš - Liberec (16). 

1. liga starší žákyně: Třebeš - Dukla Praha (14.15). 

1. liga mladší žákyně: Třebeš - Rakovník (12). 

Fotbal KFS:

Krajský přebor: Černilov - Nový Bydžov (15).   

1. A třída: Lok. Hradec - Týniště (15).     

1. B třída: Slavia Hradec B - České Meziříčí (10.15), Skřivany - Jičín B, Předměřice - Lípa, Kosičky - Hejtmánkovice, Nový Hradec - Přepychy (vše 15).        

Krajská liga dorost U17: Červeněves/Skřivany - Malšova Lhota/Slavia Hradec B (13.30).       

Krajská liga žáci U15: Třebechovice/Černilov - Borohrádek (10). 

Fotbal OFS:

JAKO Okresní přebor: Lovčice - Prasek (14), Malšova Lhota - Roudnice B, Boharyně - Stěžery, Chlumec C - Lhota p. L., Ohnišťany - Smiřice, Červeněves - Myštěves (vše 15.30).   

CK VOTROK 3. třída: Kunčice B - Libřice, Hořiněves - Dobřenice, Starý Bydžov - Neděliště, Probluz - Sendražice (vše 15.30).  

AM GNOL 4. třída A: Dohalice B - Lhota p. L. B, Jeníkovice - Stěžery B (obojí 15.30).       

DAHASL 4. třída B: Nové Město - Převýšov, Lužec - Kobylice B, Nepolisy B - Skřivany B (vše 15.30).       

BELSPORT OP starší žáci: Dohalice/Probluz - Lhota p. L./Roudnice (12.30), Kunčice/Nový Bydžov B - Malšova Lhota/Slavia Hradec B (13), Stěžery - Vysoká (13).       

SPORTFOTBAL OP mladší žáci: Skřivany/Červeněves - Lovčice (12.30).    

BELSPORT OP starší přípravka: Nepolisy - Prasek (10).  

BURDYCH OP mladší přípravka: hř. Háječek (9) účast: FC Hradec A, FC Hradec B, Slavia Hradec B, Slavia Hradec C; hř. Nový Hradec (9) účast: Nový Hradec, FC Hradec dívky, Nový Bydžov B, Červeněves/Skřivany; hř. Dohalice (10) účast: Dohalice/Cerekvice, Předměřice/Lok. Hradec, Třebechovice, Černilov.          

Přípravné kopačky: Nový Hradec st. žáci - Pardubičky (13). 

Malý fotbal: UFA (8 hř. Kukleny).

Lední hokej:

Extraliga dorost: Mountfield HK - Č. Budějovice (12.30).

Pozemní hokej:

Liga st. žákyně: Slavia Hradec - Praga Praha (9 hř. Farářství).  

Volejbal:

2. liga muži: Slavia Hradec - Drásov (10 a 14 sport. hala TJ Slavia Orlická kotlina).

Neděle 11. října

Basketbal:

Liga U13: Sokol Pražské Předměstí - Ústí n. O. (10 a 12). 

Kooperativa NBL: Sokol Pražské Předměstí - Opava (17 vše sport. hala Třebeš). 

Sdružený Vč přebor ml. mini U11: Stěžery - Jičín (9 a 10.45 sport. hala TJ Sokol Eliščino nábř.). 

Fotbal republikové soutěže:

Česká liga dorost U19: FC Hradec B - Chrudim (10 hř. Bavlna).   

Česká liga dorost U17: FC Hradec B - Chrudim (12.15 hř. Bavlna).    

Česká divize žáci U15: Nový Bydžov - Vysoké Mýto (10). 

Česká divize žáci U14: Nový Bydžov - Vysoké Mýto (12).  

1. liga starší žákyně: FC Hradec - Plzeň (11 hř. Nový HK). 

Fotbal KFS:

Krajský přebor: Třebeš - Jičín, Chlumec B - Vysoká, Olympia Hradec - Červený Kostelec (vše 15).  

1. A třída: Roudnice - Nové Město (15).  

1. B třída: Kobylice - Dolní Kalná (15).   

Krajská liga dorost U19: Třebeš B - Chlumec (12.30), Stěžery - Pilníkov (15).    

Krajská liga dorost U17: Hořice/Dohalice - Železnice/Libuň (14).   

Hradec Králové: U9+U10 turnaj (13 hř. Slavia HK). 

Krajský přebor mladší přípravky: Třebeš - Slavia Hradec (9 a 10).  

Fotbal OFS:

JAKO Okresní přebor: Vysoká B - Dohalice (15.30). 

CK VOTROK 3. třída: Kratonohy - Cerekvice (10), Nový Bydžov B - Lok. Hradec B (hř. Hlušice), Libčany B - Klamoš (obojí 15.30).   

AM GNOL 4. třída A: Olympia Hradec B - Malšova Lhota B (11.30), Nový Hradec B - Syrovátka (15.30).    

DAHASL 4. třída B: Červeněves B - Nechanice (14.30).      

BELSPORT OP starší žáci: Nepolisy - Prasek (12).       

SPORTFOTBAL OP mladší žáci: Stěžery - Cerekvice/Dohalice (12.30), Lhota p. L./Roudnice - Myštěves (13).   

BELSPORT OP starší přípravka: Malšova Lhota - Dohalice/Cerekvice (11), Urbanice - Kunčice/Olympia Hradec (10), Kratonohy/Roudnice - Kosičky (13), Lhota p. L. - Myštěves (13).    

BURDYCH OP mladší přípravka: hř. Stěžery (10) účast: Stěžery A, Stěžery B, Roudnice/Kratonohy, Kunčice/Olympia Hradec; hř. Třebeš (11.30) účast: Třebeš B, Malšovice, Malšova Lhota A, Malšova Lhota B.    

Malý fotbal: UFA (8 hř. Kukleny).   

Rugby:

Liga: RLC Slavia Hradec - Chrudim (14 hř. UT Orlická kotlina).

Upozornění:
S ohledem na současná epidemiologická opatření může dojít ke zrušení či odložení utkání nebo akce, doporučujeme sledovat weby sportovních svazů a organizátorů, vše bez diváků.

Následně od pondělí 12. 10. 2020 vstupuje v platnost zpřísnění ze strany orgánů státní moci oznámené ve čtvrtek 8. 10. 2020, což znamená pozastavení sportovních soutěží a akcí na 14 dnů.

Poznámka: Zájemci o zveřejnění sportovní akcí a utkání v této rubrice je mohou po uvolnění opatření zasílat do úterý příslušného týdne na e-mail: lubomir.doudera@tiscali.cz.

Lubomír Douděra