Basketbal

Regionální liga kadeti U17: Sokol Pražské Předměstí - Nová Paka (8 a 10).

Extraliga st. žákyně U15: Sokol Hradec - Tygři Praha (12).

Extraliga juniorky U19: Sokol Hradec - Havířov (14).

Ženská basketbalová liga: Sokol Hradec - Trutnov (17 vše sport. hala TJ Sokol Eliščino nábř.).

Sdružený Vč přebor nejm. Mini U11: Sokol Hradec B - Litomyšl (9 a 10.45).

Liga st. žákyně U15: Sokol Hradec B - Jičín (19.00 vše tělocvična TJ Sokol Eliščino nábř.).

Liga U19: Sokol Pražské Předměstí - Vysočina (17).

Liga U15: Sokol Pražské Předměstí - Brno (19 obojí sport. hala Třebeš).

Florbal

Předměřice: 1. Florbalová liga amatérů Královéhradecka (8 sport. hala).

Fotbal

Přípravné kopačky - Hradec Králové Všesport. stadion UT: FC Hradec B muži - Kolín (10), FC Hradec A muži - Písek (12), Chlumec - Vysoké Mýto (14), FC Hradec U15 - Třebeš ml. dorost (16), Třebeš U15 - Česká Třebová (18).

Hradec Králové Slavia Hradec UT: Pohár KFS U15: Malšova Lhota/Slavia HK - Černilov/Třebechovice (10), 1. liga dorostenky: FC Hradec - 1. FC Slovácko (12), Slavia Hradec - Moravany (14), Pohár KFS U19: Nový Hradec - Chomutice/Skřivany (16), Lokomotiva Hradec - soupeř v jednání (18).

Kobylice UT (Zimní liga): Kobylice - Kunčice (15).

Nový Bydžov Chudonice UT (Zimní liga, pohár KFS a přípravné kopačky): Turnaj U13 účast: RMSK Cidlina N. Bydžov, Trutnov, Brandýs (10); Turnaj U12 účast: RMSK Cidlina N. Bydžov, Trutnov, Brandýs (12); Turnaj U11 účast: RMSK Cidlina N. Bydžov, a 2 týmy (14); Pohár KFS U19: RMSK Cidlina N. Bydžov/Chlumec B - Železnice/Robousy (16); Zimní liga: Žiželice - Starý Bydžov (18).

Halový fotbal

Hradec Králové: Ve sport. hale Třebeš od 8 hodin pořádá Sokol Třebeš dva turnaje dívek: mladší přípravka (dopoledne), starší přípravka (odpoledne).

Stěžery: Zimní stěžerská halová liga (nafukovačka): RMSK Cidlina N. Bydžov ml. přípravka - Prasek (11), Malšova Lhota st. přípravka - Prasek (12), Třebechovice st. přípravka - Olympia Hradec (13), Třebechovice ml. žáci - Olympia Hradec (14), Dohalice st. žáci - Stěžery (15), Chlumec ml. žáci - Stěžery (16).

Vysoká n. L.: Od 9 hodin pořádá OFS Hradec ve sport. hale Sport Forte cup minipřípravek s účastí 14 týmů - skupina A (9): Vysoká zelení, Kunčice, Nový Hradec, Malšova Lhota, Slavia Hradec; skupina B (11.30): FŠ FC Hradec černobílí, Vysoká modří, Chlumec, Hořiněves, Stěžery; skupina C (14): Smiřice, Červeněves/Skřivany, FŠ FC Hradec červenobílí, Lhota p. L.

Stolní tenis

2. liga muži: Sokol Pražské Předměstí HK2 C - Ostrava (16).

3. liga muži: Sokol Pražské Předměstí HK2 D - DTJ Hradec (16 obojí sokolovna Chelčického ul.).

Vodní pólo

2. liga muži: Stepp Praha B - Tábor (10), Slavia Hradec B - Děčín (11.15), Stepp Praha B - Děčín (17.30), Slavia Hradec B - Tábor (18.45 vše bazén Eliščino nábř.).

Volejbal

1. liga muži play - down: Slavia Hradec - MFF Praha (16.30 sport. hala TJ Slavia Orlická kotlina).

Krajský přebor ženy: Třebechovice - Slavia Hradec B (10 a 13).

Lubomír Douděra