PÁTEK 11. ČERVNA

FOTBAL

AGRO CS pohár muži: Skřivany – Nový Bydžov B (17.30), Předměřice nad Labem - Slavia Hradec Králové B (18.00).

BELSPORT Cup starší přípravka: Černilov – Slavia Hradec Králové B (16.30).

Přípravné kopačky: Chlumec nad Cidlinou – FC Hradec Králové B (18.00).

SOBOTA 12. ČERVNA

FOTBAL

AGRO CS pohár muži: Vysoká nad Labem – Třebeš, Třebechovice pod Orebem – Chlumec nad Cidlinou B, Roudnice – Slavia Hradec Králové, Kunčice – Nový Hradec Králové (vše 17.00).

JAKO Cup muži: Dobřenice – Stěžery B (17.00).

BELSPORT Cup starší žáci: Třebeš – Černilov (10.00), Slavia Hradec Králové – Lhota pod Libčany/Roudnice (10.00), Nový Hradec Králové/Vysoká nad Labem – Dohalice/Probluz (13.00 hřiště Vysoká nad Labem).

SPORTFOTBAL Cup mladší žáci: Prasek – Stěžery (10.30).

BELSPORT Cup starší přípravka: Stěžery – Urbanice (10.00), Vysoká nad Labem A – Třebechovice pod Orebem (10.00), Kratonohy/Roudnice – Slavia Hradec A (10.00).

BURDYCH Cup mladší přípravka: hřiště Kunčice (10.00) účast: Kunčice, Roudnice/Kratonohy, Nepolisy; hřiště Libčany (10.00) účast: Libčany, Malšova Lhota C, Vysoká nad Labem B; hřiště Černilov (10.00) účast: Černilov, Malšova Lhota A, Slavia Hradec Králové A; hřiště Třebechovice pod Orebem (10.00) účast: Stěžery B, Třebechovice pod Orebem, Dohalice/Cerekvice nad Bystřicí.

Satelitní turnaj Tetov: Převýšov – Selmice (17.00).

Přípravné kopačky: FC Hradec Králové U17 – Náchod (10.00 hřiště Bavlna), FC Hradec Králové ženy – Mladá Boleslav (13.30 hřiště Nový Hradec Králové), Olympia Hradec Králové – Letohrad (17.00 hřiště Kukleny), Černilov – Opočno (17.00), Lokomotiva Hradec Králové – Prasek (17.00).

HOKEJBAL

Extraliga muži: HBC Most – HBC Hradec Králové (14.00), zápas živě na www.onlajny.com

VOLEJBAL

Hradec Králové: Mistrovství České republiky žáci kategorie U15 (10.00 až 18.00 sportovní areál TJ Slavia Hradec Králové v Orlické kotlině).

NEDĚLE 13. ČERVNA

FOTBAL

AGRO CS pohár muži: Třebeš B – Třebeš U19 (17.00).

JAKO Cup muži: Chlumec nad Cidlinou C – Boharyně (14.00), Roudnice B – Stěžery A, Dohalice – Kobylice, Malšova Lhota – Skřivany B (vše 17.00).

BELSPORT Cup starší žáci: Prasek – Stěžery (14.00).

SPORTFOTBAL Cup mladší žáci: Černilov – Lhota pod Libčany/Roudnice (10.00).

BELSPORT Cup starší přípravka: Lhota pod Libčany – Vysoká nad Labem B (10.00), Kunčice – Nepolisy (10.00).

BURDYCH Cup mladší přípravka: hřiště Malšova Lhota (10.00) účast: Malšova Lhota B, Chlumec nad Cidlinou, Vysoká nad Labem A; hřiště Stěžery (10) účast: Stěžery A, Lhota pod Libčany, Slavia Hradec Králové B.

Přípravné kopačky: Vysoká nad Labem B – Lípa nad Orlicí (17.00).

Hradec Králové: Mistrovství České republiky neslyšících fotbalistů kategorie junioři v malé kopané (9.00 až 16.00 hřiště Bavlna).

Poznámka: Zájemci o zveřejnění sportovní akcí a utkání v této rubrice je mohou zasílat nejdéle do středy aktuálního týdne na e-mail lubomir.doudera@tiscali.cz (ld, pt)