Pátek 15. září

BASKETBAL

Hradec Králové: Mezinárodní turnaj ženy: Sokol Hradec – Wroclaw (16), Chomutov – Gorzów (18.15 obojí sport. hala TJ Sokol Eliščino nábřeží).

FOTBAL

OP starší přípravka: Kosičky – Červeněves/Skřivany (17).

LEDNÍ HOKEJ

Tipsport extraliga: Kometa Brno – Mountfield HK (18 živě na O2 TV sport).

VOLEJBAL

I. liga ženy: Slavia Hradec – Prostějov (19 sport. hala TJ Slavia Orlická kotlina).

Sobota 16. září

BASKETBAL

Liga chlapci U14: Sokol Pražské Předměstí – Tygři Praha (13).

Hradec Králové: Mezinárodní turnaj ženy: Sokol Hradec – Gorzów (16), Chomutov – Wroclaw (18.15 vše sport. hala TJ Sokol Eliščino nábřeží).

FOTBAL

FORTUNA:LIGA: Mladá Boleslav – FC Hradec Králové (15 živě na O2 TV fotbal).

Česká divize dorost U19 a U17: Třebeš - Chrudim B (10 a 12.15), Slavia Hradec – Bohemians Praha B (10 a 12.15 hř.Olympia HK Kukleny).

Česká liga žáci U15 a U14: Nový Bydžov – Liberec (10 a 12).

II. liga ženy: FC Hradec Králové – Prague Raptors FC (15 hř. Olympia HK).

II. liga st. žákyně: Třebeš – Dukla Praha B (14.30).

I. A třída: Třebeš B – Železnice, Nový Bydžov B – Slavia Hradec B (hř. Hlušice, obojí 16.30).

I. B třída: Skřivany – Úpice, Nepolisy – Stará Paka, Kosičky – Chlumec C, Malšova Lhota – Javornice (vše 16.30).

Krajská soutěž st. dorost U19: Stěžery – Nová Paka/Stará Paka (13).

Krajský přebor st. žáci U15: Chlumec/RMSK B – Nová Paka/St. Paka (10 hř. Klamoš), Třebechovice – Zábrodí/Velké Poříčí (13), Vysoká/Nový Hradec – Vrchlabí (13).

Okresní přebor: Nový Hradec B – Kobylice, Prasek – Roudnice B, Vysoká B – Sendražice, Malšovice – Libřice, Dohalice – Lhota p. L. (vše 16.30).

III. třída východ: Slavia Hradec C – Loko Hradec B (10.15), Stěžery B – Kunčice B, Smiřice – Jeníkovice (obojí 16.30).

III. třída západ: Myštěves – Ohnišťany, Červeněves – Nepolisy B, Starý Bydžov – Nové Město, Syrovátka – Lužec (vše 16.30).

OP starší žáci: Stěžery – Lhota p. L. (10.30), Skřivany/Červeněves – Roudnice/Kratonohy (14).

OP starší přípravka: Libčany – Probluz (10), Malšova Lhota C – Černilov (10), Slavia Hradec C – Prasek (13), Slavia Hradec B – Hořiněves (13).

OP mladší přípravka: hřiště Černilov (10) účast: Černilov, Dobřenice/Rohoznice, Třebechovice, Malšovice; hřiště Malšova Lhota (10) účast: M. Lhota A a B, Roudnice/Kratonohy, Lhota p. L.; hřiště Slavia HK (10) účast: Slavia HK B a C, Libčany, Kunčice.

HOKEJBAL

Extraliga: HBC Hradec Králové 1988 – HBC Prachatice (11 hř. Orel).

LEDNÍ HOKEJ

Extraliga dorost: Mountfield HK – Vítkovice (12.30).

VOLEJBAL

Český pohár muži: Slavia Hradec – Havlíčkův Brod (10), Slavia Hradec – Malá Skála (13.30), Slavia Hradec – Lvi Praha B (17 vše sport. hala TJ Slavia Orlická kotlina).

I. liga ženy: Slavia Hradec – Prostějov (10 sport. hala TJ Slavia Orlická kotlina).

Krajský přebor ženy: Třebechovice – Kvasiny (10 a 13).

Neděle 17. září

BASKETBAL

Hradec Králové: Mezinárodní turnaj ženy: Sokol Hradec – Chomutov (9.30), Gorzów – Wroclaw (11.45).

Liga U17 chlapci: Sokol Pražské Předměstí – Trutnov (14 vše sport. hala TJ Sokol Eliščino nábřeží).

FOTBAL

Česká fotbalová liga: FC Hradec B – Jablonec B (10.15 hř. Slavia HK), Chlumec – Živanice (10.15).

Divize: Nový Bydžov – Ústí n. O. (16.30).

Česká liga dorost U19 a U17 : FC Hradec – Kladno (11 a 13.15 hř. Bavlna).

Česká divize žáci U13 a U12: Třebeš – Chrudim (13.30).

Divize ženy: Třebeš – Choceň (16.30).

I. liga st. a ml. žákyně: FC Hradec – Liberec (13 a 10.30 hř. Olympia HK Kukleny).

Krajský přebor: Chlumec B – Jaroměř (14).

I. A třída: Roudnice – Nové Město n. M. (15).

Krajský přebor dorost U17: Nový Hradec/Vysoká – Polička/Bystré (10.30), Malšova Lhota – Stěžery (13), Lhota p. L. – Orlicko (13.30).

Krajský přebor žáci U15: Malšova Lhota – Jaroměř (10.30).

Okresní přebor: Olympia Hradec – Skřivany B, Nechanice – Lovčice (obojí 16.30).

III. třída východ: Libčany B – Probluz, Hořiněves – Neděliště, Malšova Lhota B – Dohalice B (vše 16.30).

III. třída západ: Klamoš – Boharyně (14), Převýšov – Dobřenice (15).

OP dorost OFS Nymburk: Skřivany – Městec Králové (11), Nepolisy – Pátek (14).

OP starší žáci: Probluz – Kunčice/RMSK C (10), Hořiněves – Prasek (14.15).

OP mladší žáci: Černilov – Smiřice (10), Třebechovice – Chlumec B (10), Dobřenice/Rohoznice – Skřivany/Červeněves (10 hř. Rohoznice), Libčany – Lhota p. L. (14), Kunčice – Kosičky (14), Nechanice – Stěžery (14).

OP starší přípravka: Lhota p. L. – Dohalice (10), Kratonohy/Roudnice – Smiřice B (12.45 hř. Roudnice), FC Hradec dívky – Třebeš B dívky (16 hř. Nový HK).

OP mladší přípravka: hřiště Stěžery (10) účast: Stěžery A a B; hřiště Nový HK (13) účast: FC Hradec, FC Hradec dívky, Prasek, Červeněves/Skřivany; hřiště Vysoká (14) účast: Vysoká A a B, Chlumec B, Nepolisy.

LEDNÍ HOKEJ

Tipsport extraliga: Mountfield HK – Liberec (16 živě na O2 TV sport).

VOLEJBAL

Extraliga ženy U22: Slavia Hradec – VK Lvi Praha (10), VK Lvi Praha – Šternberk (13), Slavia Hradec – Šternberk (17 vše sport. hala TJ Slavia Orlická kotlina).

Poznámka: Zájemci o zveřejnění sportovních akcí a utkání v této rubrice je mohou zasílat nejpozději do středy aktuálního týdne na e-mail lubomir.doudera@tiscali.cz

Lubomír Douděra