Pátek 19. května

FOTBAL

OP starší přípravka: Předměřice/Loko HK – Smiřice (17).

Sobota 20. května

FOTBAL

Česká divize dorost U19 a U17: Třebeš – Vysoké Mýto (10 a 12.15).

Česká liga žáci U15 a U14: FC Hradec – Meteor Praha (10 a 12 hř. Háječek).

Česká liga žáci U12+13: Slavia Hradec – ČAFS Praha (10).

II. liga ženy nadstavba o postup: FC Hradec – Líšeň (13.30 hř. Nový HK).

II. liga starší žákyně: Třebeš – České Budějovice (14.30).

I. liga mladší žákyně: FC Hradec – Liberec (13.30 hř. Nový HK).

Krajský přebor: Vysoká – Chlumec B, Libčany – Třebeš (obojí 17).

třebešský Matěj Franta
Levou i pravou krásně zavěsil pod břevno. Po hattricku jsem nešel, říká Franta

I. A třída: Nový Hradec – Miletín (10.30), Třebechovice – Česká Skalice (17).

I. B třída: Slavia Hradec B – Předměřice (10.15), Malšovice – Vamberk, Malšova Lhota – Zdelov, Kobylice – Jičín B, Nepolisy – Kosičky (vše 17).

Krajský přebor dorost U17: Předměřice/M. Lhota – Jaroměř (13), Lhota p. L. – Vrchlabí (14).

Krajský přebor žáci U15: Nový Hradec/Vysoká – Nové Město (16.30).

OP dospělí: Lhota p. L. – Libřice, Prasek – Sendražice, Smiřice – Nový Hradec B, Roudnice B – Lovčice, Červeněves – Nechanice, Ohnišťany – Dohalice (vše 17).

III. třída východ: Neděliště – Libčany B, Probluz – Hořiněves, Jeníkovice – Dobřenice, Stěžery B – Loko Hradec B (vše 17).

III. třída západ: Převýšov – Nové Město (16), Lužec – Skřivany B, Starý Bydžov – Kunčice B, Boharyně – Nepolisy B, Myštěves – Kratonohy (vše 17).

OP starší žáci: Stěžery – FC Hradec dívky (14).

OP starší přípravka: Vysoká – Lhota p. L. (10), Chlumec B – Kratonohy/Roudnice (10), Malšova Lhota C – Nový Hradec (10), Vysoká B – Třebechovice (11.45), Červeněves/Skřivany – Nechanice (13), Prasek – Černilov (14.30).

OP mladší přípravka: hř. Kunčice (10) účast: Kunčice, Kosičky, Červeněves/Skřivany A a B; hř. Smiřice (10) účast: Smiřice A a B, Dohalice, Hořiněves; hř. Dobřenice (13) účast: Dobřenice/Rohoznice, Vysoká C, Nechanice, Prasek.

MODERNÍ GYMNASTIKA

Hradec Králové: AJUR pořádá mistrovství ČR (7 sport. hala Třebeš).

SOFTBAL

Hradec Králové: Turnaj mini Sokol Pouchov (8 sportovní areál Pouchov).

Neděle 21. května

FOTBAL

FORTUNA:LIGA 1. finálový zápas skupiny o umístění: FC Hradec Králové – Liberec (15 hř. Mladá Boleslav) zápas živě na O2 Fotbal.

Česká fotbalová liga: Chlumec – FC Hradec B (10.15).

Česká divize dorost U19 a U17: Nový Bydžov – Náchod (10 a 12.15).

Česká divize žáci U15 a U14: Třebeš – Náchod (10 a 12), Slavia Hradec – Čáslav (10 a 12).

II. liga dorostenky: Třebeš – Braník (14.15).

I. liga starší žákyně: FC Hradec – Braník (10 hř. Nový HK).

Krajský přebor: Slavia Hradec – Jaroměř (17).

Patrik Hořeňovský, šéf fotbalového klubu FC Slavia Hradec Králové
Šéf Slavie Hořeňovský: Máme na to Solnici ještě prohnat a možná i předehnat

I. A třída: Třebeš B – Stěžery (17).

I. B třída: Skřivany – Úpice (17).

Krajský přebor dorost U19: Třebechovice – Slavia Hradec B (14).

Krajská soutěž dorost U19: Nový Hradec B – Nové Město (13.30), Stěžery – Červený Kostelec (13.30).

Krajský přebor dorost U17: Dohalice/Probluz – Jičín (13).

Krajský přebor žáci U15: Předměřice – Police (10), Chlumec/Nový Bydžov B – Solnice/Černíkovice (10 hř. Klamoš), Smiřice/Černilov – Vrchlabí (13.30).

OP dospělí: Chlumec C – Vysoká B (14.30).

III. třída východ: Lhota p. L. B – Dohalice B, Malšova Lhota B – Olympia Hradec (obojí 17).

III. třída západ: Klamoš – Syrovátka (14).

OP starší žáci: Lhota p. L. – Prasek (14.30).

OP mladší žáci: Prasek – FC Hradec dívky (10), Dohalice – Hořiněves (10), Lhota p. L. – Černilov (10), Roudnice/Kratonohy - Kosičky (10 hř. Kratonohy), Stěžery – Kunčice (11).

OP starší přípravka: Slavia Hradec B – Kobylice (15).

OP mladší přípravka: hř. Předměřice (9.30) účast: Třebechovice, Předměřice/Loko HK, Vysoká A a B; hř. Malšova Lhota (9.30) účast: Malšovice, M. Lhota C, Stěžery A a B; hř. Černilov (10) účast: Černilov A a B, FC Hradec A a B; hř. Kratonohy (14) účast: Roudnice/Kratonohy, Lhota p. L., Chlumec B, Nepolisy; hř. Nový Hradec (16.30) účast: FC Hradec dívky, Nový Hradec, M. Lhota A a B.

MALÝ FOTBAL

Hradec Králové: Zápasy (8 hř. Olympia HK Kukleny).

MODERNÍ GYMNASTIKA

Hradec Králové: AJUR pořádá mistrovství ČR (7 sport. hala Třebeš).

Poznámka: Zájemci o zveřejnění sportovních akcí a utkání v této rubrice je mohou zasílat nejpozději do středy aktuálního týdne na e-mail lubomir.doudera@tiscali.cz

Lubomír Douděra