Pátek 28. října

FOTBAL

Česká divize dorost U19 a U17: FC Hradec Králové B – Nový Bydžov (10 a 12.15 hř. Bavlna).

II. liga dorostenky: Třebeš – Dukla Praha B (10.30).

OP mladší žáci: Stěžery – FC Hradec dívky (10).

OP mladší přípravka: hř. Třebeš (13) účast: Třebeš dívky, Třebeš C, Třebechovice, Malšovice.

LEDNÍ HOKEJ

Tipsport extraliga: Mountfield HK – Karlovy Vary (16), zápas textově na www.onlajny.com

Sobota 29. října

BASKETBAL

Kooperativa NBL muži: Královští sokoli – Nymburk (17 sport. hala Třebeš).

Chance ŽBL: Sokol Hradec – Slavia Praha (16 sport. hala TJ Sokol Eliščino nábř.).

FLORBAL

II. liga amatérů Královéhradecka (8 sport. hala Předměřice).

FOTBAL

FORTUNA:LIGA: FC Hradec Králové - Pardubice (15 hř. Mladá Boleslav), živě na O2 TV Sport a textově na www.onlajny.com

Česká divize dorost U19 a U17: Třebeš – Jablonec B (10 a 12.15).

Česká divize žáci U15 a U14: Slavia Hradec – Orlicko (10 a 12 hř. Olympia HK Kukleny).

II. liga starší žákyně: Třebeš – Rakovník (14.30).

Krajský přebor: Libčany – Jičín, Vysoká – Třebeš (obojí 14.30).

I. A třída: Nový Hradec – Broumov (10.30), Třebechovice – Miletín (14.30).

I. B třída: Slavia Hradec B – Velichovky (10.15), Malšovice – Malšova Lhota, Černilov – Javornice, Nepolisy – Nová Paka, Kobylice – Úpice, Kosičky – Dolní Kalná (vše 14.30).

Krajská soutěž st. dorost U19: Nový Hradec B – Lázně Bělohrad/Miletín (11 hř. Slavia HK).

Krajský přebor ml. dorost U17: Předměřice/Malšova Lhota – Dohalice/Probluz (14 hř. M. Lhota).

Krajský přebor st. žáci U15: Třebechovice – Týniště (10), Smiřice/Černilov – Mladé Buky/Hostinné (13 hř. Černilov).

Okresní přebor: Chlumec C – Nový Hradec B (10.15), Červeněves – Vysoká B, Smiřice – Dohalice, Prasek – Nechanice, Lhota p. L. – Lovčice, Libřice – Sendražice (vše 14.30).

III. třída východ: Jeníkovice – Malšova Lhota B (13), Stěžery B – Libčany B, Neděliště – Hořiněves (obojí 14.30).

III. třída západ: Boharyně – Syrovátka, Starý Bydžov – Myštěves, Lužec – Kratonohy, Převýšov – Nepolisy B, Nové Město – Skřivany B (vše 14.30).

OP starší žáci: Prasek – FC Hradec dívky (11.30).

OP starší přípravka: Slavia Hradec B – Předměřice/Loko HK (10), Kunčice – Chlumec B (10), Kobylice – Dohalice (10).

OP mladší přípravka: hř. Červeněves (10) účast: Prasek, Červeněves/Skřivany, Libčany A a B.

MALÝ FOTBAL

Hradec Králové: Zápasy (8 hř. Olympia HK Kukleny).

HOKEJBAL

Extraliga: HBC Hradec Králové 1988 – Kert Park Praha (11 hř. Orel), zápas textově na www.onlajny.com

LEDNÍ HOKEJ

Extraliga dorost: Mountfield HK – Jihlava (12.15).

Liga mladší žáci: Třebechovice – Jičín (9).

Liga starší žáci: Třebechovice – Nová Paka (11).

VOLEJBAL

Krajský přebor kadetky: Třebechovice – Nová Paka (10 a 13), Pouchov – Chlumec (9).

Neděle 30. října

FLORBAL

Liga: FbC Hradec muži – Jaroměř (17 sport. hala Třebeš).

Předměřice: Zápasy junioři (8 sport. hala).

FOTBAL

Česká fotbalová liga: Chlumec – Benešov (10.15).

Česká divize žáci U15 a U14: Třebeš – Kolín (10 a 12).

Česká liga žáci U13+U12: Nový Bydžov – Náchod (10 hř. Kobylice), Slavia Hradec – Trutnov (10), FC Hradec – Svitavy (10 hř. Háječek).

Krajský přebor: Slavia Hradec – Dobruška (14.30).

I. A třída: Třebeš B – Loko Hradec (14.30).

I. B třída: Skřivany – Nový Bydžov B (14.30).

Krajský přebor st. dorost U19: Slavia Hradec B - Vrchlabí (10 hř. Olympia HK Kukleny), Třebechovice – Nový Bydžov (14).

Krajská soutěž st. dorost U19: Stěžery – Černilov (11).

Krajský přebor ml. dorost U17: Chlumec/Nový Bydžov B – Lhota p. L. (14).

Krajský přebor st. žáci U15: Malšova Lhota – Předměřice (13).

Okresní přebor: Roudnice B – Ohnišťany (14.30).

III. třída východ: Probluz – Olympia Hradec, Lhota p. L. B – Dobřenice, Dohalice B – Cerekvice (vše 14.30).

III. třída západ: Klamoš – Kunčice B (14).

OP starší žáci: Lhota p. L. – Skřivany/Červerněves (12).

OP mladší žáci: Nový Hradec – Kunčice (10), Lhota p. L. – Kosičky (10), Vysoká B – Hořiněves (10), Roudnice/Kratonohy – Smiřice (11 hř. Kratonohy), Dohalice – Černilov (12), Prasek – Nepolisy (13).

OP starší přípravka: Kratonohy/Roudnice – Červeněves/Skřivany (9), Třebechovice – Vysoká (10), Libčany – Nechanice (14.30).

OP mladší přípravka: hř. Dohalice (9.30) účast: Nechanice, Dohalice, Smiřice A a B; hř. Předměřice (10) účast: Předměřice/Loko HK, Stěžery A a B; hř. Slavia HK (13) účast: Slavia HK B a C, FC Hradec dívky, Nový Hradec; hř. Nepolisy (13) účast: Chlumec B, Nepolisy, Kunčice, Kosičky; hř. Vysoká (14) účast: Vysoká A a B, Roudnice/Kratonohy, Lhota p. L.

MALÝ FOTBAL

Hradec Králové: Zápasy (8 hř. Olympia HK Kukleny).

LEDNÍ HOKEJ

Tipsport extraliga: Vítkovice - Mountfield HK (16), zápas textově na www.onlajny.com

Krajská liga: Třebechovice – Nové Město n. Met. (17).

ŠACHY

Krajský přebor: ŠK Lípa B – Třebechovice (Hostinec Malý Růžek), ŠK Lípa C Ortex – ŠŠPM Lipky HK B (Ortex), Slavia Hradec B – Rychnov B (TJ Slavia) vše od 9 hodin.

Regionální přebor: ŠK Lípa E – Kostelec n. O. B (Hostinec Malý Růžek), Nový Bydžov C – Sokol Hradec B (sokolovna) obojí od 9 hodin.

Poznámka: Zájemci o zveřejnění sportovních akcí a utkání v této rubrice je mohou zasílat nejpozději do středy aktuálního týdne na e-mail lubomir.doudera@tiscali.cz

Lubomír Douděra