Pátek 14. října

FOTBAL

OP starší přípravka: Třebeš B dívky – Vysoká (17).

OP mladší přípravka: hř. Chlumec (17) účast: Chlumec B, Nepolisy, Prasek, Červeněves/Skřivany.

LEDNÍ HOKEJ

Tipsport extraliga: Mountfield HK - Olomouc (18), zápas textově na www.onlajny.com

Sobota 15. října

BASKETBAL

Liga U14: Sokol Pražské Předměstí – Svitavy (10.30).

Liga U15: Sokol Pražské Předměstí – USK Praha (12.30).

Kooperativa NBL muži: Královští sokoli – Opava (17 vše sport. hala Třebeš).

Východočeská liga ženy: Stěžery – Přelouč (15 tělocvična TJ Sokol Eliščino nábř.).

FLORBAL

Divize muži: FBŠ Všestary – Kutná Hora (18 sport. hala Předměřice).

FOTBAL

FORTUNA:LIGA: FC Hradec Králové – Brno (16), živě na O2 TV Sport a textově na www.onlajny.com

Česká fotbalová liga: Chlumec – Přepeře (10.15).

Česká divize dorost U19 a U17: Nový Bydžov – Jablonec B (10 a 12.15), Třebeš – Trutnov (10 a 12.15).

Česká liga žáci U15 a U14: FC Hradec Králové – Nový Bydžov (10 a 12 hř. Háječek).

II. liga dorostenky: Třebeš – Jihlava (15.30).

Krajský přebor: Libčany – Chlumec B, Vysoká – Kostelec n. O. (obojí 15.30).

I. A třída: Nový Hradec – Česká Skalice (10.30), Třebechovice – Roudnice (15.30).

I. B třída: Slavia Hradec B – Černilov (10.15), Nepolisy – Dolní Kalná, Kobylice – Kosičky, Malšova Lhota – Předměřice, Malšovice – Lípa (vše 15.30).

Krajský přebor st. dorost U19: Nový Hradec – Nový Bydžov B (13).

Krajský přebor ml. dorost U17: Předměřice/M. Lhota – Lhota p. L. (12.30 hř. M. Lhota).

Krajský přebor st. žáci U15: Smiřice/Černilov – Předměřice (13), Nový Hradec/Vysoká - Vrchlabí (15.30).

Okresní přebor: Chlumec C – Libřice (13), Ohnišťany – Vysoká B, Červeněves – Dohalice, Smiřice – Lovčice, Prasek – Nový Hradec B, Sendražice – Lhota p. L. (vše 15.30).

III. třída východ: Jeníkovice – Loko Hradec B, Probluz – Dobřenice, Cerekvice – Lhota p. L. B, Neděliště – Dohalice B (vše 15.30).

III. třída západ: Starý Bydžov – Nepolisy B, Lužec – Kunčice B, Převýšov – Skřivany B, Myštěves – Syrovátka (vše 15.30).

OP mladší žáci: Prasek – Stěžery (10).

OP starší přípravka: Stěžery – Předměřice/Loko HK (10), Černilov – FC Hradec dívky (10), Slavia Hradec B – Malšova Lhota C (10), Kunčice – Dohalice (10), Kobylice – Libčany (10).

OP mladší přípravka: hř. Háječek (9) účast: FC Hradec A a B, FC Hradec dívky, Nový Hradec; hř. Malšova Lhota (9) účast: Malšova Lhota A a B, Stěžery A a B; hř. Nechanice (10) účast: Nechanice, Dohalice, Roudnice/Kratonohy, Lhota p. L.

Neděliště: V rámci oslav 20. výročí založení SK Neděliště bude od 13 hodin sehráno utkání starších pánů SK Neděliště versus Bohemians Praha.

HOKEJBAL

Extraliga: Prachatice - HBC Hradec Králové 1988 (15), zápas textově na www.onlajny.com

LEDNÍ HOKEJ

Extraliga junioři: Mountfield HK – Pardubice (12.15).

POZEMNÍ HOKEJ

Liga starší žákyně: Slavia Hradec – Mnichovice (10).

Extraliga muži: Slavia Hradec – Hostivař (12).

Extraliga ženy: Slavia Hradec – Slavia Praha (14).

Liga starší žáci: Slavia Hradec – Hostivař (16 vše hř. Farářství).

VOLEJBAL

Český pohár žáci: Zápasy (12 až 18 sport. hala TJ Slavia Orlická kotlina).

Krajský přebor ženy: Třebechovice – Orel Hradec (10 a 13).

Neděle 16. října

BASKETBAL

Východočeská liga ženy: Sokol Hradec B – Přelouč (9 tělocvična TJ Sokol Eliščino nábř.).

FOTBAL

Česká divize žáci U15 a U14: Slavia Hradec Králové – Vyšehrad (10 a 12 hř. Olympia HK Kukleny).

Česká liga žáci U13+U12: Nový Bydžov – Čáslav (10 hř. Hlušice).

I. liga mladší žákyně: FC Hradec Králové – Pardubice (14.45 hř. Nový HK).

Krajský přebor: Slavia Hradec – Hořice, Třebeš – Jičín (obojí 15.30).

I. B třída: Skřivany – Nová Paka (15.30).

Krajský přebor st. dorost U19: Třebechovice – Rychnov (14), Slavia Hradec B – Jaroměř (14.30 hř. Olympia HK Kukleny).

Krajská soutěž st. dorost U19: Nový Hradec B – Borohrádek (12).

Krajský přebor ml. dorost U17: Dohalice/Probluz – Lánov (12.30), Chlumec/Nový Bydžov B - Jaroměř (14 hř. Lovčice).

Krajský přebor st. žáci U15: Třebechovice – Nové Město (11), Malšova Lhota – Nová Paka/Stará Paka (12.30).

Krajský přebor U9+U11: hř. Slavia HK (10).

Okresní přebor: Roudnice B – Nechanice (15.30).

III. třída východ: Malšova Lhota B – Libčany B, Stěžery B – Olympia Hradec (obojí 15.30).

III. třída západ: Klamoš – Nové Město (14), Boharyně – Kratonohy (15.30).

OP starší žáci: Skřivany/Červeněves – FC Hradec dívky (13), Stěžery – Prasek (13).

OP mladší žáci: Lhota p. L. – Hořiněves (10), Dohalice – Nepolisy (10), Smiřice – Kunčice (10), Roudnice/Kratonohy – Černilov (13.15).

OP starší přípravka: Kratonohy/Roudnice – Prasek (11.15 hř. Roudnice), Smiřice – Třebechovice (12.30), Lhota p. L. – Nechanice (13.30).

OP mladší přípravka: hř. Vysoká (10) účast: Vysoká A a B, Libčany A a B; hř. Černilov (10) účast: Černilov A a B, Hořiněves, Malšova Lhota C; hř. Předměřice (10) účast: Předměřice/Loko HK, Třebechovice, Malšovice; hř. Slavia HK (13) účast: Slavia HK B a C, Smiřice A a B; hř. Třebeš (13.30) účast: Třebeš dívky, Třebeš C, Kunčice, Kosičky.

LEDNÍ HOKEJ

Tipsport extraliga: Mladá Boleslav - Mountfield HK (16), zápas textově na www.onlajny.com

Krajská liga: Třebechovice – Náchod (17).

MODERNÍ GYMNASTIKA

Hradec Králové: AJUR závody moderní gymnastika (8 sport. hala Třebeš).

POZEMNÍ HOKEJ

Hradec Králové: 6. ročník Memoriálu Ládi a Ládíka Pařízka, finálový turnaj podzimu kategorie U10 (10 až 13 hř. Farářství).

ŠACHY

II. liga: ŠK Lípa – Vysoké Mýto (Hostinec Malý Růžek), ŠŠPM Lipky Hradec – Chotěboř (ZŠ Lipky), Slavia Hradec – Rychnov (TJ Slavia) vše od 10 hodin.

Krajská soutěž: Třebechovice B – Sokol Hradec (DDM), ŠŠPM Lipky Hradec C – Červený Kostelec (ZŠ Lipky), Slavia Hradec C – Kostelec n. O. (TJ Slavia), ŠK Lípa D Ortex HK – Hořice B (Ortex) vše od 9 hodin.

VOLEJBAL

Český pohár žáci: Zápasy (9 až 16 sport. hala TJ Slavia Orlická kotlina).

Poznámka: Zájemci o zveřejnění sportovních akcí a utkání v této rubrice je mohou zasílat nejpozději do středy aktuálního týdne na e-mail lubomir.doudera@tiscali.cz

Lubomír Douděra