Pátek 11. listopadu

ŠACHY

Hradec Králové: 12. ročník mezinárodního šachového festivalu Open Hradec Králové 2022, současně otevřený KP jednotlivců Královéhradeckého kraje - 8. kolo turnaje A (16 Hotel Černigov).

STOLNÍ TENIS

Hradec Králové: Jubilejní 20. ročník Mezinárodního turnaje ve stolním tenise tělesně postižených sportovců „O pohár města Hradec Králové“ pořádá TJ Čechie Hradec pod záštitou primátora města Hradec Králové (tělocvična Speciálních škol Hradecká ul.).

VOLEJBAL

I. liga muži: Slavia Hradec – Ostrava (19 sport. hala TJ Slavia Orlická kotlina).

Sobota 12. listopadu

BASKETBAL

Liga ml. žákyně U14: Sokol Hradec D – Trutnov (13).

Extraliga kadetky U17: Sokol Hradec B – Trutnov (15).

Liga kadetky U17: Sokol Hradec B – Studánka (17 vše sport. hala TJ Sokol Eliščino nábř.).

FLORBAL

Liga ženy: IBK Hradec – Třinec (17 sport. hala Třebeš).

FOTBAL

Česká fotbalová liga: Chlumec - Kolín (10.15).

Divize: Nový Bydžov – Dvůr Králové (14).

Česká divize dorost U19 a U17: Třebeš – Nový Bydžov (9 a 11 hř. Slavia HK UT).

Česká liga žáci U15 a U14: FC Hradec Králové – Jablonec (10 a 12 Všesport. st. UT).

Česká liga žáci U13 + U12: Slavia Hradec – ČAFS Praha (10).

Krajský přebor: Vysoká – Jičín (10.15), Slavia Hradec - Rychnov (13.30).

I. A třída: Nový Hradec – Sobotka (10.30), Třebechovice – Kunčice, Loko Hradec – Roudnice (obojí 13.30), Třebeš B – Česká Skalice (14 Všesport. st. UT).

Krajská soutěž st. dorost U19: Černilov – Borohrádek (13.30).

Krajský přebor ml. dorost U17: Předměřice/Malšova Lhota – Nová Paka (13 hř. M. Lhota).

Krajský přebor st. žáci U15: Smiřice/Černilov – Nový Hradec/Vysoká (11).

Okresní přebor: Roudnice B – Červeněves (10.15), Vysoká B – Sendražice, Libřice – Nový Hradec B, Chlumec C – Lovčice, Lhota p. L. – Nechanice, Prasek – Dohalice, Smiřice – Ohnišťany (vše 13.30).

III. třída východ: Lhota p. L. – Loko Hradec B (10.15), Neděliště – Dobřenice, Probluz – Malšova Lhota B, Jeníkovice – Stěžery B, Libčany B – Cerekvice (vše 13.30).

OP mladší žáci: Stěžery – Hořiněves (10), FC Hradec dívky – Nepolisy (16.30 UT Slavia HK).

FUTSAL

Divize: Flamengo Hradec – Hlinsko (18.30 sport. hala Předměřice).

HOKEJBAL

Extraliga: HBC Hradec Králové 1988 – Ústí n. L. (11 hř. Orel) zápas textově na www.onlajny.com

STOLNÍ TENIS

Hradec Králové: Jubilejní 20. ročník Mezinárodního turnaje ve stolním tenise tělesně postižených sportovců „O pohár města Hradec Králové“ pořádá TJ Čechie Hradec pod záštitou primátora města Hradec Králové (tělocvična Speciálních škol Hradecká ul.). Slavnostní zahájení se uskuteční v 8.30 hodin tamtéž.

ŠACHY

Hradec Králové: 12. ročník mezinárodního šachového festivalu Open Hradec Králové 2022, současně otevřený KP jednotlivců Královéhradeckého kraje – závěrečné 9. kolo turnaje A (9 Hotel Černigov), slavnostní zakončení (14).

VOLEJBAL

I. liga muži: Slavia Hradec – Bučovice (11 sport. hala TJ Slavia Orlická kotlina).

Krajský přebor kadetky: Sokol Pouchov – Nová Paka (9 sport. hala Pouchov).

Hradec Králové: Volejbalový turnaj pořádá TJ Sokol Třebeš (8 sport. hala).

Předměřice: Volejbalový turnaj pořádá SPV Předměřice (8 sport. hala).

Neděle 13. listopadu

BASKETBAL

Liga ml. žákyně U14: Sokol Hradec D – Jičín (10 sport. hala TJ Sokol Eliščino nábř.).

FLORBAL

Liga muži: FbC Hradec – Plzeň (17 sport. hala Třebeš).

Předměřice: Turnaj starších žáků pořádá Sokol Předměřice (8 sport. hala).

FOTBAL

FORTUNA:LIGA: FC Hradec Králové – 1. FC Slovácko (15 hř. Mladá Boleslav), zápas živě na O2 TV Fotbal a textově na www.onlajny.com

Česká liga žáci U15 a U14: Nový Bydžov – Meteor Praha (10 a 12 UT Kobylice).

Česká divize žáci U15 a U14: Třebeš – Čáslav (12 a 14 Všesp. st. UT).

Česká liga žáci U13 + U12: FC Hradec Králové – Čáslav (10 hř. Všesport. st. IT).

II. liga dorostenky: Třebeš – Roudnice n. L. (13 hř. Slavia HK UT).

Krajský přebor st. dorost U19: Nový Hradec – Vrchlabí (10), Slavia Hradec B – Dvůr Králové (10 hř. UT Slavia HK), Nový Bydžov B – Jičín (14 hř. Kobylice UT), Třebechovice – Jaroměř (14).

Krajská soutěž st. dorost U19: Stěžery – České Meziříčí (10).

Krajský přebor ml. dorost U17: Chlumec/Nový Bydžov B – Jičín (10 hř. Lovčice), Dohalice/Probluz – Lhota p. L. (10.30).

Krajský přebor st. žáci U15: Chlumec/Nový Bydžov B – Jaroměř (13.30 hř. Klamoš), Malšova Lhota – Jičín (13).

III. třída východ: Dohalice B – Hořiněves (13.30).

OP mladší žáci: Lhota p. L. – Nový Hradec (10), Vysoká B – Kosičky (10), Prasek – Černilov (13), Roudnice/Kratonohy – Kunčice (13.30).

Hradec Králové: Tréninky výběrů Hradec (9 sport. hala Třebeš).

STOLNÍ TENIS

Hradec Králové: Jubilejní 20. ročník Mezinárodního turnaje ve stolním tenise tělesně postižených sportovců „O pohár města Hradec Králové“ pořádá TJ Čechie Hradec pod záštitou primátora města Hradec Králové (tělocvična Speciálních škol Hradecká ul.).

ŠACHY

Krajský přebor: Třebechovice – ŠK Lípa C Ortex (DDM), ŠŠPM Lipky Hradec B – Hořice (ZŠ J. Gočára), Nový Bydžov – Jaroměř (sokolovna) vše od 9 hodin.

Regionální přebor: Sokol Hradec B – Doudleby (TJ Sokol Eliščino nábř.) od 9 hodin.

VOLEJBAL

Krajský přebor kadetky: Sokol Pouchov – Chlumec (9 sport. hala Pouchov).

Poznámka: Zájemci o zveřejnění sportovních akcí a utkání v této rubrice je mohou zasílat nejpozději do středy aktuálního týdne na e-mail lubomir.doudera@tiscali.cz

Lubomír Douděra