Pátek 27. srpna

FOTBAL

Celostátní liga dorost U19 a U17: FC Hradec – Pardubice (11 a 13.15 hř. Bavlna).

Přátelsky: Lhota p. L. st. garda - Libčany st. garda (18).

Sobota 28. srpna

FOTBAL

2. liga ženy: FC Hradec – ABC Braník (15.30 hř. Nový HK).

1. liga starší a mladší žákyně: FC Hradec – Teplice (13 a 10.30 hř. Nový HK).

Česká divize žáci U15 a U14: Slavia Hradec – Náchod (10 a 12 hř. Olympia HK Kukleny).

Krajský přebor: Libčany – Jaroměř, Vysoká n. L. – Kostelec n. O. (obojí 17).

1. A třída: Třebechovice – Broumov, Kunčice – Nepolisy (obojí 17).

1. B třída: Kosičky – Meziměstí, Třebeš – Slavia Hradec B (obojí 17).

Krajský přebor dorost U19: Třebechovice – Týniště (14.30).

Okresní přebor: Lhota p. L. – Boharyně, Červeněves – Chlumec C, Libřice – Myštěves, Lovčice – Ohnišťany, Prasek – Vysoká B (vše 17), N. Bydžov B – Malšova Lhota (odloženo na 22. 9. v 16.30 hř. Hlušice).

3. třída východ: Sendražice – Stěžery B, Hořiněves – Libčany B, Neděliště – Nový Hradec B, Lokomotiva Hradec B - Dohalice B (vše 17), Cerekvice – Probluz (odloženo na 15. 9. v 17.30).

3. třída západ: Lužec – Syrovátka, Klamoš – Skřivany B, Starý Bydžov – Dobřenice, Nové Město – Kratonohy (vše 17).

Lhota p. L.: Zdejší Sokol Lhota p. L. pořádá od 8.30 hodin turnaje mladších a starších přípravek „O putovní pohár starosty obce“.

Neděle 29. srpna

FOTBAL

Fortuna Liga: FC Hradec Králové - Plzeň (16 hř. Mladá Boleslav) zápas živě na O2 TV Sport a textově na www.onlajny.com

Česká fotbalová liga: FC Hradec B – Živanice (10.15 hř. Slavia HK), Chlumec – Dukla Praha B (10.15).

Česká liga dorost U19 a U17: Slavia Hradec – Ústí n. L. (10.15 a 12.30 hř. Olympia HK Kukleny).

Česká divize žáci U15 a U14: Nový Bydžov – Kolín (10 a 12 hř. Městský stadion).

1. liga starší a mladší žákyně: Třebeš – Slavia Praha (10 a 12).

Krajský přebor: Slavia Hradec – Černilov, Nový Bydžov – Třebeš (obojí 17).

1. A třída: Roudnice – Lokomotiva Hradec (17).

1. B třída: Stěžery – Předměřice (17).

Krajský přebor dorost U19: Třebeš B – Slavia Hradec B/Malšova Lhota (13).

Krajský přebor dorost U17: Nový Hradec – Kostelec v. O./Častolovice (13.30).

Krajský přebor starší žáci U15: Nový Hradec/Vysoká – Jičín (10), Chlumec/Nový Bydžov B – Předměřice (14).

Okresní přebor: Dohalice – Roudnice B (17).

3. třída východ: Lhota p. L. B – Jeníkovice, Olympia Hradec – Malšova Lhota B (obojí 17).

3. třída západ: Převýšov – Nepolisy B (16), Kunčice B – Nechanice (17).

RUGBY

Liga: RLC Slavia Hradec – Vrchlabí (14 hř. Slavia HK Orlická kotlina).

Poznámka: Zájemci o zveřejnění sportovní akcí a utkání v této rubrice je mohou zasílat nejdéle do středy aktuálního týdne na e-mail lubomir.doudera@tiscali.cz

Lubomír Douděra