Pátek 24. listopadu

FOTBAL

I. A třída dohrávka: Vysoká – Třebechovice (18.30 UMT Malšovice).

LEDNÍ HOKEJ

Tipsport extraliga: Mountfield HK – Kladno (18).

Sobota 25. listopadu

BASKETBAL

Sdružený Vč přebor U11: Sokol Hradec B – Svitavy (9 a 10.45 sport. hala TJ Sokol Eliščino nábř.).

Vč liga ženy: Stěžery – Pardubičky (16 tělocvična tamtéž).

FLORBAL

I. liga muži: FbC Hradec – Brno (18 sport. hala Třebeš).

Divize: FBŠ Všestary – Litomyšl (18.30 sport. hala Předměřice).

FOTBAL

FORTUNA:LIGA: FC Hradec – Plzeň (15).

UT Slavia Hradec: KP ml. dorost U17 Žacléř – Předměřice (10), Minirepublika turnaj 6 týmů U11 (12), Slavia Hradec U15 – RMSK Nový Bydžov (18).

Petr Průcha vedl novobydžovský tým dlouhé roky.
Kouč Průcha skončil na lavičce divizního Bydžova. Kdo bude jeho nástupcem?

HALOVÝ FOTBAL

Předměřice: Od 8 hodin pořádá OFS Hradec ve sport. hale Burdych okresní přebor mladších elévů s účastí 21 týmů. Skupina A (8.30): Předměřice, Stěžery A, Třebeš, Nový Hradec, Libčany; skupina B (10.30): Nechanice, Malšova Lhota A, Vysoká A, Prasek; skupina C (12.15): Malšova Lhota B, Červeněves/Skřivany A, Lhota p. L., Stěžery B; skupina D (13.45): Slavia Hradec A, Červeněves/Skřivany B, Vysoká B, FC Hradec dívky; skupina E (15.15): Slavia Hradec B, Kunčice, Třebechovice, Třebeš dívky.

HOKEJBAL

Extraliga: HBC Hradec Králové 1988 – Dobřany (12 hř. Orel).

LEDNÍ HOKEJ

Extraliga dorost: Mountfield HK – Přerov (12.30).

Liga junioři: Nový Bydžov – Nová Paka (18).

Liga starší žáci: Třebechovice – Hronov (8.30).

Liga 9. třídy: Třebechovice – Lanškroun (10.45).

VOLEJBAL

I. liga ženy: Slavia Hradec – NVC ČVS (10 a 14 sport. hala TJ Slavia Orlická kotlina).

Krajská liga kadetky: Třebeš – Jaroměř (10 a 13 sport. hala Třebeš).

Neděle 26. listopadu

BASKETBAL

Vč liga ženy: Sokol Hradec – Pardubičky (11 sport. hala TJ Sokol Eliščino nábř.).

FOTBAL

UMT Malšovická aréna: FC Hradec U18 – Jihlava (10), Memoriál V. Marečka FC Hradec U16 – Jihlava (12), FC Hradec U13 – Tempo Praha (14), FC Hradec U12 – Tempo Praha (16).

UT Slavia Hradec: Slavia Hradec U19 – Chrudim (10), Slavia Hradec U17 – Chrudim (12).

HALOVÝ FOTBAL

Předměřice: Od 8 hodin pořádá OFS Hradec ve sport. hale Sport Fotbal okresní přebor mladších žáků s účastí 16 týmů. Skupina A (8.30): Předměřice, Dohalice, Malšova Lhota B, Libčany; skupina B (10): Malšova Lhota A, FC Hradec dívky A, Nechanice, Smiřice; skupina C (11.30): Stěžery, FC Hradec dívky B, Nový Hradec, Lhota p. L.; skupina D (13): Kunčice, Skřivany/Červeněves, Vysoká, Probluz; finále (14.30).

Hradecké fotbalové osobnosti 2023 - zleva stojí: Josef Hladík, Jaroslav Mudruňka, Přemysl Šanc; zleva sedí: Stanislav Vízek, Jaroslav Kratochvíl, Václav Vaněk, Oldřich Štancl.
Hradecký OFS ocenil osm fotbalových osobností za rok 2023, byli mezi nimi i sudí

FUTSAL

Divize: Flamengo Hradec – Přelouč (17.30 sport. hala Předměřice).

LEDNÍ HOKEJ

Tipsport extraliga: HC Dynamo Pardubice – Mountfield HK (17).

Regionální liga dorost: Třebechovice – Moravská Třebová (16.15).

KINBALL

Hradec Králové: Kolektivní sport s velkým balónem (10 sport. hala Třebeš).

ŠACHY

Krajský přebor: Třebechovice – Nový Bydžov (DDM), ŠK Lípa B – ŠK Jičín B (Hostinec Malý Růžek), ŠK Lípa C Ortex HK – Hořice (Ortex HK), ŠŠPM Lipky HK B – Náchod B (ZŠ J. Gočára vše od 9 hodin).

Regionální přebor: Sokol Hradec B – Kostelec n. O. B (sokolovna Eliščino nábř.), Nový Bydžov C – Rychnov D (sokolovna), ŠK Lípa E – Vrchlabí B (Hostinec Malý Růžek), ŠŠPM Lipky HK D – Dubenec (ZŠ J. Gočára vše od 9 hodin).

Poznámka: Zájemci o zveřejnění sportovních akcí a utkání v této rubrice je mohou zasílat nejpozději do středy aktuálního týdne na e-mail lubomir.doudera@tiscali.cz

Lubomír Douděra