Pátek 20. října

BASKETBAL

Liga U15: Sokol Hradec – Studánka Pardubice (18.00 sport. hala TJ Sokol Eliščino nábř.).

FOTBAL

OP mladší žáci: Kosičky - Malšova Lhota B (16.30).

LEDNÍ HOKEJ

Liga 9. třídy: Třebechovice – Vrchlabí (19.30).

VOLEJBAL

I. liga ženy: Slavia Hradec – Hronov (19 sport. hala TJ Slavia Orlická kotlina).

Sobota 21. října

BASKETBAL

Sdružený Vč přebor U13: Sokol Hradec – Pardubice (9 a 10.45).

Sdružený Vč přebor U11: Stěžery – Svitavy (12.30 a 14.15).

Liga U15: Sokol Hradec – Trutnov (16 vše sport. hala TJ Sokol Eliščino nábř.).

Sdružený Vč přebor U13: Stěžery – Nová Paka (9 a 10.45), Sokol Hradec – Trutnov B (13 a 14.45 vše tělocvična tamtéž).

Liga U13: Sokol Pražské Předměstí – Jičín (9 a 11 sport. hala Třebeš).

FLORBAL

Královéhradecký přebor ml. žáci: FbC Hradec – Hořice (9), FbC Hradec – Nové Město (10.30), Chlumec – FbC Hradec (12.40 vše sport. hala ZŠ Kukleny).

FOTBAL

FORTUNA:LIGA: Karviná – FC Hradec Králové (15 O2 TV Fotbal).

Divize: Slavia Hradec – Nový Bydžov (10.15).

Česká divize dorost U19 a U17: FC Hradec B – Slavia Hradec (10 a 12.15 hř. Bavlna).

Česká liga žáci U15 a U14: FC Hradec – Mladá Boleslav (10 a 12 hř. Háječek), Nový Bydžov – Ústí n. L. (10 a 12).

Česká divize žáci U13 a U12: Slavia Hradec – Háje Jižní Město (15.30).

OP dorost OFS Nymburk: Červeněves/Skřivany – Pátek (11).

Krajský přebor: Třebeš – Česká Skalice, Libčany – Dvůr Králové (obojí 15.30).

I. A třída: Vysoká – Stěžery (10.15), Slavia Hradec B – Roudnice (12.30), Třebechovice – Nové Město n. Met., Kunčice – Broumov, Nový Bydžov B – Vrchlabí (hř. Hlušice vše 15.30).

Milan Ujec z Vysoké nad Labem (ve výskoku)
Ujec táhne Vysokou za návratem do přeboru. „Ale postup není prioritou,“ říká

I. B třída: Loko Hradec – Černilov, Předměřice – Náchod B, Malšova Lhota – Velichovky (vše 15.30).

Krajský přebor st. dorost U19: Nový Hradec – Vrchlabí (12), Nový Bydžov B – Týniště (13 hř. Kunčice).

Krajský přebor ml. dorost U17: Předměřice – Mladé Buky/Hostinné (12.30), Dohalice – Babí/Česká Skalice (12.30).

Okresní přebor: Prasek – Vysoká B (11), Nový Hradec B - Malšovice, Nechanice – Olympia Hradec, Sendražice – Libřice (vše 15.30).

III. třída východ: Dohalice B – Loko Hradec B, Neděliště – Jeníkovice (obojí 15.30).

III. třída západ: Převýšov – Myštěves (15), Boharyně – Kratonohy, Ohnišťany – Nepolisy B, Dobřenice – Nové Město n. C., Lužec – Starý Bydžov (vše 15.30).

OP starší žáci: Stěžery – Nový Hradec/Vysoká B (13), Prasek – Kunčice/RMSK C (14.30).

OP mladší žáci: Nepolisy – Nový Hradec (10), Nechanice – Třebechovice (13).

OP starší přípravka: Smiřice – Malšova Lhota C (10), Předměřice/Loko HK – Hořiněves (10), Dohalice – Libčany (10), Červeněves/Skřivany – Probluz (13), Stěžery – Třebeš B dívky (15).

OP mladší přípravka: hřiště Stěžery (9.30) účast: Stěžery A a B, Prasek, Červeněves/Skřivany; hřiště Nový HK (9.30) účast: Nový Hradec A a B, Slavia Hradec B a C; hřiště Kunčice (10) účast: Libčany, Kunčice, Chlumec B, Nepolisy; hřiště Černilov (10) účast: Černilov, Dobřenice/Rohoznice, Malšova Lhota A a B.

LEDNÍ HOKEJ

Extraliga dorost: Mountfield HK – Pardubice (12.30).

Liga mladší žáci: Třebechovice – Dvůr Králové (16.15).

Regionální liga junioři: Nový Bydžov – Náchod (16.45).

POZEMNÍ HOKEJ

Liga starší žáci: Slavia Hradec – Slavia Praha (9).

Extraliga muži: Slavia Hradec – Bohemians Praha (11 obojí hř. Farářství).

VOLEJBAL

I. liga ženy: Slavia Hradec – Hronov (10).

Kvalifikace Český pohár U20 ženy: Zápasy (9 až 18 obojí sport. hala TJ Slavia Orlická kotlina).

Extraliga muži U18: Slavia Hradec – Kolín (10), Slavia Hradec – Znojmo (16 obojí sport. hala Pouchov).

Neděle 22. října

BASKETBAL

Liga U15: Sokol Hradec – Jičín (10 sport. hala Vysoká n. L.).

Liga U15: Sokol Pražské Předměstí – Jižní supi (10 tělocvična TJ Sokol Eliščino nábř.).

FLORBAL

Královéhradecký přebor ml. žáci: Předměřice – FbC Hradec (9), IBK Hradec – FbC Hradec (11.10), IBK Hradec – FbC Hradec (12).

Divize: Všestary – FbC Hradec B (15 vše sport. hala Předměřice).

Liga elévů: Hostinné – FbC Hradec (9), Jaroměř – FbC Hradec (10), FbC Hradec – Jičín (10.40), Hostinné – FbC Hradec (11), Jaroměř – FbC Hradec (12), FbC Hradec – Jičín (12.40 vše sport. hala ZŠ Kukleny).

FOTBAL

Česká fotbalová liga: FC Hradec B – Brozany (10.15 hř. Slavia HK).

Česká liga dorost U19 a U17: Nový Bydžov – Kladno (10 a 12.15).

Česká divize žáci U15 a U14: Třebeš – Náchod (10 a 12), Slavia Hradec – Háje Jižní Město (13 a 15).

Česká divize žáci U13 a U12: FC Hradec – Ústí n. L. (11 hř. Háječek).

II. liga dorostenky: Třebeš – Teplice (14.30).

I. B třída: Skřivany – Nepolisy (15.30).

Krajská soutěž st. dorost U19: Černilov – Třebechovice (13).

Krajský přebor ml. dorost U17: Nový Hradec/Vysoká – Pardubičky (10.30), Stěžery – Kutná Hora (12), Malšova Lhota – Choceň (12).

Krajský přebor st. žáci U15: Malšova Lhota – Žacléř (9.30), Černilov/Smiřice – Zábrodí/V. Poříčí (12).

Bývalý ligový hráč Michal Lesák v dresu AFK Dobřenice.
Exligista Lesák po pětigólové explozi: Jak je možnost trefit zařízení, tak pálím

Okresní přebor: Lovčice – Dohalice (15), Kobylice – Skřivany B, Roudnice B – Lhota p. L. (obojí 15.30).

III. třída východ: Kunčice B – Probluz, Hořiněves – Slavia Hradec C, Malšova Lhota B – Libčany B, Stěžery B – Smiřice (vše 15.30).

III. třída západ: Klamoš – Červeněves (14).

OP dorost OFS Nymburk: Nepolisy – Cidlinská FA (10.15).

OP starší žáci: Roudnice/Kratonohy – FC Hradec dívky (13), Skřivany/Červeněves – Probluz (13).

OP mladší žáci: Smiřice – Libčany (10), Stěžery – Dobřenice/Rohoznice (10), Vysoká B – Skřivany/Červeněves (13.45).

OP starší přípravka: Lhota p. L. – Chlumec B (10), Kunčice – Kratonohy/Roudnice (13), Prasek – Smiřice B (13.30), Třebechovice – Černilov (13.30), Vysoká B – FC Hradec dívky (16).

OP mladší přípravka: hřiště Roudnice (10) účast: Roudnice/Kratonohy, Lhota p. L., Nechanice, Dohalice; hřiště Malšovice (10) účast: Třebechovice, Malšovice, Třebeš dívky, Třebeš C; hřiště Předměřice (10) účast: Smiřice, Předměřice/Loko HK, Vysoká A a B; hřiště Nový HK (13.30) účast: FC Hradec dívky, FC Hradec.

KARATE

Hradec Králové: Mistrovství KrSke 2023 (8 sport. hala Třebeš).

LEDNÍ HOKEJ

Tipsport extraliga: Mountfield HK – Vítkovice (16).

Krajská liga: Třebechovice – Dvůr Králové (17), Nový Bydžov – Nová Paka (17).

VOLEJBAL

Kvalifikace Český pohár U20 ženy: Zápasy (9 až 14 sport. hala TJ Slavia Orlická kotlina).

Extraliga muži U18: Slavia Hradec – Ostrava (9), Slavia Hradec – Velké Meziříčí (15 obojí sport. hala Pouchov).

Poznámka: Zájemci o zveřejnění sportovních akcí a utkání v této rubrice je mohou zasílat nejpozději do středy aktuálního týdne na e-mail lubomir.doudera@tiscali.cz

Lubomír Douděra