Pátek 26. ledna

VOLEJBAL

I. liga muži: Slavia Hradec Králové – Dobřichovice (19 sport. hala TJ Slavia Orlická kotlina).

Sobota 27. ledna

BASKETBAL

Liga U15: Sokol Pražské Předměstí – Jižní Supi (10 sport. hala TJ Sokol Eliščino nábř.).

FLORBAL

Divize: FBŠ Všestary – Vysoké Mýto (18 sport. hala Předměřice).

Extraliga juniorky: IBK Hradec – Liberec (17 sport. hala Třebeš).

FOTBAL

Přípravné kopačky - Malšovice aréna UT: FC Hradec Králové B muži – Ústí n. O. (10), FC Hradec Králové U15 – Slovácko (12), FC Hradec Králové U14 – Slovácko (14), FC Hradec U13/12 - Náchod (16), Náchod U13/12 – Trutnov (17), FC Hradec U13/12 – Trutnov (18); Slavia Hradec UT: Slavia Hradec Králové A – Rychnov A (10), Slavia Hradec Králové B – Rychnov B (12), Slavia Hradec Králové U19 – Vyškov (14), Slavia Hradec Králové U17 – Vyškov (16), Loko Hradec Králové – Vysoká (18); Nový Bydžov-Chudonice UT: RMSK Cidlina Nový Bydžov U19/U17 – soupeř v jednání (10), RMSK Cidlina Nový Bydžov U12 – soupeř v jednání (12).

Krajský přebor: Police nad Metují (v bílém) - Solnice
Krajský přebor letos nabízí drama v boji o postup. Kde jsou divizní ambice?

HALOVÝ FOTBAL

Předměřice: Bowling halový Okresní přebor mužů pořádá OFS Hradec Králové od 9 hodin ve sportovní hale s účastí 7 týmů: Malšovice, Hořiněves, Kratonohy, Převýšov, Olympia Hradec, Nový Hradec B a Kobylice.

Stěžerská zimní halová liga mládeže: Stěžery – Dohalice (10), Stěžery – Třebeš dívky (11), Třebeš dívky – FC Hradec (12), Probluz – Chlumec (13), Stěžery – Libčany (14 vše nafukovačka).

LEDNÍ HOKEJ

Krajská liga junioři: Nový Bydžov – Opočno (12).

Liga mladší žáci: Třebechovice – Opočno (9).

SOFTBAL

Hradec Králové: Turnaj dívky softbal (9 sport. hala Pouchov).

VOLEJBAL

Hradec Králové: Ve sport. hale Třebeš pořádá od 8 hodin Sokol Třebeš turnaj.

Tomáš Hovorka - Dakar 2024.
Loni mechanik, letos navigátor. Hovorka o Dakaru, rozbitém autu i noci v poušti

Neděle 28. ledna

BASKETBAL

Sdružený Vč přebor U11: Stěžery – Havlíčkův Brod (9 a 10.45 sport. hala TJ Sokol Eliščino nábř.).

FOTBAL

Přípravné kopačky - Malšovice aréna UT: FC Hradec Králové U19 – Jihlava (10), FC Hradec Králové U18 – Jihlava (12), Chlumec – Živanice (14), Třebeš U12+U13 – Hořice (16), Libišany – Dvůr Králové (18); Slavia Hradec UT: Zimní pohár KFS U19: Nový Hradec – RMSK Cidlina Nový Bydžov B (10), Třebeš – Heřmanův Městec (12), Zimní pohár KFS U17: Slavia Hradec B – Předměřice (14), Roudnice – Opatovice (16), Slavia Hradec U13 – Týniště (18).

HALOVÝ FOTBAL

Hradec Králové: Sokol Třebeš pořádá od 8 hodin ve sportovní hale Třebeš turnaj žen Hradecký Lev 2024.

Předměřice: Od 8 hodin pořádá TJ Slavoj Předměřice turnaj mládeže.

Stěžerská zimní halová liga mládeže: Chlumec – Libčany (10), Kratonohy – Libčany (11), FC Hradec dívky – RMSK Cidlina N. Bydžov (12), FC Hradec dívky – Dohalice (13 vše nafukovačka).

HC Bydžováci vs. Sigi team
Nejen fotbalové a hokejové hvězdy. Do Bydžova brzy zavítá populární Sigi team

FUTSAL

Předměřice: Zápasy Královéhradecký přebor (16 sport. hala).

LEDNÍ HOKEJ

Krajská liga muži: Nový Bydžov – Litomyšl, Třebechovice – Moravská Třebová (obojí 17).

Regionální liga dorost: Třebechovice – Rychnov (9).

SOFTBAL

Hradec Králové: Turnaj dívky (9 sport. hala Pouchov).

ŠACHY

II. liga: ŠŠPM Lipky Hradec – Lysá n. L. C (10).

Krajská soutěž: ŠŠPM Lipky Hradec C – Náchod c (9 obojí ZŠ J. Gočára).

TANEČNÍ SPORT

Hradec Králové: Akce Lions Academy taneční a sportovní akademie (16 sport. hala Třebeš).

Poznámka: Zájemci o zveřejnění sportovních akcí a utkání v této rubrice je mohou zasílat nejpozději do středy aktuálního týdne na e-mail lubomir.doudera@tiscali.cz

Lubomír Douděra