Sobota 9. května

FOTBAL

Česká liga st. a ml. dorost: Nový Bydžov - Kladno (10.15 a 12.30 Vídeňský).

Česká liga st. a ml. žáci: FC Hradec - Mladá Boleslav (10.15 a 12 hř. Háječek, Martínek). I. A třída: Nový Bydžov B - Roudnice (Staněk), Kunčice - Milíčeves (Hlaváč) obojí od 17 hodin.

I. B třída: Hlušice - Horní Staré Město (Rada), Předměřice - Vamberk (Styblík), Třebechovice - Teplice (Jundiček) vše od 17 hodin. I. třída dorost: Kunčice - Kobylice (14.45 Ježek), Třebechovice - Kostelec (14.45 Bednář), Stěžery - České Meziříčí (14.45 Dujsík).

Okresní přebor: Prasek - Chlumec B (Vondráček), Červeněves - Myštěves (Hušek) obojí od 17 hodin, Nepolisy - Slavia Hradec (OFS Jičín) od 18 hodin.

III. třída: Starý Bydžov - Nové Město (Doubrava), Libřice - Dolany (Merbs), Skřivany - Kosičky B (Papík), Vysoká - Lovčice (dodatečná), Nový Bydžov C - Dobřenice (hř. Chudonice, Dostál), Malšova Lhota - Kobylice B (Vízek) vše od 17 hodin.

IV. třída A: Hořiněves - Jeníkovice (Kukla), Sendražice - Třebeš B (Kincl), Cerekvice - Neděliště (Koza), Velichovky B - Jaroměř B (Riesner) vše od 17 hodin. IV. třída B: Ohnišťany - Kratonohy B (Konhefr), Probluz B - Stěžery B (Stránský) obojí od 17 hodin.

Okresní přebor dorost: Červeněves - Kratonohy (14.30 Strýhal), Malšova Lhota - Dohalice (14.30 Seidl), Malšovice - Rasošky (10 Riesner).

Okresní přebor st. žáci: Slavia Hradec B - Hlušice (9.30 Frič), Skřivany - Kunčice (15 Papík), Kobylice - Probluz (14 Koki). Okresní soutěž st. žáci: Cerekvice - Myštěves (15 Koza), Libčany - Kosičky (10 Koki), Ohnišťany - Lhota p. L. (15 Konhefr).

Okresní přebor ml. žáci: Skřivany - Nový Bydžov C (13.15 Papík), Červeněves - Lhota p. L. (12.30 Strýhal), Probluz - Černilov (14.30 Stránský).

Okresní přebor ml. přípravka: hř. Stěžery (10 Hušek, Koza): Stěžery - Probluz, Předměřice - Kunčice, Předměřice - Probluz, Stěžery - Kunčice; hř. Převýšov (10 Konhefr, Seidl): Chlumec B - Třebeš B, Převýšov - FC Hradec C, Převýšov - Třebeš B, Chlumec B - FC Hradec C.

VOLEJBAL
Všestary: TJ Sokol pořádá od 8 hodin 13. ročník jarního volejbalového turnaje mužů a žen (hř. u sokolovny).

Neděle 10. května

FOTBAL

Divize: Převýšov - Dvůr Králové (10.15 Doležel).

I. liga ženy: FC Hradec - Slavia Praha (11).

I. liga juniorky: FC Hradec - Slavia Praha (13.30 obojí hř. Vysoká).

Krajský přebor: Olympia Hradec - Lhota p. L. (Orel) od 10.15 hodin, Černilov - Jaroměř (Medlík) od 17 hodin.

Krajský přebor dorost: Nový Bydžov B - Smiřice (ml. 10.15 Krotil, st. 12.30 hř. Chudonice Vojtěch).

I. třída dorost: Černilov - Albrechtice (14.45 Zavřel).

Krajský přebor st. a ml. žáci: Třebeš - Dvůr Králové (9.30 a 11.15 Miškář).

I. třída st. a ml. žáci: Smiřice - Nová Paka (9.30 a 11.15 Janeček), Slavia Hradec - Předměřice (9.30 a 11.15 M. Novotný).

Krajský přebor st. a ml. přípravky: hř. FC HK Všesp. st. um. tráva (9 Bačo, Janata); hř. Olympia HK (14 Liebisch, Homolová).

Okresní přebor: Předměřice B - Probluz (Seidl), Stěžery - Velichovky (OFS Pardubice), Třebeš - Smiřice (OFS Rychnov), Kunčice B - Kobylice (Hruška) vše od 17 hodin.

III. třída: Lhota p. L. B - Černilov B (Riesner) od 17 hodin.

IV. třída A: Malšova Lhota B - Rasošky (Michal) od 10 hodin, Dohalice B - Nový Hradec B (Koza), Lok. Hradec B - Malšovice B (Markvart) obojí od 17 hodin.

IV. třída B: Převýšov B - Lužec (Stránský) od 13.30 hodin, Lovčice B - Syrovátka (Kukla), Prasek B - Boharyně (Stránský), Roudnice B - Myštěves B (Hušek), Libčany B - Urbanice (Tlustý R.) vše od 17 hodin.

Okresní přebor dorost: Skřivany - Převýšov (10 Konhefr), Třebechovice B - Chlumec (10.15 Kincl), Probluz - Lovčice (14 Markvart), Lhota p. L. - Vysoká (14.30 Riesner).

Okresní přebor st. žáci: Dohalice - Nový Hradec (14.30 Koza), Probluz - Stěžery (11.30 Frič).

Okresní soutěž st. žáci: Lovčice - Nové Město (15 Kukla).

Okresní přebor ml. žáci: FC Hradec žákyně - Dohalice (10 hř. Urbanice, Řehounek).

Okresní přebor st. přípravka: Kunčice - Stěžery (14.30 Konhefr), Předměřice - Nový Hradec (9 Frič).

Okresní přebor ml. přípravka: hř. Roudnice (10 Markvart, Koki): Lhota p. L. - Slavia Hradec, Roudnice - Olympia Hradec B, Roudnice - Slavia Hradec, Lhota p. L. - Olympia Hradec B; hř. Jaroměř (10 Merbs, dodat.) Jaroměř B - Hořice, Černilov - Miletín, Černilov - Hořice, Jaroměř B - Miletín.


STOLNÍ TENIS

Ve 14 hodin se ve finále o postup do extraligy utkají prvoligoví stolní tenisté DTJ Hradec s mužstvem Matve Uherský Ostroh. Utkání se hraje v areálu DTJ na Labském nábřeží. Zveme všechny příznivce malého míčku, aby přišli povzbudit domácí hráče. (ld)