Přihlásit se k závodu je možné od 9 hodin v Základní škole Josefa Gočára (ulice v Lipkách), kde se také uskuteční slavnostní vyhlášení výsledků Velké ceny východních Čech v bězích.

Běh městem Hradec Králové je určen pro všechny věkové kategorie od nejmenších předškoláků až po seniory 80 let a starší. Žákovské kategorie startují v 10 hodin na přilehlém tartanovém oválu, postupně budou zahájeny závody starších dívek a chlapců, kteří vyběhnou na okruh kolem škol. Dospělí se vydají na trať 
v pravé poledne, start je před základní školou a na účastníky čeká pět okruhů o délce 1940 metrů, celkem tedy absolvují 9700 metrů. Na závod dospělých se lze přihlásit už nyní na adrese: www.sport-reg.cz/registrace, nebo na místě v den závodu do 11.30 hodin.

Šestadvacátý ročník běhu bude spojen s oceněním nejlepších vytrvalců Velké ceny východních Čech v bězích. Nejprve však ceny dostanou ti nejlepší v Běhu městem. Vyhlášení výsledků mládeže se uskuteční po doběhnutí kategorie starší dívky a chlapci. Dospělí se ocenění dočkají ve 14.00 v tělocvičně ZŠ Josefa Gočára.   (sou)