Nejdříve hráči DTJ Hradec zavítali za stoly vedoucího mužstva Matve Uherský Ostroh, který má ve svém středu bývalého republikového reprezentanta Radka Košťála. Ten nebyl přítomen ani v roli diváka, ale kolektiv DTJ toho nevyužil. Následující utkání s Hodonínem chtěli hráči DTJ vyhrát a udržet se tak v popředí tabulky. Králem víkendu se stal hradecký Kanta, který nepoznal hořkost porážky a s 94% je druhým nejúspěšnějším prvoligovým hráčem.

Matve Uherský Ostroh – DTJ Hradec Králové 10:7.
Sestava a body Hradce: Kanta 4,5/ 4,5; Čopian 2,5/ 4,5; Lučan 0/ 4,5; Bittner 0/ 3,5.

Po čtyřhrách byl stav utkání 1:1, když za Hradec uspěla dvojice Kanta – Čopian. Po první sérii vedli domácí 4:2. Ve druhé sérii si Uherský Ostroh pohlídal vedení 6:4 a dvoubodový náskok si s přehledem udržoval po zbytek utkání. Vůbec se nedařilo Lučanovi, zdravotně indisponovaný Bittner na body také nedosáhl. Kanta opět nezklamal a připsal si plný bodový zisk.

ČSAD Hodonín – DTJ Hradec Králové 8:10.
Sestava a body Hradce: Kanta 4,5/ 4,5; Čopian 1,5/ 4,5; Lučan 1,5/4 ,5; Bittner 2,5/ 4,5.

Hosté začali dobře a dostali se do vedení 3:0. Hodonínští však nesložili zbraně, takže po druhé sérii byl stav zápasu 5:5. Výhry Kanty a Čopiana znamenaly opět vedení pro DTJ 7:5. Lučan pak v pěti setech podlehl Juříkovi, ale Bittner s Kantou zvýšili na 9:6. Domácí dvěma výhrami snížili na 8:9 a v hale se schylovalo k dramatu. Bittner však i přes zdravotní problémy prokázal, že je platným prvoligovým hráčem, a ve čtyřech setech zdolal Medveckého.

Za čtrnáct dní zajíždějí hráči DTJ Hradec k dalším zápasům první ligy do Liberce a na Spartu Praha.