Dvouhra ml. žáci: 1. Žižka (Stěžery), 2. F. Havrda (DTJ HK), 3. Jeřábek (Stěžery), 4. Kačer (Sokol HK 2), 5. – 8. Rygl (Chlumec), Částka, Kašpar (oba Stěžery), Málek (Sokol HK 2), 9. – 11. Mates (DTJ), Donát, Tuček (oba Stěžery).

Čtyřhra ml. žáci:
1. Žižka – Jeřábek (Stěžery), 2. Kačer – Málek (Sokol HK 2/ Stěžery), 3. Havrda – Mates (DTJ HK), 4. Částka – Kašpar (Stěžery), 5. Donát – Tuček (Stěžery).

Dvouhra ml. žákyně:
1. Drábková, 2. Marynets, 3. Tučková (vš. Stěžery), 4. Kyceltová (Chlumec), 5. Dospělová (Stěžery).

Čtyřhra ml. žákyně:
1. Marynets – Drábková, 2. Tučková – Dospělová (vš. Stěžery).

Smíšená čtyřhra ml. žactvo:
1. Kašpar – Drábková, 2. Jeřábek – Tučková, 3. Žižka – Marynets (vš. Stěžery), 4. Rygl – Kyceltová (Chlumec), 5. Tuček – Dospělová (Stěžery).

Dvouhra starší žáci:
1. Dufek (Stěžery), 2. M. Kycelt (Chlumec), 3. Hepner (Stěžery), 4. Kačer (Sokol Hradec 2), 5. Rygl (Chlumec).

Dvouhra dorostenci:
1. Hampl (Sokol Hradec 2), 2. Regimon (Chlumec), 3. – 4. Mrázek a Petřík (oba DTJ Hradec), 5. – 6. Šanc (Stěžery) a Kalenský (DTJ Hradec), 7. – 9. M. Kycelt (Chlumec), Kotland (Slavia Hradec), Hitka (Sokol Hradec 2), 10. – 12. Švorc (Slavia Hradec), Koníček (Chlumec), Košťál (DTJ Hradec), 13. – 14. Hanzl (Slavia HK), Hepner (Stěžery).

Čtyřhra dorostenci:
1. Petřík – Mrázek (DTJ Hradec), 2. Hampl – Hitka (Sokol HK 2), 3. – 4. Regimon – Kycelt (Chlumec), Kalenský – Košťál (DTJ Hradec), 5. – 7. Švorc – Koníček (Slavia Hradec), Šanc – Hepner (Stěžery), Kotland – Hanzl (Slavia Hradec).

Dvouhra dorostenky:
1. Šichová, 2. Maňhalová, 3. Havlínová (všechny Sokol Chlumec).

Dvouhra muži:
1. L. Slavík, 2. J. Slavík (oba Třebechovice), 3. – 4. Lamr, Šumpík (oba Slavia HK), 5. – 8. Trojan (Třebechovice), Ornst, Cudlín, J. Mrázek (vš. Chlumec), 9. – 12. Vidra (N. Bydžov), Zavřel, Paclík (oba Slavia HK), Hampl (Sokol HK 2), 13. – 18. Skřivan, Havlín (oba Chlumec), Vlášek (Nový Bydžov), V. Mrázek (Chlumec), Černík (Kosice), Šmíd (N. Bydžov), 19. – 24. Čermák (Chlumec), Kotland (Slavia HK), Holman (Kosice), Hanzl, Švorc, Přiklopil (vš. Slavia HK).

Čtyřhra muži:
1. J. Slavík – Trojan (Třebechovice), 2. Lamr – Šumpík (Slavia Hradec), 3. – 4. Cudlín – V. Mrázek (Chlumec) a Hampl – Černík (Sokol Hradec 2, Kosice), 5. – 8. Vlášek – Vidra (Nový Bydžov), L. Slavík – Šmíd (Třebechovice, Nový Bydžov), Zavřel – Paclík (Slavia Hradec), Ornst – J. Mrázek (Chlumec), 9. – 12. Havlín – Skřivan (Chlumec), Čermák – Holman (Chlumec, Kosice), Švorc – Přiklopil (Slavia Hradec), Kotland – Hanzl (Slavia HK).

Dvouhra ženy: 1. Maňhalová, 2. Šichová, 3. Havlínová (vš. Sokol Chlumec).

Smíšená čtyřhra: 1. V. Mrázek – Šichová, 2. J. Mrázek – Maňhalová, 3. Havlín – Havlínová (vš. Chlumec). (ld)