BASKETBAL
I. liga mužů: Chomutov - Litoměřice 85:73, Vyšehrad - Trutnov 85:75, Západ - Pardubice B 86:76, Zlín - Benešov 82:73, Olomouc - Sokol pražský 59:87, J. Hradec - Opava 60:112, I. Brno - VŠB Ostrava 87:104, Západ - Trutnov 118:61, Vyšehrad - Pardubice B 88:81, Olomouc - Benešov 85:94, Zlín - Sokol pražský 81:92, I. Brno - Opava 78:97, J. Hradec - VŠB Ostrava 85:75.
1. Opava 19 1 1784:1360 39
2. Vyšehrad 16 4 1590:1384 36
3. Basket Západ 14 6 1534:1391 34
4. Sokol pražský 13 7 1583:1419 33
5. Benešov 13 7 1554:1492 33
6. Pardubice B 10 11 1668:1670 31
7. Chomutov 11 9 1548:1553 31
8. J. Hradec 10 11 1626:1696 31
9. Proton Zlín 9 12 1664:1672 30
10. VŠB Ostrava 10 10 1619:1637 30
11. Kara Trutnov 6 15 1553:1746 27
12. Litoměřice 6 14 1480:1562 26
13. UP Olomouc 5 16 1497:1701 26
14. IVes Brno 1 20 1402:1819 22
I. liga žen: G. Brno B - Olomouc 74:48, Tábor - Aritma 66:69, USK juniorky - Kralupy 81:68, Pardubice – N. Paka 79:71, Nusle - Trutnov B 81:61, USK juniorky - Aritma 73:74, Tábor - Kralupy 79:103, Nusle – N. Paka 74:61, Pardubice - Trutnov B 77:73.
1. Nusle 13 4 1113:1017 30
2. USK juniorky 11 5 1233:1024 27
3. Pliska Pardubice10 7 1256:1189 27
4. BK Tábor 9 7 1141:1111 25
5. Kralupy - Junior 8 8 1277:1174 24
6. Aritma Praha 8 8 1041:1104 24
7. Nová Paka 7 9 1049:1072 23
8. G. Brno B 6 10 1030:1125 22
9. Kara Trutnov B 5 11 972:1185 21
10. UP Olomouc 4 12 918:1029 20

FUTSAL
II. liga – východ: Havířov - NO Brno 3:3, Hlinsko – T. Brno 0:4, A. Brno - Opava 5:3, Hradec Králové – H. Brod 4:4, Třinec – M. Hoštice 10:2, H. Brno - Slavičín 9:1.
1. Helas Brno 14 0 1 95:33 42
2. Tango Brno 12 0 3 76:28 36
3. Agromeli Brno 11 1 3 83:45 34
4. Likop Třinec 10 2 3 77:33 32
5. Havlíčkův Brod 9 1 5 80:75 28
6. Hradec Králové 7 2 6 87:65 23
7. Arsenal Hlinsko 6 1 8 93:68 19
8. Malé Hoštice 4 2 9 66:101 14
9. Jerevan Slavičín 4 0 11 54:100 12
10. Slavie Havířov 3 2 10 56:89 11
11. Nasan okruh Brno 1 3 11 44:101 6
12. Ferram Opava 1 2 12 39:112 5
KUŽELKY
I. liga muži, 12. kolo: Opava – Náchod 2:6, Loučovice – Jihlava 4:4, Luhačovice – Rokycany 6:2, Slavoj Praha – Brno–Husovice 6:2, Přerov – Mor. Slavia Brno 7:1, Tábor – Česká Třebová 5:3.
Tabulku vede Náchod (22 bodů), následují Luhačovice a Jihlava (oba 17 b.).
I. liga ženy, 12. kolo: Jirkov – Náchod 6:2, Šumperk – Neratovice 5:3, Kolín – Zábřeh A 3:5, Slavia Praha – Konstruktiva Praha 6:2, Přerov – Jičín 6:2, Zábřeh B – Blansko 3:5.
V čele je pražská Slavia se ziskem 23 bodů, Jičín je sedmý s body jedenácti, o bod zpět je osmý Náchod.
STOLNÍ TENIS
Divize mužů: Chlumec - Hostinné 10:8, Třebechovice - Dvůr Králové B 2:10, Sokol HK 2 B - Vrchlabí 10:3, Slavia HK - Hořice 10:2, Jičín B - Hronov 10:8, Valdice - Rtyně 9:9, Chlumec - Dvůr Králové B 5:10, Třebechovice - Hostinné 10:5, Sokol Hradec Králové 2 B - Hořice 10:0, Slavia Hradec Králové - Vrchlabí 10:5, Jičín B - Rtyně 10:8, Valdice - Hronov 9:9.
Pořadí: 1. Sokol HK 2 B 45 bodů, 2. Rtyně A 40, 3. Slavia HK A 38, 4. Dvůr Kr. B 33, 5. Hronov A 31, 6. Valdice A 30, 7. Jičín B 30, 8. Vrchlabí A 25, 9. Třebechovice A 23, 10. Hostinné A 22, 11. Hořice A 20, 12. Chlumec n. C. A 19.
Divize žen: Chrudim - Montas Hradec Králové A 8:2, Lokomotiva Pardubice B - Montas Hradec Králové B 4:6, Česká Skalice - Voděrady B 10:0, Jaroměř B - Litomyšl B 6:4, Trutnov - Hronov 0:10, Chrudim - Montas Hradec Králové B 10:0, Lokomotiva Pardubice B - Montas Hradec Králové A 3:7, Česká Skalice - Litomyšl B 7:3, Jaroměř B - Voděrady B 7:3, Trutnov - Dobré C 5:5.
Pořadí: 1. Montas Hradec Králové A 38 bodů, 2. Hronov A 36, 3. Chrudim A 34, 4. Montas Hradec Králové B 30, 5. Trutnov A 29, 6. Litomyšl B 25, 7. Č. Skalice A 25, 8. Jaroměř B 24, 9. Loko Pardubice B 24, 10. Dobré C 22, 11. Voděrady B 13.
VOLEJBAL
I. liga žen – o 7. až 11. místo: Uherské Hradiště - Moravská Slavia Brno 3:0, Zbečník - Bedřichov 1:3.
7. Nový Jičín 3 1 11:8 7
8. MS Brno 2 2 8:7 6
9. U. Hradiště 2 1 8:3 5
10. Bedřichov 1 2 5:7 4
11. Zbečník 0 3 1:9 3