Přes řadu zranění na šampionátu startovalo také třiadvacet členů Sokola Hradec Králové, kterým se podařilo nejen navázat na úspěšné vystoupení z loňského roku, ale dokonce navýšit počet republikových titulů na osm.

Postarali se o to Jan Pluhař, David Klouček, Marek Říha, Kateřina Pšeničková, Martin Krejčí, Michal Kotland, Josef Petruška a Vojtěch Ducháč.

Titul vicemistrů získali Roman Stoklásek, David Štaier, Aneta Stohwasserová, Tadeáš Stohwasser a Michael Bis.

Třetí místo obsadili Josef Pluhař, Tereza Fabiánová, Karolína Uhlířová, Kateřina Vlachá, Denis Seifert a Michal Seifert.

Další závodníci, kterým se nepodařilo dosáhnout na medailové umístění, prokázali, že bojovat umějí a za svými soupeři nezaostávali. Kolikrát jim chyběl pověstný kousek štěstí. Poděkování za odvahu, s níž nastoupili ke svým zápasům, patří Danovi Čáslavskému, Adamu Jochmanovi, Danovi Dostálovi a Vojtěchu Krejčímu.

O tom, že většina zápasů byla velmi vyrovnaná, svědčí fakt, že některé tituly Hradečtí ztratili v samotných závěrech zápasů nebo dokonce až v nastaveném čase.

Tým Sokola Hradec obsadil celkově výborné druhé místo mezi týmy z ČR a třetí místo v mezinárodním srovnání. Zúročila se tak tvrdá celoroční práce v přípravě.