Cíle nastínil šéftrenér klubu Vladimír Volejník, který se mimo jiné výrazně podílel na výkonnostním růstu současné fedcupové reprezentantky a odchovankyně klubu Kateřiny Siniakové. „U mládežnických A týmů bude snahou postup na mistrovství republiky, v případě I. a II. ligy dospělých udržení soutěží.“

V loňské sezoně nastřádal klub řadu úspěchů. Největším byla bezpochyby finálová účast Adély Dörreové (roč. 2002) na Pardubické juniorce, tamtéž vybojoval Vojtěch Vlkovský (roč. 1999) 3. místo ve čtyřhře. Na halovém MČR starších žákyň se rovněž ve čtyřhře (2. místo) prosadila Nela Odehnalová (roč. nar. 2005).

Již druhým rokem funguje na DTJ Atletická škola, kterou si Volejník velmi chválí. „Pod vedením Martina Szakoše se mají hráči možnost rozvíjet po kondiční stránce. Přímo v areálu je též možné využít služeb fyzioterapeuta a maséra, což přispívá ke kvalitnější regeneraci a rehabilitaci hráčů. Je to důležitá součást tenisové přípravy.“

Celoročně klub pořádá nábory nových členů. Případným zájemcům poskytne všechny informace manažerka Tenisové školy Michaela Chalupová (tel.: 728 996 483).

V areálu, kde je v letní sezoně k dispozici 13 antukových kurtů, momentálně probíhá plánovaná dostavba sportovního zázemí. „Výstavbou šatnového a hygienického zázemí, jehož součástí jsou i fitness prostory pro děti a veřejnost, se našim hráčům i příchozím snažíme vytvořit co nejlepší podmínky ke sportování,“ doplnil sportovní ředitel Tenis-Centra DTJ HK Petr Šanovec.