Jako ryba ve vodě se musel cítit František Tesař. Upravené mazání mu totiž vyhovovalo. Svoji nejhorší hru si odbyl hned v úvodním kole, ve kterém naházel 193. Po tomto neúspěchu se zřejmě začal řídit výzvou „znovu a lépe“. V následujících dvou hrách naházel 203, ve čtvrtém kole přidal 236. Jenže to nebylo všechno. V závěrečné hře turnaje padly tři náhozy vyšší než 245. Nejvyšší z nich si připsal právě František Tesař, když naházel skvělých 267. Zároveň tím stanovil celkově nejvyšší nához turnaje. S naprostou jistotou díky tomu získal vítězství na turnaji za celkový součet 272 bodů. Tesařův čistý průměr z pěti her činil 220,4.

Ivana Lanka mladšího potěšil pohled na průměr, proti kterému měl bojovat. Jenže hned v první hře doslova vyhořel a propadl se 23 do mínusu. To zřejmě byl správný impuls pro jeho výkonnost. Během zbylých her předváděl úplně jiné náhozy. Po 172 a 190 dosáhl až na 223, aby turnaj zakončil výkonem 214 a poskočil z třetího místa na celkovou druhou pozici se ziskem 228 bodů.

Aby radost v rodině Tesařových byla úplná, musela by Petra Tesařová svými výkony navázat na minulého Skarabea. A to se stalo. V minulém kole jí stačil k vítězství průměr 177,6. I když tentokrát zahrála mnohem lépe, stačilo to „pouze“ na třetí místo. Svými výkony se dostala na výborný průměr 195,4, druhý nejlepší na turnaji. Přitom jí první hra vůbec nevyšla. V dalších však sbírala jen kladné body, takže na konci klání jich měla 221.

Jiří Korel se od začátku turnaje držel na předních pozicích. Sice se neblýskl žádným náhozem nad dvě stě, ale svými výkony si pokaždé zajistil kladný a relativně vysoký bodový zisk. Po páté hře se jeho skóre dostalo na hodnotu 210. Korel díky tomu vybojoval čtvrté místo.

František Kučírek z Havlíčkova Brodu se na turnajích Skarabeus objevuje pravidelně od druhého kola. V desátém se konečně dočkal. Přitom po první hře (132) by na umístění v první pětici asi těžko pomýšlel. Jenže se do hry vrátil. K číslu z prvního kola přidal plných 93 bodů a rázem se z 19. místa vyhoupl na místo páté. Po dalších dvou hrách však klesl na jedenácté místo. Druhý skok v celkovém pořadí učinil Kučírek posledním hodem. Svůj výkon ze druhého kola navýšil o dalších 33 bodů, díky čemuž se dostal na oceňované páté místo turnaje.

O tomto bowlingovém klání je známo, že se v jeho rámci bojuje na dvou frontách. Odměněno není jen pět nejlepších hráčů, ale netradiční ceny útěchy získávají také soutěžící s nejnižším náhozem. Nejinak tomu bylo v červnovém kole. Tentokrát se „bojovalo“ o čepice. Zájem o ceny za nejnižší nához kola rozpoutal Zdeněk Chocholáček, jenž „zazářil“ jako první. Poté už se souboj mezi ním a Jaroslavem Otčenáškem mladším rozhořel naplno. Výsledek byl nakonec nerozhodný, když oba získali po dvou pokrývkách hlavy. V závěrečné hře si totiž o odměnu řekl také Martin Janda.