Vítězkou druhého dějství se stala Renata Chladová z Kosiček (startovní číslo HK 0016), jež jako jediná získala jedenáct bodů. Prosíme úspěšnou tipérku, aby kontaktovala sportovní redakci na telefonním čísle 602 576 209, kde se dohodne na převzetí ceny. Získává chutnou pivní cenu od pivovaru Tambor.

Výsledky tipovaných zápasů druhého kola:
1. Varnsdorf – FC Hradec        (0:0) 0
2. Převýšov – Písek                (2:3) 2
3. Náchod – Kratonohy          (0:1) 2
4. N. Bydžov – Vysoká           (3:1) 1
5. Černilov – Hořice                (0:3) 2
6. Malšovice – Loko HK           (2:2) 0
7. Sla. HK B – Kratonohy B     (3:5) 2
8. Cerekvice – Ohnišťany       (2:1) 1
9. Sendražice – Libřice            (4:2) 1
10. Červeněves B – Klamoš    (0:0) 0

Supertrefa: V deseti utkáních padlo dohromady 34 branek.

Průběžné pořadí po 2. kole

LIGA MISTRŮ (1. – 2. místo)
HK0157    Ladislav Šoltys, Ohnišťany    8    16
HK0198    Milan Toušek, Týniště    5    16

EVROPSKÁ LIGA (3. – 5. místo)
HK0082    Monika Žáková, Hradec Kr.    5    10
HK0120    Michal Kozák, Hradec Kr.    2    10
HK0069    Pavlína Sejtková, Hradec Kr.    2    10

SYNOT LIGA (6. – 19. místo)
HK0016    Renata Chladová, Kosičky    11    7
HK0070    Alena Sejtková, Hradec Kr.    8    7
HK0140    Dana Cichocká, Hradec Kr.    5    7
HK0193    Martin Řehák, Týniště    5    7
HK0143    Pavel Zlesák, Pardubice    5    7
HK0165    Vladimír Hubený, Převýšov    2    7
HK0215    Roman Kamenický, Hradec Kr.    2    7
HK0154    Jiří Kelnar, Chlumec n. C.    2    7
HK0205    Tibor Platinský, Kr. Lhota    2    7
HK0053    Jaroslav Rychetský, Černilov    2    7
HK0136    Miloš Burda, Hradec Kr.    -1    7
HK0105    Blanka Tarantíková, Smiřice    -1    7
HK0088    Josef Urban st., Předměřice    -1    7
HK0122    Miloslav Kozák, Hradec Kr.    -4    7

FOTBALOVÁ NÁRODNÍ LIGA (20. – 21. místo)
HK0246    Jiří Kalvach, Hradec Kr.    5    5
HK0073    Barbora Šimůnková, Předměřice    0    5

ČESKÁ FOTBALOVÁ LIGA (22. – 48. místo)
HK0079    Martin Cílek, Hradec Kr.    5    4
HK0113    Zdena Havránková, Hradec Kr.    5    4
HK0179    Petr Kloz ml., Chlumec n. C.    5    4
HK0150    Dagmar Krejčová, N. Bydžov    5    4
HK0218    Oldřich Turek, Hradec Kr.    5    4
HK0055    Jakub Uher, Hořice    5    4
HK0084    Roman Žák, Hradec Kr.    5    4
HK0180    Marie Buřičová, Chlumec n. C.    2    4
HK0185    Josef Dvořák, Třebechovice    2    4
HK0068    Martin Hopko, Sendražice    2    4
HK0213    Josef Horáček, Hradec Kr.    2    4
HK0128    Hana Chalupová, Kratonohy    2    4
HK0057    František Chvojka ml., Roudnice    2    4
HK0160    Václav Pilař, Lovčice    2    4
HK0066    Markéta Pražáková, Hradec Kr.    2    4
HK0054    Miloš Uher, Hořice    2    4
HK0153    Iva Hlaváčová, Chlumec n. C.    -1    4
HK0063    Jaroslav Jetmar, Hradec Kr.    -1    4
HK0102    Marie Konečná, Hradec Kr.    -1    4
HK0155    Zdeněk Kostka, Hradec Kr.    -1    4
HK0121    Miloslava Kozáková, Hradec Kr.    -1    4
HK0085    Serafín Motyka, Kunčice    -1    4
HK0134    Miroslav Országh, Mžany    -1    4
HK0101    Václav Polívka, Hradec Kr.    -1    4
HK0071    Zdeněk Sejtko, Hradec Kr.    -1    4
HK0103    Bohuslav Konečný, Hradec Kr.    -4    4
HK0021    Martin Taichman, Prasek    -4    4

DIVIZE (49. – 57. místo)
HK0241    Jiří Chabada, Hradec Kr.    2    2
HK0235    Martina Pelikánová, Převýšov    2    2
HK0237    Jakub Pilař, Převýšov    2    2
HK0245    Jitka Podrazilová, Puchlovice    2    2
HK0232    Jana Šrytrová, Petrovice    2    2
HK0072    Vratislav Dušek, Sendražice    0    2
HK0032    Zlata Joštová, Zdechovice    0    2
HK0074    Jaroslav Šimůnek, Předměřice    0    2
HK0076    Jaroslav Šimůnek II, Předměřice    0    2

KRAJSKÝ PŘEBOR (58. – 104. místo)
HK0148    Ladislav Hanuš, Lužany n. T.    5    1
HK0156    Ladislav Firbacher, Chlumec n. C.    2    1
HK0188    Jaroslav Hanuš ml., Hradec Kr.    2    1
HK0199    Martin Hruška, Hradec Kr.    2    1
HK0164    Josef Hubený, Převýšov    2    1
HK0013    Radek Chlad, Kosičky    2    1
HK0094    Jaromír Jelínek, Myštěves    2    1
HK0214    Josef Kopecký, Lhota p. L.    2    1
HK0167    Vojtěch Kříž, Převýšov    2    1
HK0098    Roman Kupka, Polánky n. D.    2    1
HK0176    Zdena Lajtochová, Chlumec n. C.    2    1
HK0065    Petr Mašek, Čeperka    2    1
HK0158    Pavel Pilař, Převýšov    2    1
HK0151    Milan Řehák, Malý Libotov    2    1
HK0147    Jaroslav Sehnoutka st., Hradec Kr.    2    1
HK0108    Jitka Štemberová, Hradec Kr.    2    1
HK0183    Otto Vodák, Hradec Kr.    2    1
HK0137    Eva Zelená, Hradec Kr.    2    1
HK0130    Alžběta Beránková, Hradec Kr.    -1    1
HK0077    Monika Cílková, Hradec Kr.    -1    1
HK0173    Aleš Doležal, Chlumec n. C.    -1    1
HK0114    Ladislav Havránek, Hradec Kr.    -1    1
HK0111    David Havránek, Hradec Kr.    -1    1
HK0192    David Hric, Hradec Kr.    -1    1
HK0190    Roman Hýsek, Hradec Kr.    -1    1
HK0093    Josef Karásek, Petrovice    -1    1
HK0061    Jiří Kotek, Černilov    -1    1
HK0099    Petr Koza, Hradec Kr.    -1    1
HK0210    Jan Kulhánek, Hradec Kr.    -1    1
HK0170    Dana Machačová, Hradec Kr.    -1    1
HK0221    Jiří Pechar ml., Nechanice    -1    1
HK0067    Michal Pražák, Kunčice    -1    1
HK0118    Michal Přibyl, Borohrádek    -1    1
HK0116    Kateřina Přibylová, Hradec Kr.    -1    1
HK0201    Jiří Samek, Týniště    -1    1
HK0109    Jan Štembera, Hradec Kr.    -1    1
HK0095    Vlastimil Štěrba ml., Mlékosrby    -1    1
HK0135    Zdeněk Zelený, Hradec Kr.    -1    1
HK0081    Kamil Žák, Hradec Kr.    -1    1
HK0223    Milada Bílková, Praskačka    -4    1
HK0131    Jiří Brzák, Urbanice    -4    1
HK0125    Zdeňka Dusová, Sendražice    -4    1
HK0052    Pavel Jaroslav, Hradec Kr.    -4    1
HK0211    Tomáš Kulhánek, Hradec Kr.    -4    1
HK0209    Jaroslav Novotný, Hradec Kr.    -4    1
HK0119    Karel Přibyl, Hradec Kr.    -4    1
HK0083    Kamila Žáková, Hradec Kr.    -4    1

I. A TŘÍDA (105. – 114. místo)
HK0075    Jakub Šimůnek, Předměřice    0    -1
HK0226    Monika Hádková, Hradec Kr.    -1    -1
HK0225    Marie Hanušová, Hradec Kr.    -1    -1
HK0244    Jitka Kvasničková, Puchlovice    -1    -1
HK0236    Kristýna Pilařová, Převýšov    -1    -1
HK0242    Josef Podrazil, Puchlovice    -1    -1
HK0233    Lenka Přibylová, Hradec Kr.    -1    -1
HK0247    Miroslav Špaček, Vlčkovice    -1    -1
HK0238    Milan Vilímský, Nechanice    -1    -1
HK0243    Klára Zámečníková, Hradec Kr.    -1    -1

I. B TŘÍDA (115. – 153. místo)
HK0078    Petr Cílek, Hradec Kr.    2    -2
HK0144    Marcel Pilař, Hradec Kr.    2    -2
HK0002    Zuzana Plecháčková, Velké Koloděje    2    -2
HK0110    Michal Tvrdek, Hradec Kr.    2    -2
HK0064    František Zolman, Lhota p. L.    2    -2
HK0184    Zdeněk Dvořák, Třebechovice    -1    -2
HK0212    Marek Horáček, Hradec Kr.    -1    -2
HK0048    Bohumil Hyršl, Ohnišťany    -1    -2
HK0015    Luboš Chlad, Kosičky    -1    -2
HK0195    Martin Izák, Hradec Kr.    -1    -2
HK0100    Jana Kozová, Hradec Kr.    -1    -2
HK0175    Jaroslav Machač, Chlumec n. C.    -1    -2
HK0152    Petr Matějka, Stěžery    -1    -2
HK0090    Miroslav Matuška, Třesovice    -1    -2
HK0142    Markéta Pilařová, Hradec Kr.    -1    -2
HK0036    Zdeněk Purma, Křičov    -1    -2
HK0010    Vlastimil Šustr, N. Bydžov    -1    -2
HK0060    Jaroslav Trojan, Hradec Kr.    -1    -2
HK0008    Stanislav Vízek, N. Bydžov    -1    -2
HK0204    Jindřich Vondráček, Třebechovice    -1    -2
HK0129    Jiří Beránek, Hradec Kr.    -4    -2
HK0181    Miroslav Buřič ml., Chlumec n. C.    -4    -2
HK0026    Alois Dejl, Jičín    -4    -2
HK0012    Vlastimil Gabriel, Vinary    -4    -2
HK0132    Petra Galová, Urbanice    -4    -2
HK0127    Roman Chalupa, Kratonohy    -4    -2
HK0202    Petr Jedlička, Hradec Kr.    -4    -2
HK0208    Jan Koun, Hradec Kr.    -4    -2
HK0166    Zdeněk Kříž, Převýšov    -4    -2
HK0172    Roman Machač, Hradec Kr.    -4    -2
HK0186    Bohuš Nosek, Solnice    -4    -2
HK0091    Václav Pilnáček, Jaroměř    -4    -2
HK0092    Jitka Pilnáčková, Jaroměř    -4    -2
HK0133    Jiří Pokora, Hradec Kr.    -4    -2
HK0089    Josef Urban ml., Předměřice    -4    -2
HK0062    Petr Vacek, Hradec Kr.    -4    -2
HK0196    Pavel Žák, Předměřice    -4    -2
HK0047    Eduard Důbrava, Petrovice    -7    -2
HK0189    Jaroslav Hanuš st., Hradec Kr.    -7    -2

OKRESNÍ PŘEBOR (154. – 161. místo)
HK0234    Nikola Andrysíková, Převýšov    -4    -4
HK0229    Pavel Brett, Králíky    -4    -4
HK0231    Lenka Hlaváčková, N. Bydžov    -4    -4
HK0240    Tomáš Chabada, Hradec Kr.    -4    -4
HK0230    Miloslav Kořínek, N. Bydžov    -4    -4
HK0228    Štefan Kotek, Prasek    -4    -4
HK0224    František Mádlo, Lhota p. L.    -4    -4
HK0248    Patrik Špaček, Lochenice    -4    -4

III. TŘÍDA (162. – 204. místo)
HK0161    Václav Pilař, Převýšov    5    -5
HK0007    Zdena Čermáková, Skřivany    -1    -5
HK0174    Petra Doležalová, Chlumec n. C.    -1    -5
HK0080    Ivan Dušek, Hradec Kr.    -1    -5
HK0149    Jaroslava Hanušová, Lužany n. T.    -1    -5
HK0046    Bohumil Hladík, N. Bydžov    -1    -5
HK0162    David Hubený, Převýšov    -1    -5
HK0126    Lubomír Chalupa, Kratonohy    -1    -5
HK0206    Věra Kuchařová, Hradec Kr.    -1    -5
HK0146    Jaroslav Sehnoutka ml., Hradec Kr.    -1    -5
HK0145    Marcela Sehnoutková, Hradec Kr.    -1    -5
HK0124    Jaroslav Brzák, Hradec Kr.    -4    -5
HK0182    Miroslav Buřič st., Chlumec n. C.    -4    -5
HK0058    František Dušek, Holohlavy    -4    -5
HK0051    Ladislava Dušková, Prasek    -4    -5
HK0022    Marcela Gabrielová, Vinary    -4    -5
HK0187    Jan Hanuš, Hradec Kr.    -4    -5
HK0169    František Hnik st., Lužany    -4    -5
HK0163    Pavel Hubený, Převýšov    -4    -5
HK0056    František Chvojka st., Roudnice    -4    -5
HK0141    Michal Kekelák, Hradec Kr.    -4    -5
HK0219    Miroslav Macháček, Hradec Kr.    -4    -5
HK0040    Petr Mikas, N. Bydžov    -4    -5
HK0006    Václav Moník, Ráby    -4    -5
HK0086    Jan Motyka, Kunčice    -4    -5
HK0024    Zdeněk Munzar, Podoliby    -4    -5
HK0216    Roman Novák, Mžany    -4    -5
HK0004    Kamil Plecháček, Velké Koloděje    -4    -5
HK0117    Tomáš Přibyl, Borohrádek    -4    -5
HK0194    Luboš Rydrych, Týniště    -4    -5
HK0203    Vladimír Šťastný, Hradec Kr.    -4    -5
HK0020    Josef Taichman, Prasek    -4    -5
HK0009    Pavel Tomšík, N. Bydžov    -4    -5
HK0087    Stanislav Urban, Předměřice    -4    -5
HK0017    Jiří Zima, Sloupno    -4    -5
HK0035    Naďa Zimová, Prasek    -4    -5
HK0138    Martin Firbacher, Chlumec n. C.    -7    -5
HK0159    Pavel Pilař ml., Převýšov    -7    -5
HK0045    Josef Pozler, Podoliby    -7    -5
HK0044    Olina Pozlerová, Podoliby    -7    -5
HK0123    Vladimír Racek, Hradec Kr.    -7    -5
HK0019    Lenka Taichmanová, Prasek    -7    -5
HK0096    Vlastimil Štěrba st., Mlékosrby    -10    -5

IV. TŘÍDA (205. – 207. místo)
HK0049    Marie Hyršlová, Ohnišťany    0    -7
HK0227    Dana Přibylová, N. Bydžov    -7    -7
HK0239    Bohumil Rulf, Hradec Kr.    -7    -7

LIGA NEREGISTROVANÝCH (208. – 238. místo)
HK0200    Jiří Daříček, Semechnice    -1    -8
HK0050    Karel Dušek, Prasek    -1    -8
HK0104    Jan Kulda, Hradec Kr.    -1    -8
HK0107    Václav Tarantík ml., Smiřice    -1    -8
HK0115    Petr Želiezko, Hradec Kr.    -1    -8
HK0222    Jan Bílek, Praskačka    -4    -8
HK0197    Aleš Hojer, Hradec Kr.    -4    -8
HK0041    Vlastimil Kout, N. Bydžov    -4    -8
HK0207    Václav Kuchař, Hradec Kr.    -4    -8
HK0005    Marie Moníková, Ráby    -4    -8
HK0042    Josef Nevrlý, N. Bydžov    -4    -8
HK0023    Vítězslava Pípová, N. Bydžov    -4    -8
HK0001    Miloš Plecháček ml., Skřivany    -4    -8
HK0003    Miloš Plecháček st., Velké Koloděje    -4    -8
HK0031    Maruška Plodrová, Zdechovice    -4    -8
HK0028    Alena Purmová, Křičov    -4    -8
HK0011    Petr Voženílek, Lhota p. L.    -4    -8
HK0029    Matěj Zima, Prasek    -4    -8
HK0030    Radek Zima, Prasek    -4    -8
HK0059    Miloslav Bednařík, Hradec Kr.    -7    -8
HK0097    Pavel Dvořák, Kostelec n. O.    -7    -8
HK0139    Filip Firbacher, Chlumec n. C.    -7    -8
HK0037    Eleonor Geletičová, Sloupno    -7    -8
HK0220    Jiří Haleš, Hradec Kr.    -7    -8
HK0178    Petr Kloz st., Chlumec n. C.    -7    -8
HK0027    Oldřich Matys, N. Bydžov    -7    -8
HK0039    Věra Mikasová, N. Bydžov    -7    -8
HK0043    Pavel Purma, Sloupno    -7    -8
HK0106    Václav Tarantík, Smiřice    -7    -8
HK0168    František Hnik ml., Lužany    -10    -8
HK0217    Míša Nováková, Mžany    -10    -8

SOUTĚŽ AMATÉRŮ (239. – 246. místo)
HK0171    Daniel Machač, Hradec Kr.    -4    -11
HK0038    Amálka Geletičová, Sloupno    -7    -11
HK0034    Josef Hybner, Poděbrady    -7    -11
HK0025    Jaroslav Novotný, Podoliby    -7    -11
HK0112    Nikola Tvrdková, Hradec Kr.    -7    -11
HK0018    Eva Zimová, Sloupno    -7    -11
HK0033    Vlasta Hybnerová, Poděbrady    -10    -11
HK0014    Michal Chlad, Kosičky    -10    -11

ALESPOŇ TO ZKUSILI (247. – 248. místo)
HK0177    Vojta Doležal, Chlumec n. C.    -4    -14
HK0191    Radek Sejtko, Hradec Kr.    -10    -14