Vítězem dvanáctého kola se stal Radek Chlad z Kosiček (startovní číslo HK0057), jenž získal čtrnáct bodů.

Prosíme úspěšného tipéra, aby kontaktoval sportovní redakci na telefonním čísle 602 576 209, kde se dohodne na převzetí ceny.

Nejúspěšnější čtveřice hráčů konečného pořadí bude odměněna na slavnostním vyhlášení, které se uskuteční v závěru příštího týdne. Přesný termín bude ještě upřesněn.

Celkový vítěz se o víkendu ve velkém finále utká s dalšími čtyřmi nejlepšími hráči z okresů Královéhradeckého kraje o televizor, který do soutěže věnoval a zároveň ho výherci předá europoslanec Oldřich Vlasák (ODS).

Výsledky tipovaných zápasů 12. kola

1. FC Hradec Králové – SK Dynamo České Budějovice          (0:1)        2
2. SK Převýšov – SK Hlavice                                                 (2:0)        1
3. TJ Sokol Lhota pod Libčany – FK Pěnčín-Turnov               (1:0)        1
4. RMSK Nový Bydžov B – FC Olympia Hradec Králové         (1:4)        2
5. FK Černilov – TJ Sokol Roudnice                                       (0:4)        2
6. TJ Spartak Opočno – TJ Slavoj Předměřice nad Labem     (2:0)        1
7. TJ Sokol Dohalice – AFK Probluz                                        (2:1)        1
8. TJ Velichovky – TJ Bystřice Boharyně                                (2:2)        0
9. TJ Sokol Dolany – TJ Lokomotiva Hradec Králové B           (3:2)        1
10. TJ Sokol Roudnice B – TJ Slavoj Syrovátka                     (1:3)        2
Supertrefa: V deseti zápasech padlo celkem 31 branek.

Konečné pořadí po 12. kole

LIGA  MISTRŮ  (1. – 11. místo)
HK0272    Václav Modrý, Sendražice    5    114
HK0229    Pavel Pilař ml., Převýšov    8    87
HK0043    František Zolman, Lhota p. L.    8    87
HK0245    Tomáš Labík, Písek    5    87
HK0066    Dana Machačová, Hradec Kr.    5    81
HK0174    Zdeněk Purma, Křičov    5    81
HK0211    Zdeněk Purma, Smidary    2    81
HK0192    Naďa Zimová, Prasek    2    81
HK0252    Alžběta Beránková, Hradec Kr.    8    78
HK0083    Dana Bartošová, Třebechovice    5    78
HK0112    Monika Cílková, Hradec Kr.    5    78

EVROPSKÁ  LIGA  (12. – 35. místo)
HK0189    Alois Dejl, Jičín    5    78
HK0212    Matěj Zima, Prasek    5    78
HK0013    Jaroslav Machač, Chlumec    2    78
HK0202    Jana Vaníčková, Sloupno    2    78
HK0209    Radek Zima, Prasek    2    78
HK0046    Zdeňka Dusová, Sendražice    8    75
HK0004    Patrik Špaček, Lochenice    8    75
HK0198    Libuše Trutnovská, N. Bydžov    8    75
HK0178    Petra Geletičová, Sloupno    5    75
HK0037    Václav Polívka, Hradec Kr.    5    75
HK0196    Michaela Vízková, N. Bydžov    5    75
HK0187    Jaroslav Novotný, Podoliby    2    75
HK0168    Martin Beneš, Lužec    5    73
HK0302    Aleš Kupka, Čánka    2    73
HK0238    Pavel Hubený, Převýšov    8    72
HK0181    Maruška Čapková, Podoliby    5    72
HK0008    Vojta Doležal, Chlumec    5    72
HK0200    Vlasta Hybnerová, Poděbrady    5    72
HK0163    Kateřina Přibylová, Hradec Kr.    5    72
HK0177    Pavlína Purmová, Sloupno    5    72
HK0214    Radek Zima ml., Prasek    5    72
HK0210    Josef Hybner, Poděbrady    2    72
HK0205    Pavel Klika, Sloupno    2    72
HK0204    Monika Kliková, Sloupno    2    72

I.  LIGA  (36. – 60. místo)
HK0217    Štefan Kotek, Prasek    2    72
HK0218    Antonie Kotková, Prasek    2    72
HK0176    Miloslav Kout, N. Bydžov    2    72
HK0208    Renata Munzarová, Sloupno    2    72
HK0188    Olina Pozlerová, Podoliby    2    72
HK0195    Pavel Vízek, N. Bydžov    2    72
HK0146    Jiří Zima, Sloupno    8    70
HK0010    Miroslav Buřič st., Chlumec    5    69
HK0007    Aleš Doležal, Chlumec    5    69
HK0308    Josef Kopecký, Lhota p. L.    5    69
HK0157    Ladislav Myška, Nepolisy    5    69
HK0098    Jiří Samek, Týniště    5    69
HK0139    Pavel Zásada, N. Bydžov    5    69
HK0203    Jakub Geletič, Sloupno    2    69
HK0154    Bohumil Hladík, N. Bydžov    2    69
HK0292    Vítězslava Pípová, N. Bydžov    2    69
HK0281    Jiří Chabada, Hradec Kr.    5    68
HK0116    Stanislav Zanespal, Lodín    11    66
HK0103    Ladislav Firbacher, Chlumec    8    66
HK0268    Jan Hanuš ml., Hradec Kr.    8    66
HK0228    Pavel Pilař, Převýšov    8    66
HK0194    Libuše Vízková, N. Bydžov    5    66
HK0190    Amálka Geletičová, Sloupno    2    66
HK0219    Zlata Joštová, Zdechovice    2    66
HK0179    Maruška Plodrová, Zdechovice    2    66

II.  LIGA  (61. – 85. místo)
HK0310    Pavel Purma, Sloupno    2    66
HK0173    Alena Purmová, Křičov    2    66
HK0213    Jana Zimová, Prasek    2    66
HK0119    Josef Podrazil, Puchlovice    8    65
HK0186    Josef Pozler, Podoliby    2    64
HK0039    Petr Valenta, Hradec Kr.    0    64
HK0092    Patrik Vaniš, Třebechovice    11    63
HK0101    Jiří Kelnar, Chlumec    5    63
HK0053    Michal Pražák, Kunčice    5    63
HK0191    Jaroslava Bradnová, Podoliby    2    63
HK0108    Vratislav Dušek, Sendražice    2    63
HK0107    Václava Dušková, Sendražice    2    63
HK0305    Milan Materna, Převýšov    5    62
HK0199    Jaroslav Vaníček, Sloupno    0    62
HK0069    Pavel Bažant, Hradec Kr.    5    61
HK0286    Anna Prokopová, Hradec Kr.    2    61
HK0040    Danuta Valentová, Hradec Kr.    0    61
HK0095    Petr Kulhánek, Hradec Kr.    11    60
HK0077    Jan Hrdlička, Hradec Kr.    5    60
HK0031    Pavel Prášil, Hradec Kr.    5    60
HK0115    Josef Stránský, Libčany    5    60
HK0005    Miroslav Špaček, Vlčkovice    2    60
HK0282    Tomáš Chabada, Hradec Kr.    11    59
HK0293    Jaroslav Procházka ml., N. Bydžov    0    59
HK0182    Miloslav Kořínek, N. Bydžov    5    58

ČFL  (86. – 110. místo)
HK0207    Jiří Pípa, N. Bydžov    5    58
HK0215    Rudolf Svatoň, Prasek    5    58
HK0185    Zdeněk Munzar, Podoliby    2    58
HK0102    Petr Matějka, Stěžery    8    57
HK0088    Milan Štěrba, Chlumec    8    57
HK0059    Zdeněk Dvořák st., Třebechovice    5    57
HK0159    Vladimír Hradecký, N. Bydžov    5    57
HK0022    Milan Vilímský, Nechanice    5    57
HK0236    Josef Hubený, Převýšov    2    57
HK0253    Miroslav Černý, Dobřenice    -1    57
HK0105    Jiří Havelka, Černožice    -1    57
HK0104    Zdeněk Kostka, Hradec Kr.    -1    57
HK0073    Petr Mašek, Hradec Kr.    8    56
HK0288    Jaroslav Procházka, N. Bydžov    5    56
HK0180    Miroslav Vostruha, Sloupno    5    56
HK0309    Josef Kloz, Prasek    5    55
HK0237    Vladimír Hubený, Převýšov    8    54
HK0225    Josef Urban ml., Předměřice    8    54
HK0042    Petra Galová, Urbanice    5    54
HK0049    Bohuslav Konečný, Hradec Kr.    5    54
HK0226    Ladislav Konrád, Předměřice    5    54
HK0231    Václav Pilař, Převýšov    5    54
HK0078    Václav Podzimek, Hradec Kr.    5    54
HK0100    Jakub Uher, Hořice    5    54
HK0079    Jan Vítek, Hradec Kr.    5    54

DIVIZE  (111. – 135. místo)
HK0109    Martin Hopko, Sendražice    2    54
HK0193    Stanislav Vízek, N. Bydžov    2    54
HK0233    Miloslava Kozáková, Hradec Kr.    -1    54
HK0183    Milan Čapek, Podoliby    5    53
HK0280    Ivan Dušek, Hradec Kr.    11    52
HK0118    Jitka Kvasničková, Puchlovice    11    52
HK0216    Jiřina Svatoňová, Prasek    5    52
HK0132    Luboš Radoň, Blešno    0    52
HK0175    Josef Nevrlý, N. Bydžov    -1    52
HK0057    Radek Chlad, Kosičky    14    51
HK0234    Michal Kozák, Hradec Kr.    11    51
HK0084    Miloslav Bednařík, Hradec Kr.    8    51
HK0023    Tomáš Heller, Hradec Kr.    8    51
HK0048    Marie Konečná, Hradec Kr.    5    51
HK0032    František Mádlo, Lhota p. L.    5    51
HK0099    Václav Pináček, Jaroměř    5    51
HK0206    Hana Purmová, Sloupno    5    51
HK0125    Zdeněk Sejtko, Hradec Kr.    5    51
HK0019    Pavel Štauber, Hradec Kr.    5    51
HK0141    Pavel Hnát, N. Bydžov    2    51
HK0160    Karel Přibyl, Hradec Kr.    2    51
HK0248    Vlastimil Hruška, Hradec Kr.    0    51
HK0264    Jaroslav Sehnoutka ml., Hradec Kr.    0    51
HK0304    Iva Hlaváčová, Chlumec    2    50
HK0287    Magdaléna Prokopová, Hradec Kr.    2    50

KRAJSKÝ  PŘEBOR  (136. – 160. místo)
HK0184    Miroslav Bradna, Podoliby    0    50
HK0067    Jaroslav Rychetský, Černilov    11    49
HK0131    Libor Beran, Albrechtice n. O.    0    49
HK0114    Martin Šmied, Smržov    0    49
HK0117    Michal Novák, Hvozdnice    -1    49
HK0025    Zuzana Bičišťová st., Hradec Kr.    8    48
HK0269    Roman Hýsek, Hradec Kr.    8    48
HK0091    Pavel Žák, Předměřice    8    48
HK0003    Michal Přibyl, Třebechovice    5    48
HK0241    Vlastimil Štěrba st., Mlékosrby    5    48
HK0134    Ladislav Havránek, Hradec Kr.    2    48
HK0137    David Havránek, Hradec Kr.    2    48
HK0058    Luboš Chlad, Kosičky    2    48
HK0255    Petr Koza, Hradec Kr.    2    48
HK0256    Jana Kozová, Hradec Kr.    2    48
HK0240    Zdeněk Kříž, Převýšov    2    48
HK0230    Václav Pilař, Lovčice    2    48
HK0148    Ladislav Šoltys, N. Bydžov    2    48
HK0136    Nikola Tvrdková, Hradec Kr.    2    48
HK0197    Stanislav Vízek, St. Skřeněř    -1    48
HK0072    Blanka Tarantíková, Smiřice    2    47
HK0029    Jan Bičiště, Hradec Kr.    8    46
HK0244    Milan Řehák, Libotov    0    46
HK0232    Miloslav Kozák, Hradec Kr.    11    45
HK0055    Renata Chladová, Kosičky    8    45

I.  A TŘÍDA  (161. – 185. místo)
HK0156    Věra Myšková, Nepolisy    8    45
HK0133    Michal Tvrdek, Hradec Kr.    8    45
HK0026    Jiří Bičiště, Hradec Kr.    5    45
HK0041    Jiří Brzák, Urbanice    5    45
HK0311    Hana Klozová, Prasek    5    45
HK0235    Vojta Kříž, Převýšov    5    45
HK0271    Věra Kuchařová, Hradec Kr.    5    45
HK0224    Josef Urban st., Předměřice    -1    45
HK0306    Anna-Marie Hanušová, Hradec Kr.    8    44
HK0284    Jan Koun, Hradec Kr.    5    44
HK0071    Václav Tarantík ml., Smiřice    2    44
HK0152    Vladimír Hrubý, N. Bydžov    0    43
HK0246    Jan Labík, Písek    0    43
HK0158    Josef Vojtěch, Hradec Kr.    11    42
HK0111    Petr Cílek, Hradec Kr.    8    42
HK0312    Bohuš Nosek, Solnice    8    42
HK0001    Roman Zloch, Hradec Kr.    8    42
HK0250    Josef Beránek, Chlum    5    42
HK0106    Miloš Uher, Hořice    5    42
HK0239    Tomáš Votava, Převýšov    5    42
HK0122    Kamil Žák, Hradec Kr.    5    42
HK0012    Zdena Lajtochová, Chlumec    2    42
HK0054    Markéta Pražáková, Hradec Kr.    2    42
HK0151    Lenka Taichmanová, Prasek    2    42
HK0262    Jan Pugzik, Hradec Kr.    0    42

I.  B  TŘÍDA  (186. – 213. místo)
HK0034    Tomáš Kulhánek, Hradec Kr.    -1    42
HK0243    Vlastimil Štěrba ml., Mlékosrby    -1    42
HK0061    Otto Vodák, Hradec Kr.    -1    42
HK0145    Jiří Dvořák, Skřivany    -7    42
HK0289    Josef Dúcký ml., Králíky    0    41
HK0299    Nikola Andrysíková, Převýšov    5    40
HK0267    Jaroslav Hanuš ml., Hradec Kr.    8    39
HK0110    Martin Cílek, Hradec Kr.    5    39
HK0052    Jan Kulda, Hradec Kr.    5    39
HK0030    Ján Glovacký, Hradec Kr.    2    39
HK0164    Lenka Přibylová, Hradec Kr.    2    39
HK0138    Pavel Sazka, N. Bydžov    2    39
HK0096    Vladimír Šťastný, Hradec Kr.    2    39
HK0062    Eduard Důbrava, Petrovice    -1    39
HK0223    Stanislav Urban, Předměřice    -1    39
HK0220    František Petrovický, Chlumec    8    38
HK0222    Martin Firbacher, Chlumec    5    38
HK0147    Eva Zimová, Sloupno    8    37
HK0278    Jan Motyka, Kunčice    5    37
HK0294    Ivan Březka, Hradec Kr.    -1    37
HK0166    Jana Machková, Borohrádek    5    36
HK0227    Bohumil Rulf, Hradec Kr.    5    36
HK0266    Jan Hanuš, Hradec Kr.    2    36
HK0307    Monika Hádková, Hradec Kr.    5    35
HK0221    Filip Firbacher, Chlumec    2    35
HK0021    Vlastimil Gabriel, Vinary    5    34
HK0277    Serafín Motyka, Kunčice    2    34
HK0251    Jiří Beránek, Hradec Kr.    8    33

OKRESNÍ  PŘEBOR  (214. – 235. místo)
HK0014    Jan Bílek, Praskačka    8    33
HK0075    Kateřina Horská, Týniště    8    33
HK0128    Alena Sejtková, Hradec Kr.    8    33
HK0060    Josef Dvořák, Třebechovice    5    33
HK0090    Petr Jedlička, Hradec Kr.    5    33
HK0165    Zuzana Pácaltová, Jeřice    5    33
HK0082    Jiří Bartoš, Třebechovice    2    33
HK0011    Miroslav Buřič ml., Chlumec    -1    33
HK0027    Václav Špaček, Hradec Kr.    5    32
HK0314    Jan Štembera, Hradec Kr.    5    32
HK0300    Vladislava Andrysíková, Převýšov    5    31
HK0002    Petr Bydžovský, N. Bydžov    2    31
HK0285    David Hric, Hradec Kr.    2    31
HK0301    Adam Grossman, Třebechovice    -1    31
HK0270    Václav Kuchař, Hradec Kr.    14    30
HK0094    Aleš Hojer, Hradec Kr.    11    30
HK0150    Josef Taichman, Prasek    8    30
HK0257    Petr Voženílek st., Lhota p. L.    5    30
HK0064    Roman Machač, Hradec Kr.    2    30
HK0080    Jiří Pokora, Hradec Kr.    2    30
HK0161    Michal Přibyl, Borohrádek    2    30
HK0291    Michal Dúcký, Kobylice    0    29

III.  TŘÍDA  (236. – 260. místo)
HK0316    Aleš Kloz, Prasek    5    28
HK0315    Pavlína Klozová, Prasek    5    28
HK0097    Milan Toušek, Týniště    -1    28
HK0144    Karel Dušek, Prasek    8    27
HK0140    Martin Hnát, N. Bydžov    5    27
HK0167    Martin Košnár, Hradec Kr.    5    27
HK0063    Josef Futera, Petrovice    2    27
HK0129    Lenka Klouzová, Hradec Kr.    0    27
HK0130    Jan Radoň, Blešno    0    27
HK0249    Iveta Hrušková, Hradec Kr.    0    26
HK0275    Michal Portych, Hradec Kr.    0    26
HK0327    Václav Polák, N. Bydžov    5    25
HK0324    Miluše Žďárská, Sloupno    5    25
HK0325    Ladislav Žďárský, Sloupno    5    25
HK0127    Pavlína Sejtková, Hradec Kr.    0    25
HK0006    Pavel Špás, Chlumec    0    25
HK0087    Michal Vlachý, Libčany    5    24
HK0015    Milada Bílková, Praskačka    2    24
HK0093    Martin Izák, Jaroměř    2    24
HK0263    Jaroslav Sehnoutka st., Hradec Kr.    0    24
HK0142    Václav Vondruš, N. Bydžov    0    24
HK0081    František Dušek, Holohlavy    -4    24
HK0035    Jan Kulhánek, Hradec Kr.    -4    24
HK0201    Martin Lochman, N. Bydžov    -4    24
HK0149    Martin Taichman, Prasek    -4    24

IV.  TŘÍDA  (261. – 285. místo)
HK0318    Jiří Holý, N. Bydžov    5    23
HK0335    Jan Krejčí, Podoliby    5    23
HK0320    Milan Čapek, Kunčice    5    22
HK0328    Alena Matušková, Milovice    5    22
HK0120    Jitka Podrazilová, Puchlovice    5    22
HK0028    Zuzana Bičišťová, Hradec Kr.    2    22
HK0298    Miroslav Hopko, Lochenice    2    22
HK0121    Roman Žák, Hradec Kr.    5    21
HK0085    Jaroslav Pavel, Hradec Kr.    2    21
HK0050    Jaroslava Žítková, Hradec Kr.    0    21
HK0135    Zdena Havránková, Hradec Kr.    -1    21
HK0113    Václav Šefr, Obědovice    -1    21
HK0323    Lenka Hlaváčková, Králíky    5    20
HK0321    Josef Kánský, Prasek    5    20
HK0283    Václav Munzar, Hradec Kr.    2    20
HK0313    Jitka Štemberová, Hradec Kr.    2    20
HK0290    Josef Dúcký, Králíky    0    20
HK0070    Václav Tarantík, Smiřice    -1    20
HK0259    Marek Voženílek, Lhota p. L.    11    19
HK0296    Marie Hanušová, Hradec Kr.    8    19
HK0319    Oldřich Čapek, N. Bydžov    5    19
HK0326    Jaroslava Poláková, N. Bydžov    5    19
HK0045    Martin Navrátil, Hradec Kr.    0    19
HK0024    Václav Zachař, Hradec Kr.    0    19
HK0089    Tibor Platinský, Kr. Lhota    5    18

LIGA  AMATÉRŮ  (286. – 310. místo)
HK0124    Monika Žáková, Hradec Kr.    5    18
HK0018    Jiří Bílek, Libčany    2    18
HK0047    Jaroslav Brzák, Hradec Kr.    2    18
HK0033    Zdeněk Dušek, Hradec Kr.    2    18
HK0260    Josef Horáček, Hradec Kr.    0    18
HK0254    Petr Všetečka, Předměřice    0    18
HK0009    Marie Buřičová, Chlumec    -1    18
HK0143    Karel Dušek ml., Prasek    -1    18
HK0322    Václav Bílek, N. Bydžov    5    17
HK0334    Jiří Hlavnička, Podoliby    5    17
HK0333    Jiří Jošt, Zdechovice    5    17
HK0330    Milan Langr, Skřivany    5    17
HK0331    Jana Purmová, Sloupno    5    17
HK0332    Radek Žďárský, Sloupno    5    17
HK0153    Tomáš Hrubý, Prasek    0    17
HK0329    Zdeněk Matuška, Milovice    5    16
HK0044    Marcela Nováková, Hradec Kr.    0    16
HK0337    Viktorka Bradnová, N. Bydžov    5    15
HK0076    Monika Staňková, Hradec Kr.    5    15
HK0258    Petr Voženílek ml., Lhota p. L.    2    15
HK0265    Jaroslav Hanuš st., Hradec Kr.    -1    15
HK0036    Jaroslav Novotný, Hradec Kr.    -1    15
HK0074    Saša Mašková, Hradec Kr.    2    14
HK0126    Radek Sejtko, Hradec Kr.    0    13
HK0020    Marcel Gabriel, Vinary    -1    13

ALESPOŇ  TO  ZKUSILI  (311. – 339. místo)
HK0336    Eliška Bradnová, N. Bydžov    5    12
HK0162    Tomáš Přibyl, Borohrádek    5    12
HK0123    Kamila Žáková, Hradec Kr.    2    12
HK0317    Zuzana Pípová, N. Bydžov    0    11
HK0279    Marie Dušková, Hradec Kr.    2    10
HK0065    Daniel Machač, Hradec Kr.    0    10
HK0017    Hana Bílková st., Libčany    5    9
HK0086    Marie Mrkosová, Holohlavy    -4    9
HK0274    Stanislav Šafranko, Hradec Kr.    0    8
HK0295    Vladimír Racek, Hradec Kr.    -1    8
HK0338    Blanka Hladíková, Lužec    5    7
HK0303    Miroslav Říha, Hradec Kr.    0    7
HK0297    Johana Hanušová, Hradec Kr.    -4    7
HK0016    Hana Bílková ml., Libčany    5    6
HK0261    Marek Horáček, Hradec Kr.    0    6
HK0247    Jiří Spěšný, Roudnice    0    6
HK0242    Ladislav Šanda ml., Chudeřice    0    6
HK0051    Otto Žítek, Hradec Kr.    0    6
HK0339    Josef Vaníček, Lužec    5    4
HK0171    Miroslav Kořínek, St. Bydžov    0    4
HK0169    Ondřej Pařízek, St. Bydžov    0    4
HK0056    Michal Chlad, Kosičky    -7    3
HK0172    Erik Pařízek, St. Bydžov    0    1
HK0170    Radek Schovánek, St. Bydžov    0    1
HK0273    Václav Portych, Hradec Kr.    0    0
HK0068    Vratislava Papoušková, Dohalice    0    -1
HK0276    Vojtěch Šafranko, Hradec Kr.    0    -1
HK0155    Ladislav Šoltys, Ohnišťany    2    -3
HK0038    Jan Andrejko, Hradec Kr.    0    -14