Prosíme úspěšnou tipérku, aby kontaktovala naši sportovní redakci na telefonním čísle 602 576 209, kde se dohodne na převzetí ceny.

Tři nejúspěšnější hráči celkového pořadí budou oceněni na slavnostním vyhlášení. Čekají na ně ceny od partnerů naší soutěže. O termínu vyhlášení budou tito soutěžící zavčasu informováni.

Výsledky tipovaných zápasů závěrečného 12. kola:
1.        SK Převýšov – FC Písek                                        1:0        1
2.        RMSK Nový Bydžov – Sokol Lhota pod Libčany    0:0        0
3.        FK Lázně Bělohrad – TJ Sokol Kratonohy               3:3        0
4.        Jiskra Jaroměř – FC Slavia Hradec Králové              2:0        1
5.        FK Vysoká nad Labem – SK Bystřian Kunčice          2:2        0
6.        TJ Sokol Malšovice – TJ Sokol Třebeš                      0:0        0
7.        FC Nový Hradec Králové B – Sokol Myštěves           2:1        1
8.         TJ Sokol Třebeš B – Sokol Malšova Lhota               1:2        2
9.        TJ Lokomotiva Hradec Králové B – Sokol Dolany     5:0        1
10.        Slavoj Syrovátka – TJ Sokol Roudnice B                6:0        1
Supertrefa: V deseti zápasech padlo celkem 30 branek.

Konečné pořadí po 12. kole

LIGA MISTRŮ (1. – 11. místo)
HK0024    Marie Buřičová, Chlumec n. C.    2    50
HK0294    Jan Hanuš ml., Hradec Králové    2    46
HK0102    Lenka Taichmanová, Prasek    -1    44
HK0222    Jan Štembera, Hradec Králové    5    41
HK0272    Blanka Tarantíková, Smiřice    -1    41
HK0027    Aleš Doležal, Chlumec    5    38
HK0042    Jiří Haleš, Hradec Kr.    5    38
HK0059    František Mádlo, Lhota p. L.    5    38
HK0171    Jan Bílek, Praskačka    -4    38
HK0003    Pavel Tomšík, N. Bydžov    -4    38
HK0208    Roman Hýsek, Hradec Kr.    11    35

EVROPSKÁ LIGA (12. – 35. místo)
HK0041    Jan Hrdlička, Hradec Kr.    8    35
HK0177    Aleš Kupka, Čánka    8    35
HK0193    Vladislava Andrysíková, Převýšov    5    35
HK0203    Zdeněk Kostka, Hradec Kr.    5    35
HK0201    Petr Matějka, Stěžery    5    35
HK0189    Miloš Uher, Hořice    5    35
HK0070    Zdena Havránková, Hradec Kr.    2    35
HK0044    Tomáš Kulhánek, Hradec Kr.    2    35
HK0194    Pavel Pilař, Převýšov    2    35
HK0274    Václav Tarantík, Smiřice    2    35
HK0106    Vladimír Hradecký, N. Bydžov    -1    35
HK0137    Jan Motyka, Kunčice    -1    35
HK0132    Roman Novák, Mžany    -1    35
HK0182    Stanislav Zanespal, Lodín    2    33
HK0292    Stanislav Lovčí ml., Hradec Kr.    -1    33
HK0129    Zuzana Bičišťová st., Hradec Kr.    5    32
HK0014    Jiří Samek, Týniště    5    32
HK0126    Václav Špaček, Hradec Kr.    5    32
HK0001    Pavel Zásada, N. Bydžov    5    32
HK0270    Nikola Andrysíková, Převýšov    2    32
HK0202    Jiří Havelka, Černožice    2    32
HK0225    Pavel Hubený, Převýšov    2    32
HK0047    Václav Polívka, Hradec Kr.    2    32
HK0195    Pavel Pilař ml., Převýšov    -4    32

GAMBRINUS LIGA (36. – 60. místo)
HK0230    Milan Materna, Převýšov    5    30
HK0145    Kateřina Přibylová, Hradec Kr.    5    30
HK0181    Jaroslav Sehnoutka ml., Hradec Kr.    2    30
HK0093    Eva Zimová, Sloupno    0    30
HK0091    Ladislav Šoltys, Ohnišťany    8    29
HK0076    Miloslav Bednařík, Hradec Kr.    5    29
HK0252    Pavlína Purmová ml., Sloupno    5    29
HK0214    Jana Saidlová, Syrovátka    5    29
HK0103    Eduard Důbrava, Petrovice    2    29
HK0073    David Havránek, Hradec Kr.    2    29
HK0092    Roman Okrouhlický, Lodín    -1    29
HK0268    Monika Cílková, Hradec Kr.    5    28
HK0039    Jan Vítek, Hradec Kr.    5    28
HK0165    Jan Labík, Písek    2    28
HK0143    Michal Přibyl, Borohrádek    2    27
HK0221    Petra Galová, Urbanice    5    26
HK0280    Jiří Hroneš, Nepasice    5    26
HK0196    Václav Pilař, Převýšov    5    26
HK0246    Radek Zima, Prasek    5    26
HK0062    František Zolman, Lhota p. L.    5    26
HK0122    Josef Hybner, Poděbrady    2    26
HK0095    Luboš Chlad, Kosičky    2    26
HK0174    Zdeněk Kříž, Převýšov    2    26
HK0040    Jiří Pokora, Hradec Kr.    -1    26
HK0004    Patrik Vaniš, Třebechovice    -1    26

FOTBALOVÁ NÁRODNÍ LIGA (61. – 85. místo)
HK0297    Jiří Hlavnička, Králíky    5    25
HK0300    Václav Polák, N. Bydžov    5    25
HK0168    Richard Bílek, Urbanice    2    25
HK0157    Vratislav Dušek, Sendražice    2    25
HK0224    Václav Zachař, Hradec Kr.    11    24
HK0289    Jiří Dvořák, Skřivany    5    24
HK0293    Jaroslav Kratochvíl, Mlékosrby    2    24
HK0213    Alžběta Beránková, Hradec Kr.    0    24
HK0199    Filip Firbacher, Chlumec    -1    24
HK0128    Zuzana Bičišťová ml., Hradec Kr.    8    23
HK0136    Serafín Motyka, Kunčice    8    23
HK0007    Radek Sejtko, Hradec Kr.    8    23
HK0269    Kristýna Andrysíková, Převýšov    5    23
HK0108    Alois Dejl, Jičín    5    23
HK0077    Ivan Dušek, Hradec Kr.    5    23
HK0082    Vlastimil Gabriel st., Vinary    5    23
HK0231    Jaroslav Hlaváč, Chlumec    5    23
HK0120    Antonie Kotková, Prasek    5    23
HK0163    Daniel Machač, Hradec Kr.    5    23
HK0162    Dana Machačová, Hradec Kr.    5    23
HK0110    Renata Munzarová, Praha    5    23
HK0258    Josef Nevrlý, N. Bydžov    5    23
HK0116    Olina Pozlerová, Podoliby    5    23
HK0064    Radek Špás, Hradec Kr.    5    23
HK0273    Václav Tarantík ml., Smiřice    5    23

ČESKÁ FOTBALOVÁ LIGA (86. – 110. místo)
HK0200    Ladislav Firbacher, Chlumec    2    23
HK0210    Jan Hanuš, Hradec Kr.    2    23
HK0211    Jaroslav Hanuš ml., Hradec Kr.    2    23
HK0227    Vladimír Hubený, Převýšov    2    23
HK0226    Josef Hubený, Převýšov    2    23
HK0089    Josef Karásek, Petrovice    2    23
HK0099    Ladislav Myška, Nepolisy    2    23
HK0235    Bohuš Nosek, Solnice    2    23
HK0232    Michaela Nováková, Mžany    2    23
HK0167    Václav Pilnáček, Jaroměř    2    23
HK0035    Monika Staňková, Hradec Kr.    2    23
HK0078    Stanislav Vízek, N. Bydžov    2    23
HK0079    Pavel Vízek, N. Bydžov    2    23
HK0025    Miroslav Buřič, Chlumec    -1    23
HK0026    Miroslav Buřič ml., Chlumec    -1    23
HK0236    Monika Hádková, Hradec Kr.    -1    23
HK0159    Jiří Chabada, Hradec Kr.    -1    23
HK0198    Jiří Kelnar, Chlumec    -1    23
HK0197    Václav Pilař, Lovčice    -1    23
HK0172    Vlastimil Štěrba ml., Mlékosrby    -1    23
HK0088    Petr Voženílek st., Lhota p. L.    -1    23
HK0015    Pavel Žák, Předměřice    -1    23
HK0284    Viktorka Bradnová, N. Bydžov    5    22
HK0303    Jan Krejčí, Podoliby    5    22
HK0152    Václava Dušková, Sendražice    2    22

DIVIZE (111. – 135. místo)
HK0155    Anna Prokopová, Hradec Kr.    2    22
HK0156    Magdaléna Prokopová, Hradec Kr.    2    22
HK0154    Jakub Šimůnek, Předměřice    2    22
HK0153    Barbora Šimůnková, Předměřice    2    22
HK0067    Jaroslav Rychetský, Černilov    0    22
HK0285    Luděk Bradna, N. Bydžov    5    21
HK0281    Josef Kloz, Prasek    5    21
HK0124    Jaroslav Vízek, Skřivany    5    21
HK0239    Karel Dušek ml., Prasek    2    21
HK0305    Pavel Linhart, N. Bydžov    2    21
HK0212    Jiří Beránek, Hradec Kr.    0    21
HK0028    Jiří Gač, Kolín    0    21
HK0250    Milan Čapek, Podoliby    8    20
HK0013    Martin Izák, Jaroměř    5    20
HK0260    M. Kout, N. Bydžov    5    20
HK0217    Miloslava Kozáková, Hradec Kr.    5    20
HK0175    Vojtěch Kříž, Převýšov    5    20
HK0068    Roman Kupka, Polánky n. D.    5    20
HK0170    Milada Bílková, Praskačka    2    20
HK0275    Jiří Brzák, Urbanice    2    20
HK0006    Petr Jedlička, Hradec Kr.    2    20
HK0050    Petr Koza, Hradec Kr.    2    20
HK0071    Ladislav Havránek, Hradec Kr.    -1    20
HK0045    Jan Kulhánek, Hradec Kr.    -4    20
HK0161    Jaroslav Machač, Chlumec    -4    20

KRAJSKÝ PŘEBOR (136. – 160. místo)
HK0188    Jakub Uher, Hořice    8    19
HK0299    Václav Bílek, N. Bydžov    5    19
HK0288    Eliška Bradnová, N. Bydžov    5    19
HK0282    Hana Klozová, Prasek    5    19
HK0017    Jitka Podrazilová, Puchlovice    -1    19
HK0149    Jana Machková, Borohrádek    14    18
HK0256    Maruška Plodrová, Zdechovice    5    18
HK0244    Jana Zimová, Prasek    5    18
HK0104    Bohumil Hladík, N. Bydžov    2    18
HK0144    Tomáš Přibyl, Borohrádek    2    18
HK0069    Milan Štěrba, Chlumec    2    18
HK0249    Lenka Hlaváčková, Králíky    8    17
HK0243    Květoslava Pípová, N. Bydžov    8    17
HK0130    Jan Bičiště, Hradec Kr.    5    17
HK0019    Pavel Dvořák, Kostelec n. O.    5    17
HK0101    Věra Myšková, Nepolisy    5    17
HK0259    Věra Novotná, N. Bydžov    5    17
HK0113    Jiří Pípa, N. Bydžov    5    17
HK0133    Miroslav Špaček, Vlčkovice    5    17
HK0030    Jiří Bílek, Libčany    2    17
HK0051    Jana Kozová, Hradec Kr.    2    17
HK0048    Jaroslav Brzák, Hradec Kr.    -1    17
HK0219    Emil Šmíd, Hradec Kr.    -1    17
HK0061    Jaroslav Erbs, Hradec Kr.    -4    17
HK0183    Michal Novák, Hvozdnice    -4    17

I. A TŘÍDA (161. – 185. místo)
HK0090    Jan Šaroun, Mžany    -4    17
HK0096    Renata Chladová, Kosičky    -7    17
HK0237    René Louvar, N. Bydžov    2    16
HK0179    Jaroslav Sehnoutka st., Hradec Kr.    0    16
HK0190    Zdeněk Sejtko, Hradec Kr.    0    16
HK0018    Jitka Kvasničková, Puchlovice    -7    16
HK0119    Vlasta Hybnerová, Poděbrady    5    15
HK0147    Zuzana Pácaltová, Jeřice    5    15
HK0228    Bohumil Rulf, Hradec Kr.    5    15
HK0112    Amálka Geletičová, Sloupno    2    15
HK0094    Jiří Zima, Sloupno    0    15
HK0290    Marie Hanušová, Hradec Kr.    -1    15
HK0134    Ivan Březka, Hradec Kr.    -4    15
HK0206    Josef Urban st., Předměřice    11    14
HK0034    Kateřina Horská, Týniště    8    14
HK0238    Ladislava Dušková, Prasek    5    14
HK0204    Ladislav Konrád, Předměřice    5    14
HK0139    Jan Kulda, Hradec Kr.    5    14
HK0141    Milan Lacina, Vysočany    5    14
HK0302    Zdeněk Matuška, Milovice    5    14
HK0298    Oldřich Matys, N. Bydžov    5    14
HK0118    Zdeněk Munzar, Podoliby    5    14
HK0002    Pavel Sazka, N. Bydžov    5    14
HK0021    Zdeněk Dvořák st., Třebechovice    2    14
HK0158    Tomáš Chabada, Hradec Kr.    2    14

I. B TŘÍDA (186. – 210. místo)
HK0184    Josef Stránský, Libčany    2    14
HK0043    Miroslav Macháček, Hradec Kr.    -1    14
HK0173    Vlastimil Štěrba st., Mlékosrby    -1    14
HK0080    Michaela Vízková, N. Bydžov    -1    14
HK0038    Pavel Bažant, Hradec Kr.    0    13
HK0266    Petr Cílek, Hradec Kr.    -4    13
HK0291    Anna-Marie Hanušová, Hradec Kr.    2    12
HK0166    Tomáš Labík, Písek    0    12
HK0023    Otto Vodák, Hradec Kr.    -1    12
HK0052    Bohuslav Konečný, Hradec Kr.    11    11
HK0100    Josef Taichman, Prasek    11    11
HK0022    Josef Dvořák, Třebechovice    5    11
HK0016    Petr Mašek, Hradec Kr.    5    11
HK0138    Markéta Pražáková, Hradec Kr.    5    11
HK0207    Stanislav Urban, Předměřice    5    11
HK0075    František Dušek, Holohlavy    -1    11
HK0065    Marie Mrkosová, Holohlavy    -1    11
HK0046    Jaroslav Novotný, Hradec Kr.    -1    11
HK0010    Vladimír-Miroslav Šťastný, HK    -1    11
HK0223    Jitka Štemberová, Hradec Kr.    -4    11
HK0248    Zuzana Pípová, N. Bydžov    5    10
HK0286    Roman Plodr, Zdechovice    5    10
HK0301    Jaroslava Poláková, N. Bydžov    2    10
HK0055    František Bartoška, Hradec Kr.    0    10
HK0057    Lenka Čermáková, Petrovice    0    10

OKRESNÍ PŘEBOR (211. – 235. místo)
HK0037    Václav Podzimek, Hradec Kr.    0    10
HK0192    Pavlína Sejtková, Hradec Kr.    0    10
HK0191    Alena Sejtková, Hradec Kr.    0    10
HK0276    Roman Žák, Hradec Kr.    0    10
HK0287    Lucie Bradnová, N. Bydžov    5    9
HK0117    Jaroslav Novotný, Podoliby    5    9
HK0107    Jaroslav Procházka, N. Bydžov    5    9
HK0251    Zdeněk Purma, Křičov    5    9
HK0114    Pavel Purma, Sloupno    5    9
HK0257    Alena Purmová, Křičov    5    9
HK0242    Jaroslav Vaníček, Sloupno    5    9
HK0253    Matěj Zima, Prasek    5    9
HK0123    Naďa Zimová, Prasek    5    9
HK0020    Josef Podrazil, Puchlovice    2    9
HK0241    Vlastimil Šustr, N. Bydžov    2    9
HK0271    Kateřina Křížková, Hradec Kr.    0    9
HK0180    Marcela Sehnoutková, Hradec Kr.    -4    9
HK0053    Marie Konečná, Hradec Kr.    11    8
HK0310    Milan Langr, Skřivany    8    8
HK0125    Zlata Joštová, Zdechovice    5    8
HK0115    Josef Pozler, Podoliby    5    8
HK0205    Josef Urban ml., Předměřice    5    8
HK0218    Michal Kozák, Hradec Kr.    2    8
HK0164    Roman Machač, Hradec Kr.    2    8
HK0279    Klára Zámečníková, Hradec Kr.    2    8

III. TŘÍDA (236. – 260. místo)
HK0049    Zdeňka Dusová, Sendražice    -4    8
HK0283    Eleanor Geletičová, Sloupno    5    7
HK0121    Štefan Kotek, Prasek    5    7
HK0267    Martin Cílek, Hradec Kr.    2    7
HK0056    Markéta Šťastná, Hradec Kr.    0    7
HK0277    Kamila Žáková, Hradec Kr.    0    7
HK0169    Jan Bílek, Urbanice    -1    7
HK0247    Oldřich Čapek, N. Bydžov    5    6
HK0254    Maruška Čapková, Podoliby    5    6
HK0111    Petra Geletičová, Sloupno    5    6
HK0255    Monika Kliková, Sloupno    5    6
HK0109    Jaroslav Procházka ml., N. Bydžov    5    6
HK0146    Lenka Přibylová, Hradec Kr.    5    6
HK0142    Karel Přibyl, Hradec Kr.    2    6
HK0187    Libor Beran, Albrechtice n. O.    0    6
HK0151    Václav Modrý, Sendražice    0    6
HK0081    Marcel Gabriel, Vinary    8    5
HK0309    Miloslav Bradna, Podoliby    5    5
HK0308    Jaroslava Bradnová, Podoliby    5    5
HK0307    Mirek Poddaný, Sloupno    5    5
HK0311    Dana Přibylová, N. Bydžov    5    5
HK0209    Jaroslav Hanuš st., Hradec Kr.    2    5
HK0005    David Hric, Hradec Kr.    2    5
HK0160    Zdena Lajtochová, Chlumec    -1    5
HK0176    Milan Řehák, Libotov    -1    5

IV. TŘÍDA (261. – 285. místo)
HK0031    Hana Bílková st., Libčany    -4    5
HK0098    Radek Chlad, Kosičky    -4    5
HK0087    Marek Voženílek, Lhota p. L.    -4    5
HK0084    Josef Dúcký, Králíky    -7    5
HK0036    Vlastimil Hruška, Milovice    2    4
HK0058    Věra Bartošková, Hradec Kr.    0    4
HK0261    Miroslav Kořínek, St. Bydžov    0    4
HK0186    Jan Radoň, Blešno    0    4
HK0278    Kamil Žák, Hradec Kr.    0    4
HK0295    Johanka Hanušová, HK    -4    4
HK0148    Martin Kosnár, Hradec Kr.    2    3
HK0306    Jaroslava Hrdá, Podoliby    2    2
HK0066    Pavel Jaroslav, Hradec Kr.    2    2
HK0216    Miloslav Kozák, Hradec Kr.    2    2
HK0009    Tibor Platinský, Kr. Lhota    -1    2
HK0245    Miloslav Kořínek, N. Bydžov    5    1
HK0185    Luboš Radoň, Blešno    0    1
HK0265    Miroslav Říha, Hradec Kr.    0    1
HK0131    Jiří Bičiště, Hradec Kr.    5    -1
HK0011    Aleš Hojer, Hradec Kr.    2    -1
HK0215    Jan Koun, Hradec Kr.    2    -1
HK0033    Václav Kuchař, Hradec Kr.    0    -1
HK0032    Věra Kuchařová, Hradec Kr.    0    -1
HK0008    Petr Kulhánek, Hradec Kr.    0    -1
HK0012    Milan Toušek, Týniště    -7    -1

LIGA AMATÉRŮ (286. – 311. místo)
HK0263    Ondřej Pařízek, St. Bydžov    0    -2
HK0262    Radek Schovánek, St. Bydžov    0    -2
HK0063    Petr Hrubeš, Hradec Kr.    0    -3
HK0097    Michal Chlad, Kosičky    2    -4
HK0074    Michal Tvrdek, Hradec Kr.    2    -4
HK0178    Pavel Bahník, Třebechovice    0    -4
HK0304    Pavel Luňák, Hradec Kr.    0    -4
HK0029    Hana Bílková ml., Libčany    -1    -4
HK0229    Iva Hlaváčová, Chlumec    -1    -4
HK0296    Tomáš Kesl, Hradec Kr.    -1    -4
HK0086    Eliška Dúcká, Kobylice    -7    -4
HK0054    Vladimír Racek, Hradec Kr.    5    -5
HK0220    Martin Saidl, Syrovátka    2    -7
HK0150    Jiří Cohorna, Hradec Kr.    0    -7
HK0240    Karel Dušek, Prasek    -4    -7
HK0264    Erik Pařízek, St. Bydžov    0    -8
HK0060    Ondřej Erbs, Hradec Kr.    -1    -10
HK0127    Stanislav Lovčí, Hradec Kr.    -1    -10
HK0140    Martin Truněček, Hradec Kr.    -1    -11
HK0083    Michal Dúcký, Kobylice    -4    -14
HK0105    Martin Taichman, Prasek    5    -16
HK0233    Otto Žítek, Hradec Kr.    0    -16
HK0072    Nikola Tvrdková, Hradec Kr.    -4    -16
HK0085    Josef Dúcký ml., Králíky    5    -24
HK0234    Jaroslava Žítková, Hradec Kr.    0    -28
HK0135    Michal Pražák, Kunčice    2    -34