Vítězem dvanáctého dějství se stal Milan Bydžovský ze Šaplavy (startovní číslo HK0272), jenž získal čtrnáct bodů. Prosíme úspěšného tipéra, aby kontaktoval naši sportovní redakci na telefonním čísle 602 576 209, kde se dohodne na převzetí ceny.

Z celkového triumfu se může radovat Michal Chlad z Kosiček, druhý skončil Aleš Ježek ze Sendražic a třetí se umístila Markéta Pražáková z Hradce Králové.

Nejlepší hráč konečného pořadí se může těšit na dres podepsaný prvoligovými fotbalisty FC Hradec Králové. Vítěz a další nejúspěšnější soutěžící (druhý a třetí v pořadí) dále získají zajímavé ceny od partnera naší soutěže, firmy Elektro Berry.

Pivovar Tambor celkovému výherci jarní části daruje sud piva a odmění i další nejúspěšnější hráče.

Vyhlášení nejlepší trojice se uskuteční v úterý 26. června od 15 hodin ve vydavatelském domě Hradeckého deníku (Kladská 17, Hradec Králové). Prosíme úspěšné tipéry, aby potvrdili svoji účast na výše uvedeném telefonním čísle.

Výsledky tipovaných zápasů 12. kola

1. FC Nový Hradec Králové – SK Libčany (0:0) 0, 2. FK Chlumec nad Cidlinou – TJ Sokol Roudnice (3:1) 1, 3. SK Třebechovice pod Orebem – FK Černilov (3:1) 1, 4. TJ Start ZD Ohnišov – SK Bystřian Kunčice (4:1) 1, 5. FK Vysoká nad Labem – MFK Nové Město nad Metují (1:1) 0, 6. SK Čechie Hlušice – SK Babí-Náchod (4:0) 1, 7. TJ Sokol Dohalice – Sokol Smidary-Červeněves (1:1) 0, 8. Jiskra Prasek – Sokol Stěžery (1:1) 0, 9. Slavoj Skřivany – AFK Urbanice (2:2) 0, 10. Sokol Myštěves B – Sokol Lovčice B (2:2) 0.
Supertrefa:
V deseti zápasech padlo celkem jednatřicet branek.

Konečné pořadí všech soutěžících

Liga mistrů (1. – 11. místo):
HK0194    Michal Chlad, Kosičky    -1    65
HK0017    Aleš Ježek, Sendražice    -7    65
HK0050    Markéta Pražáková, Hradec Kr.    -1    62
HK0022    Stanislav Zanespal, Lodín    5    60
HK0256    Pavel Pilař, Převýšov    5    59
HK0245    Josef Kopecký, Lhota p. L.    -1    57
HK0203    Roman Zloch, Hradec Kr.    5    56
HK0254    Václav Pilař, Převýšov    2    56
HK0049    Michal Pražák, Kunčice    -1    56
HK0092    Petr Cílek, Hradec Kr.    -4    56
HK0037    Václav Tarantík, Smiřice    -4    56

Evropská liga (12. – 35. místo):
HK0088    Pavel Žák, Předměřice    -4    56
HK0077    Kateřina Dušková, Třebnouševes    -4    50
HK0217    Vladimír Hubený, Převýšov    5    47
HK0040    Blanka Tarantíková, Smiřice    2    47
HK0023    Michal Novák, Hvozdnice    -1    45
HK0108    Miloš Uher, Hořice    -1    44
HK0046    Jaroslav Brzák, Hradec Kr.    -4    44
HK0130    Iveta Hrušková, Hradec Kr.    -4    44
HK0090    Jitka Podrazilová, Puchlovice    2    41
HK0059    Tomáš Chabada, Hradec Kr.    0    41
HK0184    Jiří Dvořák, Skřivany    -1    41
HK0185    Vladimír Hradecký, N. Bydžov    -1    41
HK0197    Jiří Zima, Sloupno    -1    41
HK0199    Martin Taichman, Prasek    0    39
HK0135    Tomáš Hrubý, Prasek    -1    39
HK0066    Miloslav Bednařík, Hradec Kr.    2    38
HK0038    Petr Bydžovský, N. Bydžov    2    38
HK0127    Monika Staňková, Hradec Kr.    0    36
HK0065    Milan Bartoš, Hradec Kr.    2    35
HK0242    Tomáš Kulhánek, Hradec Kr.    -1    35
HK0064    Jiří Haleš, Hradec Kr.    -4    35
HK0069    Václav Pilnáček, Jaroměř    -4    35
HK0196    Renata Chladová, Kosičky    -7    35
HK0149    Libuše Trutnovská, N. Bydžov    -7    35

I. liga (36. – 60. místo):
HK0175    Jaroslav Novotný, Podoliby    2    34
HK0131    Filip Firbacher, Chlumec    0    33
HK0132    Martin Firbacher, Chlumec    0    33
HK0105    Dana Machačová, Hradec Kr.    0    33
HK0119    Monika Žáková, Hradec Kr.    0    33
HK0155    Jana Zimová, Prasek    8    32
HK0255    Pavel Pilař ml., Převýšov    5    32
HK0036    Jiří Brzák, Urbanice    2    32
HK0011    Miroslav Buřič ml., Chlumec    2    32
HK0219    Vojtěch Kříž, Převýšov    2    32
HK0243    Jan Kulhánek, Hradec Kr.    2    32
HK0009    Miroslav Buřič, Chlumec    -1    32
HK0218    Zdeněk Kříž, Převýšov    -1    32
HK0007    Ladislav Myška, Nepolisy    -1    32
HK0206    Ladislav Firbacher, Chlumec    -4    32
HK0166    Josef Nevrlý, N. Bydžov    -4    32
HK0145    Stanislav Vízek, N. Bydžov    -4    32
HK0147    Pavel Vízek, N. Bydžov    -7    32
HK0026    Josef Stránský, Libčany    0    31
HK0174    Miroslav Bradna, Podoliby    5    30
HK0211    Stanislav Urban, Předměřice    8    29
HK0265    Petra Geletičová, Sloupno    5    29
HK0216    Josef Hubený, Převýšov    2    29
HK0204    Petr Matějka, Stěžery    2    29
HK0173    Pavel Purma, Sloupno    2    29

II. liga (61. – 85. místo):
HK0061    Oldřich Školník, Hradec Kr.    2    29
HK0048    Zdeňka Dusová, Sendražice    -1    29
HK0039    Václav Tarantík ml., Smiřice    -1    29
HK0284    Jiří Beránek, Hradec Kr.    -4    29
HK0004    Jiří Bílek, Libčany    -7    29
HK0138    Antonín Kloz, Skřivany    -7    29
HK0122    Václav Podzimek, Hradec Kr.    0    28
HK0099    Josef Vojtěch, Hradec Kr.    -1    28
HK0257    Jiří Kelnar, Chlumec    2    27
HK0170    Alois Dejl, Jičín    5    26
HK0116    Roman Žák, Hradec Kr.    0    26
HK0086    Aleš Hojer, Hradec Kr.    -1    26
HK0215    David Hubený, Převýšov    -1    26
HK0035    Václav Polívka, Hradec Kr.    -1    26
HK0041    František Zolman, Lhota p. L.    -1    26
HK0006    Eduard Důbrava, Petrovice    -4    26
HK0182    Bohumil Hladík, N. Bydžov    -4    26
HK0146    Libuše Vízková, N. Bydžov    -4    26
HK0148    Michaela Vízková, N. Bydžov    -7    26
HK0118    Kamil Žák, Hradec Kr.    0    24
HK0282    František Mádlo, Lhota p. L.    -1    24
HK0001    Pavel Sazka, N. Bydžov    -1    24
HK0171    Josef Hybner, Poděbrady    8    23
HK0162    Jiří Pípa, N. Bydžov    8    23
HK0228    Karel Přibyl, Hradec Kr.    8    23

ČFL (86. – 110. místo):
HK0294    Jiří Holý ml., N. Bydžov    5    23
HK0110    Jan Kulda, Hradec Kr.    2    23
HK0051    Jiří Chabada, Hradec Kr.    0    23
HK0252    Vladislava Andrysíková, Převýšov    -1    23
HK0095    Lukáš Erbs, Hradec Kr.    -1    23
HK0225    Jaroslav Hanuš st., Hradec Kr.    -1    23
HK0214    Pavel Hubený, Převýšov    -1    23
HK0062    Michal Novotný, Hradec Kr.    -1    23
HK0021    Jiří Bičiště, Hradec Kr.    -4    23
HK0028    Zuzana Bičišťová ml., Hradec Kr.    -4    23
HK0128    Vlastimil Hruška, Hradec Kr.    -7    23
HK0249    Miroslav Hopko, Lochenice    0    22
HK0278    Nikola Andrysíková, Převýšov    5    21
HK0169    Radek Zima, Prasek    5    21
HK0015    Jan Labík, Písek    0    21
HK0016    Tomáš Labík, Písek    0    21
HK0067    Miroslav Macháček, Hradec Kr.    5    20
HK0176    Zdeněk Munzar, Podoliby    5    20
HK0156    Hana Klozová, Prasek    2    20
HK0248    Michal Kozák, Hradec Kr.    2    20
HK0253    Václav Pilař, Lovčice    2    20
HK0189    Ladislav Šoltys, Ohnišťany    2    20
HK0195    Luboš Chlad, Kosičky    -1    20
HK0212    Tomáš Votava, Převýšov    -1    20
HK0129    Jiří Pokora, Hradec Kr.    -4    20

Divize (111. – 135. místo):
HK0029    Josef Vilímek, Hradec Kr.    -4    20
HK0031    Petr Kuchař, Hradec Kr.    0    19
HK0107    Jana Kozová, Hradec Kr.    -4    19
HK0272    Milan Bydžovský, Šaplava    14    18
HK0297    Jan Hanuš ml., Hradec Kr.    -1    18
HK0083    Radek Sejtko, Hradec Kr.    -1    18
HK0081    Zdeněk Sejtko, Hradec Kr.    -1    18
HK0019    Václav Špaček, Roudnička    -1    18
HK0159    Maruška Plodrová, Zdechovice    5    17
HK0010    Marie Buřičová, Chlumec    2    17
HK0244    Jaroslav Novotný, Hradec Kr.    2    17
HK0018    Vratislav Dušek, Sendražice    -1    17
HK0042    Jan Koun, Hradec Kr.    -1    17
HK0076    Pavel Štauber, Hradec Kr.    -1    17
HK0137    Petr Voženílek, Lhota p. L.    -1    17
HK0143    Pavel Hnát, N. Bydžov    -4    17
HK0134    Ladislava Dušková, Prasek    -10    17
HK0153    Zdeněk Purma, Smidary    2    16
HK0207    Bohumil Rulf, Hradec Kr.    0    16
HK0264    Vlastimil Kout, N. Bydžov    5    15
HK0295    Jiří Holý st., N. Bydžov    2    15
HK0161    Jaroslav Procházka, N. Bydžov    0    15
HK0117    Kamila Žáková, Hradec Kr.    0    15
HK0070    Milan Štěrba, Chlumec    -7    15
HK0163    Zlata Joštová, Zdechovice    2    14

Krajský přebor (136. – 160. místo):
HK0014    Vlastimil Štěrba, Mlékosrby    2    14
HK0113    Libor Beran, Albrechtice n. O.    0    14
HK0220    Josef Dúcký, Králíky    0    14
HK0121    Zdeněk Martinec, Blešno    0    14
HK0183    Josef Haltuf, Zadražany    -1    14
HK0205    Zdeněk Kostka, Hradec Kr.    -1    14
HK0133    Karel Dušek, Prasek    -10    14
HK0300    Milan Čapek, Kunčice    2    13
HK0032    Václav Kuchař, Hradec Kr.    0    13
HK0268    Renata Munzarová, Sloupno    -1    13
HK0279    Jan Štembera, Hradec Kr.    -1    13
HK0172    Vlasta Hybnerová, Poděbrady    5    12
HK0084    Pavlína Sejtková, Hradec Kr.    -1    12
HK0246    Miloslav Kozák, Hradec Kr.    5    11
HK0150    Milan Čapek, Podoliby    2    11
HK0043    Zdeněk Dušek, Hradec Kr.    2    11
HK0208    Ladislav Konrád, Předměřice    2    11
HK0230    Tomáš Přibyl, Borohrádek    2    11
HK0087    Vladimír Šťastný, Hradec Kr.    2    11
HK0291    Oldřich Čapek, N. Bydžov    0    11
HK0160    Jaroslav Procházka ml., N. Bydžov    0    11
HK0114    Luboš Radoň, Blešno    0    11
HK0202    Pavel Špičák, Smidary    0    11
HK0005    Hana Bílková st., Libčany    -1    11
HK0096    Jaroslav Erbs, Hradec Kr.    -1    11

I. A třída (161. – 187. místo):
HK0266    Jakub Geletič, Sloupno    -1    11
HK0250    Roman Hýsek, Hradec Kr.    -1    11
HK0142    Martin Hnát, N. Bydžov    -4    11
HK0085    Petr Kulhánek, Hradec Kr.    -4    11
HK0089    Jitka Kvasničková, Puchlovice    -4    11
HK0198    Jaroslav Synek, Humburky    -7    11
HK0281    Vladimír Racek, Hradec Kr.    2    10
HK0053    František Dušek, Holohlavy    0    10
HK0054    Marie Mrkosová, Holohlavy    0    10
HK0286    Dáša Podlipná, Hradec Kr.    0    10
HK0120    Miroslav Říha, Hradec Kr.    0    10
HK0140    Nikola Vondrušová, N. Bydžov    0    10
HK0271    Miroslav Vostruha, Sloupno    0    10
HK0263    Marek Voženílek, Lhota p. L.    -4    10
HK0270    Viktorka Bradnová, N. Bydžov    5    9
HK0165    Matěj Zima, Prasek    5    9
HK0079    Zdeněk Borovička, Hradec Kr.    0    9
HK0237    František Klíma, Hradec Kr.    0    9
HK0190    Jiří Syřiště, Ohnišťany    0    9
HK0013    Jaroslav Kratochvíl, Mlékosrby    -4    9
HK0091    Josef Podrazil, Puchlovice    -4    9
HK0267    Miloslav Kořínek, N. Bydžov    2    8
HK0167    Radek Zima ml., Prasek    2    8
HK0299    Zdeněk Matuška, Milovice    0    8
HK0152    Amálka Geletičová, Sloupno    -1    8
HK0164    Josef Kloz, Prasek    -1    8
HK0098    Ondřej Erbs, Hradec Kr.    -4    8

I. B třída (188. – 210. místo):
HK0144    Vlastimil Gabriel, Vinary    -4    8
HK0178    Josef Pozler, Podoliby    -4    8
HK0078    Milan Řehák, Libotov    -4    8
HK0301    Jana Machková, Borohrádek    2    7
HK0030    Věra Kuchařová, Hradec Kr.    0    7
HK0235    Václav Portych, Hradec Kr.    0    7
HK0236    Michal Portych, Hradec Kr.    0    7
HK0191    Pavel Syřiště, Ohnišťany    0    7
HK0056    Miroslav Špaček, Vlčkovice    0    7
HK0283    Josef Futera, Petrovice    -4    7
HK0201    Josef Taichman, Prasek    0    6
HK0136    Vladimír Hrubý, N. Bydžov    -1    6
HK0154    Jana Purmová, Sloupno    -4    6
HK0262    Petr Voženílek ml., Lhota p. L.    -4    6
HK0094    Monika Cílková, Hradec Kr.    2    5
HK0157    Antonie Kotková, Prasek    2    5
HK0097    Václav Zachař, Hradec Kr.    2    5
HK0102    Ivan Dušek, Hradec Kr.    0    5
HK0298    Alena Matušková, Milovice    0    5
HK0292    Pavlína Purmová, Sloupno    0    5
HK0112    Jan Radoň, Blešno    0    5
HK0261    Radek Schovánek, St. Bydžov    0    5
HK0239    Emil Šrámek, Lhota p. L.    0    5

Okresní přebor (211. – 235. místo):
HK0273    Jakub Šuhájek, Prasek    0    5
HK0186    Jiří Vojtěch, N. Bydžov    0    5
HK0003    Hana Bílková ml., Libčany    -1    5
HK0151    Jaroslava Bradnová, Podoliby    -1    5
HK0179    Naďa Zimová, Prasek    -1    5
HK0024    Stanislav Šafranko, Hradec Kr.    -4    5
HK0027    Jan Bičiště, Hradec Kr.    0    4
HK0192    Svatoslav Kleňhar, Ohnišťany    0    4
HK0285    Denisa Podlipná, Hradec Kr.    0    4
HK0293    Josef Vaníček, Lužec    0    4
HK0269    Eliška Bradnová, N. Bydžov    -1    4
HK0280    Jitka Štemberová, Hradec Kr.    -1    4
HK0288    Luděk Bradna, N. Bydžov    -4    4
HK0289    Rudolf Svatoň, Prasek    2    3
HK0002    Pavel Zásada, N. Bydžov    2    3
HK0259    Erik Pařízek, St. Bydžov    0    3
HK0068    Jaroslav Pavel, Hradec Kr.    0    3
HK0233    Ota Podlipný, Hradec Kr.    0    3
HK0247    Miloslava Kozáková, Hradec Kr.    5    2
HK0020    Vojtěch Šafranko, Hradec Kr.    2    2
HK0210    Josef Urban st., Předměřice    2    2
HK0071    Roman Kupka, Polánky    0    2
HK0058    Petr Mašek, Hradec Kr.    0    2
HK0057    Alexandra Mašková, Hradec Kr.    0    2
HK0227    Bohuš Nosek, Solnice    0    2

III. třída (236. – 257. místo):
HK0111    Jaroslav Rychetský, Černilov    0    2
HK0276    Jiří Samek, Týniště    0    2
HK0238    Lukáš Skřivan, Lhota p. L.    0    2
HK0055    Ladislav Šanda, Chudeřice    0    2
HK0012    Pavel Špás, Chlumec    0    2
HK0180    Marie Čapková, Podoliby    -1    2
HK0158    Štefan Kotek, Prasek    -1    2
HK0177    Olina Pozlerová, Podoliby    -1    2
HK0106    Petr Koza, Hradec Kr.    -4    2
HK0072    Josef Černý, Jílovice    0    1
HK0082    Alena Sejtková, Hradec Kr.    2    0
HK0033    Jan Glovacký, Hradec Kr.    0    0
HK0126    Kateřina Horská, Týniště    0    0
HK0275    Lenka Klouzová, Hradec Kr.    0    0
HK0187    Martin Kloz, N. Bydžov    0    0
HK0200    Lenka Taichmanová, Prasek    0    0
HK0277    Věra Myšková, Nepolisy    -1    0
HK0168    Martin Lochman, N. Bydžov    -4    0
HK0209    Josef Urban ml., Předměřice    8    -1
HK0073    Zdeněk Dvořák st., Třebechovice    2    -1
HK0063    Marie Konečná, Hradec Kr.    2    -1
HK0025    Zuzana Bičišťová, Hradec Kr.    0    -1

Liga amatérů (258. – 279. místo):
HK0221    Michal Dúcký, Kobylice    0    -1
HK0224    Monika Hádková, Hradec Kr.    0    -1
HK0123    Jan Hrdlička, Hradec Kr.    0    -1
HK0260    Miroslav Kořínek, St. Bydžov    0    -1
HK0258    Ondřej Pařízek, St. Bydžov    0    -1
HK0008    Jan Pišta, Rožnov    0    -1
HK0241    Petr Skřivan st., Lhota p. L.    0    -1
HK0188    Pavel Šoltys, Ohnišťany    0    -1
HK0181    Petr Veselý, Chlumec    0    -1
HK0296    Alžběta Beránková, Hradec Kr.    2    -2
HK0115    Josef Černý, Černilov    0    -2
HK0141    Kateřina Vondrušová, N. Bydžov    0    -2
HK0302    Zuzana Pácaltová, Jeřice    -4    -2
HK0103    Daniel Machač, Hradec Kr.    0    -3
HK0104    Roman Machač, Hradec Kr.    0    -3
HK0234    Jan Podlipný, Hradec Kr.    0    -3
HK0109    Jakub Uher, Hořice    -4    -3
HK0060    Bohuslav Konečný, Hradec Kr.    5    -4
HK0231    Kateřina Přibylová, Hradec Kr.    5    -4
HK0101    Michal Dušek, Hradec Kr.    0    -4
HK0213    Miloš Luňák, Chlumec    0    -4
HK0251    Jaroslav Sehnoutka ml., Hradec Kr.    0    -4

Alespoň to zkusili (280. – 302. místo):
HK0240    Petr Skřivan ml., Lhota p. L.    0    -4
HK0232    Lenka Přibylová, Hradec Kr.    -4    -4
HK0193    Eva Zimová, Sloupno    -4    -4
HK0075    Petr Buchal, Hradec Kr.    0    -5
HK0226    Marie Hanušová, Hradec Kr.    0    -5
HK0034    Pavel Prášil, Hradec Kr.    0    -5
HK0139    Václav Vondruš, N. Bydžov    0    -5
HK0290    Jiřina Svatoňová, Prasek    2    -6
HK0124    Jan Vítek, Hradec Kr.    0    -6
HK0100    Marie Dušková, Hradec Kr.    0    -7
HK0223    Jan Hanuš, Hradec Kr.    0    -7
HK0080    Luboš Houfek, Hradec Kr.    0    -7
HK0074    Josef Dvořák, Třebechovice    -1    -7
HK0229    Michal Přibyl, Borohrádek    -1    -7
HK0093    Martin Cílek, Hradec Kr.    -4    -7
HK0287    Jaroslav Hanuš ml., Hradec Kr.    0    -8
HK0274    Roman Okrouhlický, Lodín    0    -9
HK0047    Jaroslava Žítková, Hradec Kr.    0    -9
HK0125    Pavel Bažant, Hradec Kr.    -1    -9
HK0222    Gustav Deutsch, Hradec Kr.    0    -11
HK0052    Vojtěch Kunčar, Libčany    0    -11
HK0045    Otto Žítek, Hradec Kr.    0    -12
HK0044    Jan Andrejko, Roudnička    0    -25