Ve čtvrtém dílu dominovala Hanušová

Vítězkou čtvrtého dějství se stala Anna-Marie Hanušová z Hradce Králové (startovní číslo HK0224), která jako jediná z celého startovního pole získala 14 bodů. Prosíme úspěšnou tipérku, aby kontaktovala sport. redakci na telefonním čísle 602 576 209, kde se dohodne na převzetí ceny. Získává balíček od královédvorského pivovaru Tambor.

Tipované duely 4. kola
1.    FC Hradec Králové – Příbram   (2:0) 1
2.    SK Převýšov – FC Písek           (3:1) 1
3.    Kratonohy – Sokol Živanice     (2:3) 2
4.    Libčany – Slavia Hradec           (1:1) 0
5.    Černilov – Bystřian Kunčice      (0:0) 0
6.    Roudnice – Nový Hradec         (1:2) 2
7.    Stěžery – Bystřice Boharyně    (1:2) 2
8.    SK Neděliště – TJ Ohnišťany     (2:3) 2
9.    Hořiněves – SK Jeníkovice        (0:4) 2
10.  Klamoš – Lhota p. Libčany B    (3:1) 1

Supertrefa: V deseti odehraných zápasech padlo dohromady 32 branek.

Průběžné pořadí po 4. kole

LIGA MISTRŮ (1. – 3. místo)
HK0046    Karel Dušek, Prasek    8    26
HK0065    Pavel Hubený, Převýšov    5    26
HK0135    Petr Kloz ml., Chlumec    5    26

EVROPSKÁ LIGA (4. – 7. místo)
HK0130    Marie Buřičová, Chlumec    8    23
HK0091    František Hnik, Lužany    8    23
HK0103    Jiří Chabada, HK    5    23
HK0104    Tomáš Chabada, HK    2    23

I. LIGA (8. – 28. místo)
HK0132    Aleš Doležal, Chlumec    2    21
HK0117    Michal Pražák, Kunčice    8    20
HK0116    Markéta Pražáková, HK    8    20
HK0113    Michal Tvrdek, HK    8    20
HK0014    Jaroslav Pavel, HK    5    20
HK0098    Vlastimil Štěrba, Mlékosrby    5    20
HK0076    Pavel Pilař, Převýšov    2    20
HK0183    Ladislav Šanda ml., Chudeřice    2    20
HK0124    Aneta Doležalová, Chlumec    5    18
HK0129    Miroslav Buřič st., Chlumec    8    17
HK0141    Markéta Pilařová, HK    8    17
HK0151    Zdeněk Sejtko, HK    8    17
HK0184    Josef Urban ml., Předměřice    8    17
HK0109    Jiří Brzák, Urbanice    2    17
HK0187    Jaroslav Hanuš st., HK    2    17
HK0020    František Chvojka ml., Roudnice    2    17
HK0150    Pavlína Sejtková, HK    2    17
HK0025    Vladimír Racek, HK    8    15
HK0207    Martina Pelikánová, Převýšov    2    15
HK0211    Petr Vyleťal, Lhota p. L.    2    15
HK0148    Radek Sejtko, HK    0    15

FOTBALOVÁ NÁRODNÍ LIGA (29. – 59. místo)
HK0224    Anna-Marie Hanušová, HK    14    14
HK0112    Zdena Havránková, HK    11    14
HK0123    Jaroslava Hanušová, Lužany    8    14
HK0120    Zdeněk Kříž, Převýšov    8    14
HK0075    Jakub Pilař, Převýšov    8    14
HK0095    Jan Bílek, Praskačka    5    14
HK0166    Jaroslav Brzák, HK    5    14
HK0074    Martin Firbacher, Chlumec    5    14
HK0073    Filip Firbacher, Chlumec    5    14
HK0066    Vladimír Hubený, Převýšov    5    14
HK0069    Zdeněk Kostka, HK    5    14
HK0077    Pavel Pilař ml., Převýšov    5    14
HK0004    Kamil Plecháček, V. Koloděje    5    14
HK0002    Zuzana Plecháčková, V. Koloděje    5    14
HK0146    Patrik Špaček, Lochenice    5    14
HK0106    Petr Cílek, HK    2    14
HK0094    Zdeněk Dvořák st., Třebechovice    2    14
HK0122    Ladislav Hanuš, Lužany    2    14
HK0174    František Mádlo, Lhota p. L.    2    14
HK0090    Václav Polívka, HK    2    14
HK0191    Michal Přibyl, Borohrádek    2    14
HK0145    Miroslav Špaček, Vlčkovice    2    14
HK0058    Josef Taichman, Prasek    2    14
HK0101    Václav Tarantík ml., Smiřice    2    14
HK0086    David Zelený, Pardubice    2    14
HK0083    Michal Kozák, HK    -1    14
HK0055    Jaroslav Synek, Humburky    -1    14
HK0024    Martin Šmied, Smržov    -1    14
HK0056    Martin Taichman, Prasek    -1    14
HK0045    Stanislav Vízek, N. Bydžov    -1    14
HK0107    Martin Cílek, HK    -4    14

ČESKÁ FOTBALOVÁ LIGA (60. – 88. místo)
HK0216    Petr Koza, HK    8    12
HK0217    Jana Kozová, HK    8    12
HK0011    Miloš Uher, Hořice    2    12
HK0097    Milan Vilímský, Nechanice    2    12
HK0176    Andrea Šulcová, Černilov    -1    12
HK0115    Ladislav Havránek, HK    8    11
HK0052    Bohumil Hladík, N. Bydžov    5    11
HK0040    Vlasta Hybnerová, Poděbrady    5    11
HK0177    Roman Hýsek, HK    5    11
HK0018    Václav Pilnáček, Jaroměř    5    11
HK0017    Jitka Pilnáčková, Jaroměř    5    11
HK0049    Jana Šrytrová, Petrovice    5    11
HK0089    František Hnik ml., Lužany    2    11
HK0054    Vladimír Hradecký, N. Bydžov    2    11
HK0082    Jaroslav Jetmar, HK    2    11
HK0085    Miloslav Kozák, HK    2    11
HK0139    Marcel Pilař, HK    2    11
HK0041    Josef Pozler, Podoliby    2    11
HK0031    Zdeněk Purma, Křičov    2    11
HK0111    Nikola Tvrdková, HK    2    11
HK0219    Marek Horáček, HK    0    11
HK0167    Zdeňka Dusová, Sendražice    -1    11
HK0064    Josef Hubený, Převýšov    -1    11
HK0092    Jaroslav Kratochvíl, Mlékosrby    -1    11
HK0172    Jitka Kvasničková, Puchlovice    -1    11
HK0087    Milan Řehák, Libotov    -1    11
HK0170    Klára Zámečníková, HK    -1    11
HK0162    Monika Žáková, HK    -1    11
HK0136    Jiří Dvořák, Skřivany    -4    11

DIVIZE (89. – 124. místo)
HK0152    Petr Voženílek st., Lhota p. L.    11    9
HK0218    Ivan Dušek, HK    8    9
HK0125    Vojtěch Doležal, Chlumec    2    9
HK0142    Lukáš Skřivan, Lhota p. L.    0    9
HK0158    Jakub Šimůnek, Předměřice    0    9
HK0029    Amálka Geletičová, Sloupno    11    8
HK0007    Zdena Čermáková, Skřivany    8    8
HK0067    David Hubený, Převýšov    8    8
HK0173    Jitka Podrazilová, Puchlovice    8    8
HK0096    Milada Bílková, Praskačka    5    8
HK0071    Ladislav Firbacher, Chlumec    5    8
HK0062    Bohumil Hyršl, Ohnišťany    5    8
HK0063    Marie Hyršlová, Ohnišťany    5    8
HK0078    Václav Pilař, Převýšov    5    8
HK0027    Jiří Pípa, N. Bydžov    5    8
HK0028    Zuzana Pípová, N. Bydžov    5    8
HK0030    Eleonor Geletičová, Sloupno    2    8
HK0070    Iva Hlaváčová, Chlumec    2    8
HK0119    Roman Kupka, Polánky    2    8
HK0127    Jaroslav Machač, Chlumec    2    8
HK0182    Serafín Motyka, Kunčice    2    8
HK0016    Václav Munzar, HK    2    8
HK0001    Miloš Plecháček ml., Skřivany    2    8
HK0171    Josef Podrazil, Puchlovice    2    8
HK0038    Olina Pozlerová, Podoliby    2    8
HK0175    Michal Šulc, Černilov    2    8
HK0100    Václav Tarantík, Smiřice    2    8
HK0154    Petr Vacek, HK    2    8
HK0022    Vratislav Bezvoda, HK    -1    8
HK0019    František Chvojka st., Roudnice    -1    8
HK0192    Kateřina Přibylová, HK    -1    8
HK0178    Jaroslav Sehnoutka st., HK    -1    8
HK0057    Lenka Taichmanová, Prasek    -1    8
HK0164    Kamil Žák, HK    -1    8
HK0053    Vladimír Hrubý, N. Bydžov    -4    8
HK0023    František Zolman, Lhota p. L.    -7    8

KRAJSKÝ PŘEBOR (125. – 160. místo)
HK0013    Roman Kamenický, HK    -1    7
HK0206    Roman Machač, HK    5    6
HK0193    Maruška Plodrová, Zdechovice    5    6
HK0215    Jaroslav Hanuš ml., HK    2    6
HK0012    Jakub Uher, Hořice    2    6
HK0201    Jiří Zima, Sloupno    2    6
HK0051    Jaromír Jelínek, Myštěves    0    6
HK0143    Emil Šrámek, Lhota p. L.    0    6
HK0147    Pavel Žák, Předměřice    0    6
HK0131    Petra Doležalová, Chlumec    -1    6
HK0021    Jaroslav Rychetský, Černilov    -4    6
HK0128    Miroslav Buřič ml., Chlumec    5    5
HK0042    Alois Dejl, Jičín    2    5
HK0133    Petr Kloz, Chlumec    2    5
HK0079    Václav Pilař, Lovčice    2    5
HK0179    Jaroslav Sehnoutka ml., HK    2    5
HK0149    Alena Sejtková, HK    2    5
HK0009    Pavel Tomšík, N. Bydžov    2    5
HK0186    Stanislav Urban, Předměřice    2    5
HK0165    Roman Žák, HK    2    5
HK0108    Monika Cílková, HK    -1    5
HK0060    Vlastimil Gabriel, Vinary    -1    5
HK0110    Petra Galová, Urbanice    -1    5
HK0015    Martin Hopko, Sendražice    -1    5
HK0035    Vlastimil Kout, N. Bydžov    -1    5
HK0121    Vojtěch Kříž, Převýšov    -1    5
HK0068    Petr Matějka, Stěžery    -1    5
HK0036    Josef Nevrlý, N. Bydžov    -1    5
HK0188    Bohumil Rulf, HK    -1    5
HK0010    Vlastimil Šustr, N. Bydžov    -1    5
HK0026    Petr Všetečka, Předměřice    -1    5
HK0140    Pavel Zlesák, Pardubice    -1    5
HK0008    Miroslav Matuška, Třesovice    -4    5
HK0048    Zbyněk Pánek, N. Bydžov    -4    5
HK0081    Václav Portych, HK    -4    5
HK0190    Karel Přibyl, HK    -4    5

I. A TŘÍDA (161. – 183. místo)
HK0223    Monika Hádková, HK    8    4
HK0194    Štefan Kotek, Prasek    2    3
HK0213    Bohuš Nosek, Solnice    2    3
HK0202    Eva Zimová, Sloupno    2    3
HK0144    Petr Skřivan, Lhota p. L.    0    3
HK0047    Ladislava Dušková, Prasek    11    2
HK0039    Josef Hybner, Poděbrady    5    2
HK0005    Marie Moníková, Ráby    5    2
HK0050    Eduard Důbrava, Petrovice    2    2
HK0160    Vratislav Dušek, Sendražice    2    2
HK0093    Josef Dvořák, Třebechovice    2    2
HK0072    Jiří Kelnar, Chlumec    2    2
HK0105    Vlastimil Krejčí, Polánky    2    2
HK0044    Zdeněk Munzar, Podoliby    2    2
HK0168    Pavel Bartoš, Štěnkov    -1    2
HK0114    David Havránek, HK    -1    2
HK0099    Josef Kopecký, Lhota p. L.    -1    2
HK0037    Oldřich Matys, N. Bydžov    -1    2
HK0080    Michal Portych, HK    -1    2
HK0189    Tomáš Přibyl, Borohrádek    -1    2
HK0157    Jaroslav Šimůnek, Předměřice    -1    2
HK0138    Michal Kekelák, HK    -4    2
HK0156    Petr Želiezko, HK    -4    2

I. B TŘÍDA (184. – 206. místo)
HK0137    Lukáš Kekelák, HK    0    1
HK0209    Vladislava Andrysíková, Převýšov    5    0
HK0198    Radek Zima, Prasek    5    0
HK0210    Nikola Andrysíková, Převýšov    2    0
HK0199    Pavel Brett, Králíky    2    0
HK0197    Matěj Zima, Prasek    2    0
HK0161    Barbora Šimůnková, Předměřice    0    0
HK0169    Jiří Bartoš, Štěnkov    5    -1
HK0034    Vítězslava Pípová, N. Bydžov    2    -1
HK0033    Pavel Purma, Sloupno    2    -1
HK0032    Jana Purmová, Sloupno    2    -1
HK0163    Kamila Žáková, HK    2    -1
HK0225    Marie Hanušová, HK    -1    -1
HK0134    Eliška Klozová, Chlumec    -1    -1
HK0088    Aleš Kupka, Čánka    -1    -1
HK0043    Jaroslav Novotný, Podoliby    -1    -1
HK0185    Josef Urban st., Předměřice    -1    -1
HK0084    Miloslava Kozáková, HK    -4    -1
HK0118    Zdena Kupková, Polánky    -4    -1
HK0181    Jan Motyka, Kunčice    -4    -1
HK0180    Marcela Sehnoutková, HK    -4    -1
HK0159    Jaroslav Šimůnek II, Předměřice    -4    -1
HK0102    Blanka Tarantíková, Smiřice    -4    -1

OKRESNÍ PŘEBOR (207. – 225. místo)
HK0222    Jan Hanuš, HK    5    -2
HK0203    Marcel Gabriel, Vinary    5    -3
HK0196    Zlata Joštová, Zdechovice    -1    -3
HK0200    Petr Mašek, Čeperka    -1    -3
HK0208    Kristýna Pilařová, Převýšov    -1    -3
HK0006    Václav Moník, Ráby    8    -4
HK0003    Miloš Plecháček st., V. Koloděje    5    -4
HK0220    Josef Horáček, HK    0    -4
HK0153    Jiří Kotek, Černilov    -1    -4
HK0126    Zdena Lajtochová, Chlumec    -7    -4
HK0061    Ladislav Šoltys, Ohnišťany    -7    -4
HK0221    Dana Přibylová, N. Bydžov    -1    -5
HK0195    Naďa Zimová, Prasek    -1    -6
HK0155    Marie Vacková, HK    -10    -7
HK0212    Jan Hrdlička, Všestary    -1    -9
HK0204    Dana Machačová, HK    -1    -9
HK0214    Jan Hanuš ml., HK    -4    -9
HK0205    Daniel Machač, HK    -4    -12
HK0059    Marcela Gabrielová, Vinary    -4    -13