Vítězkou devátého dějství se stala Kamila Žáková z Hradce Králové (startovní číslo HK0117), jež získala čtrnáct bodů. Prosíme úspěšnou tipérku, aby kontaktovala naši sportovní redakci na telefonním čísle 602 576 209, kde se dohodne na převzetí ceny.

Nejlepší hráč celkového pořadí se může těšit na dres podepsaný prvoligovými fotbalisty FC Hradec Králové. Vítěz a další nejúspěšnější soutěžící dále získají zajímavé ceny od partnera naší soutěže, firmy Elektro Berry.

Odměněni jsou tradičně i vítězové jednotlivých kol, pro které je připravena pivní cena od pivovaru Tambor, který celkovému výherci jarní části daruje sud piva a odmění i další nejúspěšnější hráče.

Absolutního vítěze budeme znát po dvanáctém kole, jež je na programu o víkendu 16. a 17. června.

Výsledky tipovaných zápasů 9. kola

1. TJ Sokol Polepy – FC Hradec Králové B (3:3) 0; 2. SK Libčany – FC Slavia Hradec Králové (1:0) 1; 3. TJ Dobruška – FC Nový Hradec Králové (0:2) 2; 4. TJ Slavoj Předměřice – SK Třebechovice (2:0) 1; 5. AFK Probluz – TJ Sokol Malšovice (0:3) 2; 6. Sokol Červeněves – Sokol Myštěves (0:2) 2; 7. TJ Velichovky – TJ Ohnišťany (3:3) 0; 8. Sokol Kratonohy B – Slavia Hradec Králové B (2:1) 1; 9. SK Neděliště – Sokol Dolany (0:2) 2; 10. Sokol Nepolisy – Jiskra Prasek B (2:1) 1.
Supertrefa: V deseti zápasech padlo celkem 30 branek.

Průběžné pořadí po 9. kole

(nejlepší dvacítka hráčů):
HK0017    Aleš Ježek, Sendražice    11    53
HK0194    Michal Chlad, Kosičky        5    53
HK0203    Roman Zloch, Hradec Kr.    2    53
HK0092    Petr Cílek, Hradec Kr.        5    50
HK0256    Pavel Pilař, Převýšov        5    47
HK0130    Iveta Hrušková, Hradec Kr.    8    44
HK0050    Markéta Pražáková, Hradec    5    44
HK0077    Kat. Dušková, Třebnouševes    11    41
HK0254    Václav Pilař, Převýšov        11    41
HK0037    Václav Tarantík, Smiřice    5    41
HK0245    Josef Kopecký, Lhota p. L.    8    39
HK0022    Stanislav Zanespal, Lodín    5    39
HK0049    Michal Pražák, Kunčice    5    38
HK0088    Pavel Žák, Předměřice        5    38
HK0059    Tomáš Chabada, Hradec Kr.    11    36
HK0023    Michal Novák, Hvozdnice    2    36
HK0046    Jaroslav Brzák, Hradec Kr.    8    35
HK0127    Monika Staňková, Hradec    5    35
HK0040    Blanka Tarantíková, Smiřice    5    35
HK0135    Tomáš Hrubý, Prasek        -4    35

Kompletní průběžné pořadí všech soutěžících bylo uveřejněno v tištěné verzi středečního vydání Hradeckého deníku.

Sběrná místa

1. Hradecký deník (Kladská 17, 500 03 Hradec Králové).
2. Inzertní kancelář Hradeckého deníku ve Švehlově ulici v Hradci Králové.
3. Tabák Vízek (třída Československé armády, Nový Bydžov, u bowlingu).

Upozorňujeme soutěžící, že po celou dobu soutěže se hlasuje pouze na originálních kuponech.