Ve výsledcích

Extraliga – jih – 13. kolo: Bumbálka Rusek - Notorklub Sopotnice 12:6, Marvin - White Mouses 14:4, Sharks - Lokálka 10:9, Tygři z Neznášova - Zippo team Chlumec n. C. 10:8, Úletáři - Skořenice 7:11.

Pořadí: 1. Skořenice 32 body, 2. Truhles 30, 3. Rusek 25, 4. Sharks 20, 5. Zippo team 17, 6. Sopotnice 16, 7. Wh. Mouses 16, 8. Úletáři 11, 9. Marvin 10, 10. Tygři 10, 11. Lokálka 8.

I. liga – 13. kolo: Datwyler Dartes N. Bydžov - U Ježůvky 5:13, Piráti Pouchov - Pod strání 8:10, Rebelové Skřivany - Vrtule XXL 6:12, Omnirecord - U Bajerů Předměřice 8:10, Darters Pod strání - Běleč n. O. B 10:8, Emírovci Pohřebačka - Čertovi švagři 8:10, Ferbek Nechanice - Condors Malšovice 7:11, Pavouci - Löwen 4:14.

Pořadí: 1. Pod strání 33 body, 2. Pohřebačka 28, 3. U Ježůvky 27, 4. Č. švagři 24, 5. Vrtule XXL 22, 6. Löwen 22, 7. Nechanice 22, 8. Pouchov 21, 9. Skřivany 18, 10. Malšovice 17, 11. Běleč B 17, 12. Datwyler 16, 13. Darters 13, 14. Omnirecord 12, 15. U Bajerů 11, 16. Pavouci 6.

II. liga – 13. kolo: Turbodírkaři Roudnice - Na Kovárně Malš. Lhota 8:10, Hojda Újezd - Těsně vedle 11:7, Hrádek Boys - Soptíci 10:8, HSK U Marťase - U Kocoura 5:13, Zuřivá Tereza II - Lišťáci z Bjelidla 8:10, Letci od Vrtule - Fousáči Cerekvice (nehráno), Krušovická C34 - Buď A.L.F. Nechanice 3:15.

Pořadí: 1. Mistři 32 body, 2. Letci 26, 3. Na Kovárně 24, 4. U Kocoura 23, 5. Roudnice 22, 6. Těsně vedle 18, 7. Soptíci 17, 8. Hrádek B. 17, 9. Krušovická 16, 10. Lišťáci 15, 11. Buď A.L.F. 13, 12. Fousáči 13, 13. Z. Tereza II 12, 14. Újezd 11, 15. U Marťase 11.

III. liga A – 13. kolo: NK Harakiri - No Score Kosice 10:8, Dobřeňáci Dobřenice - Ruda team 14:4, Rychtářka Věkoše II - Brutální Nikita 6:12, Scorpions z Kovárny Malš. Lhota - H-Club Smiřice 10:8, Hrobař - Bumbálka Rusek III 8:10, Neškrtnemsi - Rychtářka Věkoše 6:12, Umpa Lumpové Chlumec n. C. - Běleč n. O. 11:7, White Mouses II - Havana Club 8:10.

Pořadí: 1. Nikita 29 bodů, 2. Harakiri 29, 3. Scorpions 28, 4. Dobřenice 25, 5. Lumpové 24, 6. Havana 23, 7. Rusek III 23, 8. Smiřice 22, 9. Neškrtnemsi 19, 10. Běleč 17, 11. Hrobař 15, 12. Věkoše 15, 13. Kosice 13, 14. Ruda team 10, 15. Wh. Mouses II 9, 16. Věkoše II 8.

III. liga B – 13. kolo: Malšovice - Stará hospoda Březhrad 6:12, Těžká šipka - Závisláci z Oázy Smiřice (nehráno), Želáci Želí - Šanta 10:9, Parťáci - Bludný šípy XXL 11:7, South Park Cows - Pod strání 14:4, Neděliště - Biřička 8:10, Bumbálka Rusek II - Vestečtí Hraboši Zaloňov (nehráno).

Pořadí: 1. Šanta 33 body, 2. Parťáci 33, 3. Březhrad 29, 4. Pod strání 26, 5. S. Park 22, 6. Zaloňov 19, 7. Bludný šípy 18, 8. Malšovice 16, 9. Biřička 15, 10. Závisláci 13, 11. Neděliště 12, 12. Rusek II 8, 13. Želí 7, 14. Těžká šipka 7, 15. Titanic 6.

Divize A – 13. kolo: A-Jeťáci - U Dvořáků 10:8, Perunští Lvi - Vlčáci z Podůlšan (nehráno), Votroci - Praskačka 11:7, Barracuda - Modrá ústřice Krásnice 7:11, Sniper Librantice - Smrkáči u Smrku Mžany 14:4, Harrows Vidocq - No comment 5:13, Běleč n. O. C - Glasurit 12:6, U Ježůvky B - AK Kamikadze 7:11.

Pořadí: 1. Sniper 35 bodů, 2. Votroci 35, 3. Kamikadze 31, 4. No comment 27, 5. Harrows 26, 6. Krásnice 23, 7. Běleč C 21, 8. A-Jeťáci 19, 9. U Dvořáků 18, 10. Glasurit 15, 11. Vlčáci 15, 12. U Ježůvky B 12, 13. Perunští Lvi 10, 14. Praskačka 10, 15. Smrkáči 7, 16. Barracuda 5.

Divize B – 13. kolo: Devils - Tygři z Neznášova B 11:7, Huricane - Pod strání 11:7, Selský dvůr - Kováři Malšova Lhota 10:9, Tygři z Neznášova C - U Hada 10:8, U Skokana - Dragons 7:11, Zanzibar - Libišanka Libišany 7:11, Vlčáci - Captains no.1 16:2, Raci Račice - Comeback Máslojedy (nehráno).

Pořadí: 1. Vlčáci 39 bodů, 2. Comeback 33, 3. Selský dvůr 32, 4. Libišanka 31, 5. Huricane 30, 6. Tygři C 20, 7. Captains 20, 8. Tygři B 17, 9. Kováři 16, 10. Dragons 15, 11. Devils 14, 12. U Skokana 12, 13. Račice 11, 14. Pod strání 11, 15. Zanzibar 8, 16. U Hada 0 bodů.

(ber)