V páteční předehrávce trutnovská Lokomotiva prohrála v Karlových Varech. Hradecké „lvice" hrají doma s brněnským KP v sobotu odpoledne.

Karlovy Vary - Trutnov 77:52 (22:15, 38:28, 57:39).

Nejvíce bodů: Reisingerová 19, Pohunková 17, Andělová 15 – Vacková 16, Hindráková 10, Prokešová 9.

V souboji týmů ze středu tabulky Trutnov tahal za kratší konec, přesto do přestávky držel naději. Jenže s blížícím se závěrem Východočešky prohrávaly stále větším rozdílem a domácí hráčky kráčely za výhrou.

Sobota, 16.00: Hradec Králové - KP Brno.

Utkání v hale na Eliščině nábřeží začíná úderem 16. hodiny. O atraktivitu je bezesporu postaráno, neboť oba týmy prahnou po umístění v popředí tabulky.

Královéhradecký celek v dosavadním průběhu sezony prohrál třikrát, KP Brno čtyřikrát. Právě na palubovce moravského celku musely Východočešky skousnout jednu z porážek (ve 4. kole 88:79 v prodloužení). Soupeřkám tak mají co vracet.