Soutěžilo se v kategoriích mladších žáků, starších žáků a žákyň, kadetů a kadetek. O vítězství bojovaly také týmy, které se utkaly o pohár družstev mládeže do 16 let. Hrálo se hřiště  Harbour Town, které se ve skutečnosti nachází v Severní Karolíně.

Vítězové v jednotlivých kategoriích (hřiště Harbour Town) – mladší žákyně: Justýna Šafaříková (Golf Club Hradec Králové) 87 ran; mladší žáci: Matěj Basler (Nová Amerika G&C Club, po rozehrávce s Patrikem Harcubou na 1. jamce); starší žákyně: Sabrina Kulhánková (GC Praha) 99 ran; starší žáci: Jaroslav  Bareš jun. (Golf Club Hradec Králové) 81 ran; kadeti: Michal Novák (GC Na Vrších) 78 ran; kadetky: Lucie Harcubová (Golf Club Hradec Králové) 74 ran.

Pohár družstev mládeže do 16 let

Bylo to drama až do úplného závěru. Hrálo se o každou ránu, o každý podařený či zkažený úder. Ve finiši soutěže týmů se čekalo na výsledky v kategoriích mladších žáků a žákyň a po součtu všech výsledků zvítězil Golf Club Na Vrších s celkovým skóre 238 ran, čímž obhájil loňský titul. Golf Club Hradec Králové porazil o jedinou ránu!

Petr Drbal