Na golfových simulátorech v Čechii a Erpetu v Praze se uskutečnilo mistrovství České republiky družstev na FSG simulátorech. Do boje  o mistrovské tituly vyslal Golf Club Hradec Králové kompletní sestavu družstev mužů i žen.

Muži ve složení Vladimír Rybář, Petr Lexa, Ladislav Semerád a Jan Petráček postoupili do čtvrtfinálového pavouka z pátého místa a narazili na mužstvo  GC Líšnice. Po perfektním výkonu favorizovaný celek vyřadili a postoupili do semifinále, což se v bohaté historii klubu povedlo poprvé.

Druhý den nemohl nastoupit lídr mužstva Jan Petráček a oslabená sestava prohrála jak semifinále, tak souboj o celkové umístění. V konečném pořadí skončilo družstvo na 4. místě, což je pro klub velký úspěch.

Ještě lépe se dařilo družstvu žen Golf Clubu Hradec Králové, které splnilo všechna tajná očekávání. Tým ve složení Jana Kábrtová, Lucie Harcubová, Anna Starostová a Eva Němečková se po prvním dni vyhřívalo na skvělém prvním místě s náskokem sedmi ran na druhou Čechii a šestnácti ran na třetí  GC Na Vrších.

Semifinálovým soupeřem byly Hradci golfistky domácího Erpet, které se na druhý den výrazně posílily své. Východočešky těsný zápas, ale v utkání o 3. místo porazili v derby GC Na Vrších a na krk si pověsily bronzové medaile a obhájily loňské umístění! Družstvo žen získalo třetí místo již třetí rok po sobě.

Vítězkami mistrovství republiky na simulátorech se staly hráčky pražského  Erpetu   před Čechií.