U příležitosti tohoto jubilea postupně dochází k rozšíření areálu. V Hradci tak roste největší tenisový stánek ve východních Čechách.. ,,Snažíme se dělat maximum pro spokojenost naší klientely. Areál bude čítat třináct antukových dvorců v letní sezoně a deset v zimní. Nově pro veřejnost budujeme čtyři tenisové, dva volejbalové a jeden beach volejbalový dvorec," říká Pavel Hep, starosta hradecké DTJ.

K vrcholům dosavadní činnosti klubu patří úspěšná účast družstva dospělých „A" v 1. lize a pravidelné starty družstev mladších žáků, starších žáků a dorostenců v nejvyšších republikových soutěžích. Sportovní činnost klubu se dělí na Tenisovou akademii Robina Vika a Tenisovou školu s úctyhodným počtem 496 dětí, o které se stará kvalifikovaný tým trenérů pod vedením sportovního ředitele Petra Šanovce, šéftrenéra Vladimíra Volejníka (trenér 1. třídy) a Robina Vika (bývalý 57. hráč ATP ve dvouhře).

,,Za těch dvacet let jsme se posunuli hodně dopředu. Máme radost, že se můžeme podílet na systematické práci s mládeží a vychovávat nové talenty. V jarní a letní sezoně pořádáme nábory a zajímavé akce pro veřejnost. Za podporu bych touto cestou rád poděkoval městu Hradec Králové, Královéhradeckému kraji, Českému tenisovému svazu a Ministerstvu školství, mládeže a tělovýchovy," poznamenal Šanovec.

Více informací k akcím akademie najdete na www.teniscentrumhk.cz.