Klub s již dvacetiletou praxí v oboru nabízí tyto možnosti: 1. cvičení rodičů s miminky a dětmi od 4 měsíců do 3 let, 2. cvičení pro radost – aerobik hrou, tanečky a dětská jóga 3 – 5 let, 3. tanec s třásněmi pom pom, zumba dance, aerobic 6 – 12 let, 4. možnost postupu do závodních týmů tance a aerobiku. Přednosti klubu: proškolené trenérky s praxí, individuální přístup, moderní vybavení a pomůcky. Rozpis kurzů najdete na webových stránkách www.gym4you.cz. Kontakt: Gabriela Bašková - majitelka klubu (mail: info@gym4you.cz, tel.: 603 730 820).

Futsalisté porazili Démony a mají jistou záchranu

Hradec Králové - Devatenácté kolo Chance futsal ligy bylo pro tým Mados MT Hradec Králové úspěšné. V domácí třebešské hale porazil v pátek večer Démony Česká Lípa 4:0. Kromě tříbodového zisku do tabulky znamenal tento výsledek ještě jeden důležitý fakt - jistotu udržení prvoligové příslušnosti i pro další sezonu. Východočeši se posunuli na 9. místo, do play off však letos už nejspíš nepostoupí. Do konce základní části je čekají duely ve Vysokém Mýtě, doma s Benagem a v Plzni.

Chance futsal liga: Mados MT Hradec Králové - FC Démoni Česká Lípa.

Jednou větou

Východní Čechy - Čeští judisté v neděli získali na Evropském poháru v Praze překvapivě hned tři medaile. Lukáš Krpálek zlatem navázal na sobotní triumf Pavla Petřikova, Jaromír Musil získal stříbro a Ivan Petr bronz.

(Více informací k některým uvedeným skutečnostem čtěte již nyní v tištěném vydání Hradeckého deníku nebo později na tomto webu.)