Byl duší nezapomenutelné akce Pouť fotbal show, kterou organizoval společně s Bedřichem Trutnovským a dalšími pořadateli na fotbalovém hřišti v Boharyni. Od Okresního fotbalového svazu Hradec Králové převzal v roce 2010 ocenění Hradecká fotbalová osobnost. Do dalších let mu zejména pevné zdraví, osobní spokojenost a radost na zeleném trávníku i mimo něj přeji členové TJ Bystřice Boharyně, OFS Hradec Králové i naše sportovní redakce.

Volejbal: Muže Slavie čeká kvalifikace

Hradec Králové - Volejbalové týmy Hradce absolvovaly další prvoligové zápasy.

I. liga mužů, skupina o 9. až 12. místo – 5. kolo: Slavia Hradec Králové – MFF Praha 3:1 (17, -24, 20, 20; sestava HK: Poddaný, Hadrava, Matuška, Hanzlík, Jakubec, Pospíchal, L: Kunc, střídali Lilko, Gajič, Durišík).
6. kolo: Slavia Hradec Králové – Domažlice 2:3 (-21, 17, 23, -19, -12; sestava HK: Poddaný, Hadrava, Matuška, Hanzlík, Horáček, Durišík, L: Bukovjan, střídali Ganbaatar, Pospíchal, Jakubec).

Konečná tabulka:
9.    MFF Praha             28    9    4    0    15    48:58    35
10.    Staré Město         28    8    3    5    12    52:60    35
11.    Hradec Králové    28    4    3    5    16    37:73    23
12.    Domažlice            28    4    2    4    18    33:71    20
(Poznámka: Hradecký tým čeká kvalifikace o I. ligu.)

I. liga žen, skup. o 7. až 12. místo – 7. a 8. kolo: Nusle – Slavia Hradec Králové 3:0 (23, 16, 19) a 3:0 (16, 12, 19).

Tabulka:
7.    Nusle                        16    9    5    0    2    43:20    37
8.    Hronov                    16    8    2    4    2    39:26    32
9.    Žižkov                      16    8    2    3    3    38:27    31
10.    Řepy                      16    5    2    3    6    31:33    22
11.    PF Č. Budějovice    16    3    2    1   10   23:39    14
12.    Hradec Králové       16    1    1    3   11   15:44     8

Kam za sportem v okrese v pátek 4. března?

FITNESS - Hradec Králové: Cvičení pro veřejnost (sportovní hala Třebeš 8 – 20).

FOTBAL - Přípravné kopačky: Slavia Hradec Králové – Vysoké Mýto (19 umělá tráva v Orlické Kotlině).

FUTSAL - Hradec Králové: Finále základních škol (9 až 12 sportovní hala Třebeš).

HOKEJ - Tipsport extraliga: Mountfield Hradec Králové – Pardubice (18.20).

SKATEPARK - Hradec Králové: Skatepark v Šimkových sadech (13 – 20).