Fotbal

Liga žen – 11. kolo: Bohemians Praha – Slavia 0:7 (0:3), Slovácko – Pardubice 7:0 (4:0), Sparta – Plzeň 7:0 (5:0), Hradec Králové – Liberec 1:2 (1:1).
1.    Slavia    11    11    0    0    83:3    33
2.    Sparta    10    9    0    1    43:5    27
3.    Slovácko    11    8    0    3    32:17    24
4.    Bohemians Praha    12    4    3    5    14:29    15
5.    Liberec    10    5    0    5    22:39    15
6.    Plzeň    11    1    2    8    11:37    5
7.    Hradec Králové    11    1    2    8    8:37    5
8.    Pardubice    12    1    1    10    7:53    4

Hokej

Krajská liga – Královéhradecko – 9. kolo: Nový Bydžov – Třebechovice 4:5, Náchod – Nové Město 5:0, Jičín – Nová Paka 6:3, Jaroměř – Dvůr Králové 5:4 sn.
1.    Náchod    9    8    0    0    1     45:25    24
2.    Nový Bydžov    9    6    1    0    2     54:32    20
3.    Jaroměř    9    4    2    1    2     35:26    17
4.    Třebechovice     8    3    0    1    4     31:27    10
5.    Jičín    8    3    0    1    4     36:36    10
6.    Nová Paka    9    3    0    1    5     32:39    10
7.    Nové Město     9    2    1    0    6     28:48    8
8.    Dvůr Králové    9    1    1    1    6     21:49    6

Krajská soutěž – 5. kolo: Opočno – Lanškroun 6:5 sn.
1.    Jaroměř B    4    3    0    0    1     21:19    9
2.    Semechnice    3    2    1    0    0     24:8    8
3.    Opočno    4    2    1    0    1     25:13    8
4.    Hronov    4    2    0    0    2     15:17    6
5.    Lanškroun    4    1    0    2    1     20:23    5
6.    Třebechovice B    4    0    1    0    3     13:25    2
7.    Čestice    3    0    0    1    2     11:24    1

Hokejbal

Extraliga – 12. kolo: Třinec – Kert Park Praha 1:2 po sam. stříleních (1:1, 0:0, 0:0), Hradec Králové – Plzeň 0:3 (0:1, 0:0, 0:2), KOVO Praha – Most 3:4 po sam. stříleních (1:1, 2:2, 0:0), Letohrad – Kladno 0:2 (0:1, 0:0, 0:1), Pardubice – Vlašim 0:2 (0:0, 0:2, 0:0).
1.    Vlašim    12    11    0    1    0    53:15    34
2.    Kladno    11    8    2    0    1    44:17    28
3.    Plzeň    12    7    0    1    4    27:15    22
4.    Pardubice    12    5    3    1    3    36:30    22
5.    Kert Park    12    6    1    1    4    34:32    21
6.    Ústí n. L.    12    4    3    0    5    34:33    18
7.    Letohrad    12    5    1    1    5    26:27    18
8.    Most    12    3    3    0    6    23:33    15
9.    Sudoměřice    11    3    0    3    5    22:35    12
10.    KOVO Praha    12    2    0    4    6    23:36    10
11.    Třinec    12    1    2    1    8    19:42    8
12.    Hradec Králové    12    1    0    2    9    16:42    5