Královéhradeckou rodačku čeká ve druhém kole sedmá nasazená Andrea Petkovicová z Německa.

Cyklisté vyrazí na Gočárovy schody

Hradec Králové - Gočárovy schody. Takový název nese atraktivní cyklistický závod horských kol v kategoriích XC Elite a Hobby muži, jehož patronem je úřadující olympijský vítěz Jaroslav Kulhavý. Start hlavního závodu je zítra v 18.40 hodin před kostelem Nanebevzetí Panny Marie na hradeckém Velkém náměstí.

Sup Cup v Lužci se uskuteční již příští sobotu

Lužec nad Cidlinou - V sobotu 20. června od 8.30 hodin se na fotbalovém hřišti v Lužci u Nového Bydžova uskuteční 5. ročník turnaje v malé kopané Sup Cup 2015.

Tradičního populárního klání vyznavačů malého fotbalu by se mělo zúčastnit zhruba šestnáct mužstev.

Hrát se bude na dvou či třech travnatých plochách, podle počtu přihlášených týmů. Hrací doba: 2x 8 minut (finále 2x 10 minut). Startovné: 999 Kč. Uzávěrka přihlášek je ve čtvrtek 18. června, proto neváhejte a přihlaste svůj celek.

V současné chvíli pořadatelé registrují zájem jedenácti mužstev, takže by se mělo dostat na všechny.

Více informací a přihlášky: Martin Klepl (telefon: 775 092 858, mail: kleplik@seznam.cz), Petr Tomeš (telefon: 602 576 209, mail: petom@seznam.cz). Možno se hlásit i přes facebook na události turnaje.

Hodnotné ceny pro čtyři nejlepší celky. Oceněni budou i nejlepší jednotlivci – brankář a hráč (střelec). Bohaté občerstvení po celý den je samozřejmostí tohoto turnaje. Každý tým obdrží balení vod.