V konkurenci elitních českých týmů (např. Agrofert Prostějov, Sparta Praha, 1. ČLTK, Neridé a další) hradečtí tenisté obsadili skvělé 6. místo. Na úspěchu se podíleli tito hráči: Filip Kolář, Jiří Unzeitig, Petr Krejčíř, Daniel Siniakov, Marek Polák, Daniel Čížek, Ladislav Jirucha, Veronika Kulhavá, Adéla Dörreová, Daniela Jelínková a Markéta Beladová. Kapitánem družstva byl šéftrenér klubu Petr 
Šanovec, jeho zástupcem Pavel Hep. Klub by rád vychoval i další nadějné hráče. Proto ve dnech 
14. a 16. září pořádá ve svém areálu (U Labe 427) nábor dětí na tenis (15.00 – 18.00 hodin).

Volejbal

TJ Slavia Hradec Králové pořádá ve sportovní hale Slavia v Orlické Kotlině nábor chlapců na volejbal. Kluci 1. až 3. třída (všeobecná sportovní příprava) a 4. až 5. třída (barevný minivolejbal) se mohou hlásit osobně u trenéra Tomáše Lilka, mobil: 722 035 951, mail: lilko.t@seznam.cz, tréninky probíhají v pondělí, ve středu a v pátek od 15 do 16.30 hodin. Kluci 6. třída a starší se mohou hlásit osobně u trenéra Jakuba Lejska, mobil: 732 857 154, e-mail: lejsek@cvf.cz, tréninky probíhají v pondělí, v úterý, ve středu a v pátek od 16.30 do 18 hodin. Více na www.volejbal-slaviahk.cz.

Různé

IV. Nábřeží sportu se uskuteční v neděli 13. září od 13 do 18 hodin na Eliščině nábřeží v Hradci Králové. Jde o možnost zhlédnout na jednom místě ukázky a exhibice až padesáti druhů všedních i nevšedních sportů, které můžete u jednotlivých stánků vyzkoušet a získat bližší informace od zkušených zástupců účastnících se organizací.