Fotbal

Gist pohár OFS Hradec Králové mužů - semifinále: Stěžery – Slavia Hradec Králové B 1:2 (1:2). Branky: 41. Široký – 16. a 31. Mukařovský. Kosičky – Myštěves 2:7 (2:3). Branky: 21. Žaloudek, 38. Tér – 19., 23., 37. a 64. J. Havlena, 56. F. Havlena, 63. Hladík, 79. Hlaváč.

Finále se hraje ve čtvrtek 12. května v Hradci Králové na hřišti SCM Bavlna.

Hokejbal

Extraliga – čtvrtfinále, 4. zápasy: Sudoměřice – Most 4:0 (0:0, 2:0, 2:0), stav série 2:2; Ústí nad Labem – Pardubice 3:4 (1:0, 0:3, 2:1), konečný stav série 1:3.

Skupina o udržení – 2. kolo: Letohrad – KOVO Praha 1:2 (1:0, 0:2, 0:0), Hradec Králové – Karviná 4:3 (1:1, 3:1, 0:1).
1.    KOVO Praha     24    6    3    2    13    59:69    26
2.    Letohrad          24    7    2    0    15    51:66    25
3.    Karviná             24    6    0    3    15    44:85    21
4.    Hradec Králové  24    5    2    1    16    54:95    20

Stolní tenis

Semifinále extraligy stolních tenistů, 5. zápas: El Niňo Praha – DTJ Hradec Králové 4:1, konečný stav série 3:2.

Šipky

Soutěže na Královéhradecku ve výsledcích:

Extraliga jih o udržení – 6. kolo: Lokálka Hradec Králové – Bumbálka Rusek 7:11, Marvin Hradec Králové – Havana Club Hradec Králové 13:5.

Extraliga o titul – 2. kolo: Sharks Hradec Králové – Kobry Trutnov 10:9.

I. liga – 26. kolo: Dobřeňáci Dobřenice – Darters Pod strání HK 12:6, Parta HIC Pravy – ŠK Běleč nad Orlicí B 12:6, The Immortals HK – Comeback Máslojedy 6:12, Umpa Lumpové Chlumec nad Cidlinou – Rebelové Myštěves 9:10, Ferbek HK – Zippo team Chlumec 5:13, Kocouři HK – Úletáři HK 7:11, Löwen HK – Čertovi švagři HK 8:10.

II. liga – 26. kolo: Brutální Nikita Hradec Králové – Vlčáci 2011 Chlumec nad Cidlinou 12:6, Pavouci HK – DC Sniper Librantice 11:7, Rumídci Roudnice – Buď A.L.F. Roudnice 11:7, Těžká šipka HK – Vrtule XXL HK 11:7, Lišťáci z Bjelidla HK – Omnirecord HK 18:0, Rychtáři N. Město n. C. – Mimikry HK 10:8, Soptíci HK – Těsně vedle HK 10:8.

III. liga A – 26. kolo: Comeback Máslojedy B – NK Harakiri HK 11:7, Marťánci HK – ŠK Běleč A 5:13, No comment HK – Rebelové D. Přím B 11:7, Odpadlíci Neznášov – Tygři z Neznášova B 14:4, Libišanka Libišany – Bludný šípy XXL HK B 11:7, ŠK Běleč nad Orlicí C – White Mouses HK 12:6, Tygři z Neznášova C – Piráti na vlnách HK A 11:7.

III. liga B – 26. kolo: ILL Niňo HK – HSK U Marťase HK 11:7, Kozlovka HK – Barracuda HK 10:9, Hrádek Boys – Biřička HK 11:7, Punde TO HK – Rebelové D. Přím 11:7, South Park Cows HK – Želáci Želí 10:9, Titanic HK – DC No Score Kosice 9:10, Bumbálka Rusek III. – ŠK Pod strání HK 8:10.

Divize A – 26. kolo: Démoni Běleč – Rebelové z Prorocka HK 4:14, Harpuny HK – AK Kamikadze HK 8:10, Orličtí Rytíři HK – Divočáci Běleč 8:10, Pod strání HK B – Harrows Vidocq HK 8:10, Severní vítr HK – The Sharks HK 13:5, Matys bar HK – U Huberta HK 10:8, Praskačka – Votroci HK 5:13.

Divize B – 26. kolo: Condors Malšovice – Piráti na vlnách Hradec Králové B 13:5, Bazinga Hradec Kr. – Metro HK 11:7, Captains no.1 HK – Pohoda HK 14:4, Šipky z Gobi HK – Beseda HK 8:10, Union Stars HK – Rychlá rota HK 10:8, Sluníčko Smiřice – Libišanka Libišany B 15:3, Hrobař HK – U Skokana HK 6:12, Raci Račice – Hojda Újezd 14:4.

Přebor A – 23. kolo: Klucy Hradec Králové – Bombarďáci Lhota pod Libčany 16:2. 26. kolo: U Jonáše Hradec Králové – Dravci ze Mlejna Pohřebačka 10:8, Upíři Hradec Králové – Vertyňský bodači Rtyně 14:4, U Huberta HK B – pod Vodníci z Náhona HK 4:14.