Futsal

Divize D – výsledky druhých turnajů: BFK Ledvinka Hradec Králové – Hespro Hradec Králové 3:3 (1:0), Orel Kameničky – Hespro Hradec Králové 9:2 (5:1), Ledvinka Hradec Králové – Orel Kameničky 2:2 (1:1), Nebelvír Chrudim – Flamengo Hradec Králové 6:1 (3:0), Zvoneček Stojice – Flamengo Hradec Králové 5:3 (4:2), Nebelvír Chrudim – Mados MT Hradec Králové B 2:5 (0:4), Zvoneček Stojice – Mados MT Hradec Králové B 4:1 (0:0), Peliny Choceň – Forza Hlinsko 2:5 (2:1), Gillotina Choceň – Forza Hlinsko 7:0 (2:0), Peliny Choceň – Juventus Hlinsko 3:3 (1:1), Gillotina Choceň – Juventus Hlinsko 6:2 (2:1).

Tabulka:
1.    Nebelvír Chrudim    4    3    0    1    15:6    9
2.    Forza Hlinsko    4    3    0    1    17:12    9
3.    Gillotina Choceň    4    2    1    1    17:10    7
4.    Zvoneček Stojice    4    2    1    1    18:16    7
5.    Orel Kameničky    4    1    2    1    15:11    5
6.    Ledvinka Hradec    4    1    2    1    11:10    5
7.    Mados Hradec B    4    1    2    1    11:11    5
8.    Juventus Hlinsko    4    1    1    2    14:15    4
9.    Peliny Choceň    4    1    1    2    13:16    4
10.    Flamengo Hradec    4    1    1    2    8:12    4
11.    Hespro Hradec    4    0    1    3    8:28    1

Florbal

II. liga juniorů - skupina C: FBC Sion-DDM Nová Generace Hradec Králové – PSKC Okříšky 3:9, 1. FbK Tábor – FBC Sion-DDM Nová Generace Hradec Králové 6:2.

II. liga žen - skupina 4A: FbK Orlicko-Třebovsko – IBK Hradec Králové B 7:4, FbC Sokol Předměřice nad Labem – FbK Orlicko-Třebovsko 4:4, IBK Hradec Králové B – SK Spartak Slatiňany 4:3, FBK Jičín Pohoda team B – FbC Sokol Předměřice nad Labem 8:1.

Liga starších žáků - skupina 4A, 1. koš: FbC Sokol Předměřice nad Labem – Orel Rtyně v Podkrkonoší 2:0, FbC Hradec Králové B – FBC Sion-DDM Nová Generace Hradec Králové 1:6, FbC Hradec Králové A – FbC Sokol Předměřice nad Labem 5:1, Sokol Pardubice – FbC Hradec Králové B 3:6, Orel Rtyně v Podkrkonoší – FbC Hradec Králové A 1:0, FBC Sion-DDM Nová Generace Hradec Králové – Sokol Pardubice 4:5, FbC Sokol Předměřice nad Labem – FbC Hradec Králové B 1:2, FbC Hradec Králové A – FBC Sion-DDM Nová Generace Hradec Králové 0:3. 5. koš: Sokol Pardubice B – FbC Hradec Králové C 1:4, FbC Hradec Králové C – FbC Skuteč 5:2, FBK Bulldogs Hořice v Podkrkonoší – FbC Hradec Králové C 4:5.

Liga starších žákyň - skupina 4A: IBK DDM Hradec Králové – FTC Vysoké Mýto 3:6, IBK DDM Hradec Králové – Žacléř TJ Spartak Vrchlabí 4:8, Tělovýchovná jednota Sokol Jaroměř-ZŠ Miletín – IBK DDM Hradec Králové 10:5.

Fotbal

Krajská I. A třída - dohrávka 14. kola: Bílá Třemešná – Týniště nad Orlicí 3:2 (2:1).

Tabulka po podzimu:
1. Vrchlabí 15 11 0 0  4 44:27 33
2. Třebeš 15 10 0 1  4 43:18 31
3. Hostinné 15  8 3 1  3 37:30 31
4. Kunčice 15  9 0 2  4 45:34 29
5. Náchod B 15  9 0 0  6 42:25 27
6. Nový Hradec 15  8 1 1  5 34:28 27
7. Bílá Třemešná 15  8 0 0  7 41:35 24
8. Trutnov B 15  7 1 1  6 35:36 24
9. Úpice 15  7 0 0  8 29:29 21
10. Černilov 15  5 2 1  7 23:35 20
11. Roudnice 15  4 3 1  7 25:26 19
12. Nepolisy 15  6 0 0  9 32:41 18
13. Sobotka 15  5 0 2  8 29:43 17
14. Loko Hradec 15  4 2 0  9 28:36 16
15. Třebechovice 15  4 0 1 10 17:38 13
16. Týniště n. O. 15  2 1 2 10 21:44 10