Florbal

Divize mužů: Trutnov – FbC Innebandytos HK 4:3 (1:1, 0:0, 3:2). Branky a nahrávky HK: 8. Š. Raiter (Pokorný), 50. Šimek (Rychetník), 57. Rychetník (M. Raiter).

Rtyně v P. – FbC Innebandytos HK 5:7 (0:5, 3:2, 2:0). Branky a nahrávky HK: 7. Pokorný, 7. Skrovný (Rychetník), 8. Rychetník (M. Raiter), 10. Rychetník, 16. Ježek (Macháček), 26. Pokorný, 36. Skrovný. Hradec: Žižka, Rychlý – M. Raiter, Chmela, Rychetník, Pokorný, Vyšný, Heger, Ježek, Šimek, Skrovný, Macháček, Š. Raiter, Hušek.

I. liga dorostenců – skupina C: Předměřice – Náchod 7:1, FbC HK A – N. Město n. Mor. 12:4, Okříšky – Předměřice 4:5, FbC HK A – Jaroměř 10:4.

I. liga juniorek: Jižní Město – IBK HK 24:2, Litvínov – IBK HK 7:2.

Královéhradecká liga mužů A: Jaroměř B – FbC HK B 19:3, Rokytnice v O. h. – Chlumec 8:1, Všestary B – Předměřice 13:5, FbC HK B – Rokytnice v O. h. 6:9, Hořice – Všestary B 9:8, Chlumec – Náchod B 2:20, Předměřice – Rtyně v P. B 7:4.

III. liga juniorů – skupina 4A: Předměřice – Trutnov 7:5, Jaroměř – Předměřice 7:11.

Liga st. žáků – skupina 4A, 1. koš: Pardubice – Sion HK 6:4, FbC HK A – Náchod 1:2, Sion HK – Litomyšl 4:4, Rtyně – FbC HK A 1:1, Sion HK – FbC HK A 5:6, Pardubice – Rtyně 3:0; 2. koš: FbC HK C – Jaroměř 2:4, Lanškroun – Předměřice 2:2, Dvůr Kr. – FbC HK C 5:1, FbC HK B – Lanškroun 4:1, Předměřice – FbC HK B 1:2, FbC HK C – Lanškroun 1:3, Jaroměř – Předměřice 5:10, Dvůr – FbC HK B 4:2; 3. koš: Všestary – Dobruška 3:1, Orlicko-Třebovsko – Všestary 2:0, Všestary – Polička 4:0.

Vodní pólo

I. liga mužů: UP Olomuc – Slavia HK 10:13 (2:1, 2:4, 3:3, 3:5). Branky HK: Erbs 7, Kubáni 2, Pelíšek, Hansl, Karel, Šimáček.

Přerov – Slavia HK 18:5 (4:4, 2:0, 6:0, 6:1). Branky HK: Rumánek 3, Hansl, Erbs. Hradec: Tomeš – Pelíšek, Hansl, Dušek, Erbs, Karel, Kratěna, Šimáček, Kubáni, Jansa, Rumánek.

Tabulka:
1. KVP Přerov 12 9 1 0 2 145:91 29
2. Stepp Praha 12 8 1 1 2 153:115 27
3. Kometa Brno 12 8 0 1 3 145:96 25
4. Slavia Praha 12 8 1 3 3 151:100 25
5. Strakonice 12 5 1 0 6 149:164 17
6. Slavia HK 12 3 1 1 7 116:157 12
7. UP Olomouc 12 2 0 1 9 127:151 7
8. KVS Plzeň 12 0 1 0 11 78:112 2

Ostatní

Kam za sportem v okrese (pátek 3. března):

FOTBAL - Příprava: FC Hradec Králové U17 a 16 – Liberec (10 a 12, UT Všesportovní stadion).
Hradec Králové: Valná hromada TJ Sokol Třebeš se uskuteční od 18 hodin v restauraci Pod Strání.

SKATEPARK - Hradec Králové: Šimkovy sady pro veřejnost (13 - 21, sobota 11 - 21, neděle 12 - 20 hod.).

VOLEJBAL - I. liga ženy: Slavia Hradec Králové – Hlincovka (19, hala SPŠ stavební).