Fotbal

Juniorská liga – 21. kolo: Brno – FC HK 2:0 (1:0). Branky: 25. z pen. Buchta, 70. Štrombach. HK: Ikizgül – R. Holeš, Václavek, Bederka, Dostál – Chocholatý (61. Střelec), Brokeš, Bláha (75. Li Haroan), Miker – Hynek (75. Mokrejš), Zbudil.

Tabulka:
1. Ml. Boleslav 21 13 5 3 48:30 44
2. Brno 21 13 3 5 54:32 42
3. Sparta Praha 21 12 2 7 52:33 38
4. Karviná 21 10 3 8 41:37 33
5. Hradec Král. 21 11 0 10 36:39 33
6. Bohemians Pr. 20 10 2 8 35:39 32
7. Liberec 21 9 3 9 42:32 30
8. Slavia Praha 21 8 5 8 28:31 29
9. Teplice 21 9 2 10 27:30 29
10. Plzeň 21 8 3 10 38:44 27
11. Jablonec 20 7 4 9 24:35 25
12. Dukla Praha 19 7 3 9 46:46 24
13. Příbram 21 7 3 11 40:45 24
14. Č. Budějovice 21 6 5 10 27:32 23
15. Jihlava 21 6 4 11 32:46 22
16. Třinec 21 3 7 11 26:45 16

Celostátní liga staršího dorostu U19 – 21. kolo: České Budějovice – FC HK 0:1 (0:1). Branka: 30. Hašek. HK: Jech – Hašek, Čech, Vukčevič, Křížek – Jukl – Soukeník (88. Brůža), Trávníček (89. Mokrejš), Kadlec (87. Vencl) – Bičiště (85. Locker), Čáp.

Tabulka:
1. Sparta Praha 21 15 2 4 56:26 49
2. Plzeň 21 11 8 2 41:28 46
3. Slavia Praha 21 13 1 7 43:30 40
4. Hradec Král. 21 11 4 6 39:30 40
5. Olomouc 21 11 4 6 45:27 39
6. Ostrava 21 9 6 6 34:25 36
7. Příbram 21 9 5 7 34:29 34
8. Slovácko 21 5 10 6 32:30 31
9. Karviná 21 8 4 9 31:36 31
10. Teplice 21 8 4 9 35:31 30
11. Zlín 21 6 7 8 29:29 29
12. Pardubice 21 8 3 10 30:26 28
13. Brno 21 7 6 8 54:51 28
14. Ml. Boleslav 21 6 5 10 22:29 27
15. Č. Budějovice 21 7 3 11 25:40 25
16. Opava 21 6 5 10 27:32 23
17. Jihlava 21 3 10 8 25:39 22
18. Hlučín 21 2 1 18 18:82 8

I. liga starší žákyně: FC Hradec – Liberec 11:0.

I. liga mladší žákyně: FC Hradec – Liberec 6:0.

Volejbal

II. liga mužů, skupina B – 35. kolo: Slavia Hradec Kr. – Hronov 3:2 (23, 19, -15, -15, 13). HK: Poddaný, Srb, Hampl, Spáčil, Koláčný, Schönbauer, libero Sucharda, střídali Horáček a Maršoun.

36. kolo: Slavia HK – Hronov 1:3 (23, -19, -22, -21). HK: Poddaný, Srb, Hampl, Spáčil, Koláčný, Horáček, libero Sucharda, střídali Schönbauer a Maršoun.

Konečná tabulka:
1. Vel. Meziříčí 36 28 5 2 1 104:23 96
2. Žďár n. S. 36 27 2 3 4 94:32 88
3. Hradec Král. 36 20 4 3 9 81:51 71
4. Hronov 36 20 1 3 12 78:56 65
5. Ml. Boleslav 36 13 3 7 13 65:74 52
6. Malá Skála 36 14 1 2 19 57:73 46
7. Chvaletice 36 10 2 2 22 48:85 36
8. Hrotovice 36 8 4 1 23 49:84 33
9. Jablonec 36 9 1 4 22 45:86 33
10. Č. Třebová 36 4 4 0 28 36:93 20

I. liga žen, skupina o 7. až 12. místo – 11. kolo: Slavia HK – České Budějovice 3:0 (19, 7, 22).

12. kolo: Slavia Hradec Králové – PF České Budějovice 3:0 (14, 20, 13).

Konečná tabulka:
7. Střešovice 20 12 4 3 1 55:24 47
8. Hronov 20 8 4 4 4 47:34 36
9. Hlincovka 20 10 2 1 7 39:33 35
10. Španielka 20 7 4 4 5 44:37 33
11. Hradec Král. 20 7 2 3 8 36:38 28
12. PF Č. Buděj. 20 0 0 1 19 5:60 1

Stolní tenis

Extraliga mužů – 19. kolo: TJ Sokol PP HK 2 Imeda – F. Lázně 0:4 (Buben – Pavelka 0:3, Hort – Manna 0:3, Pavlica – Gavlas 2:3, Hort – Pavelka 0:3).

Sokol PP HK 2 Lunatour.cz – KT Praha 2:4 (Brát ml. – Havlík 0:3, Crha – Javůrek 3:0, Lebeda ml. – Panský 3:2, Crha – Havlík 2:3, Brát ml. – Panský 2:3, Lebeda ml. – Javůrek 2:3).

Kotlářka Praha – DTJ HK 4:2 (Kaucký – Olejník 0:3, Němeček – Palkovský 3:1, Kučera – Koblížek 3:1, Němeček – Olejník 1:3, Kaucký – Koblížek 3:0, Kučera – Palkovský 3:0).

20. kolo: TJ Sokol PP HK 2 Lunatour.cz – F. Lázně 1:4 (Brát ml. – Manna 0:3, Crha – Gavlas 0:3, Lebeda ml. – Pavelka 0:3, Crha – Manna 3:2, Brát ml. – Pavelka 0:3).

TJ Sokol PP HK 2 Imeda – KT Praha 3:3 (Buben – Havlík 3:0, Pavlica – Javůrek 3:0, Hort – Panský 1:3, Pavlica – Havlík 3:1, Buben – Panský 1:3, Hort – Javůrek 1:3).

El Niňo Praha – DTJ HK 4:1 (Bardoň – Olejník 3:2, Bajger – Koblížek 3:0, Kleprlík – Palkovský 3:0, Bajger – Olejník 2:3, Bardoň – Palkovský 3:1).

Tabulka:
1. TTC Ostrava 20 17 2 1 0 75:23 73
2. El Niňo Praha 20 16 3 1 0 74:22 71
3. F. Lázně 20 15 1 3 1 66:28 65
4. TJ Ostrava 20 11 3 6 0 61:43 56
5. DTJ Hradec 20 9 6 5 0 61:44 53
6. Havířov 20 9 4 7 0 50:49 51
7. Kotlářka Pr. 20 9 2 9 0 48:48 49
8. Liberec 20 5 2 13 0 37:64 37
9. Elizza Praha 20 4 5 11 0 37:65 37
10. Sok. HK 2 Lun. 20 4 4 12 0 42:64 36
11. KT Praha 20 2 3 15 0 27:72 29
12. Sok. HK 2 Im. 20 0 3 17 0 21:77 23

Hokejbal

Extraliga mužů – 17. kolo: Hradec Králové měl volno.

18. kolo: Kladno – HK 2:1 SS (0:1, 0:0, 1:0 – 1:0). Branka a nahrávka HK: 10. Bacovský (Novák). HK: Brykner – Hrubý, Jiřík, Pekárek, Šimek, Škoda, Martin Veselý – Bacovský, Fišer, Hudeček, Krejčík, Malý, Mitra, Novák, Svoboda, Tesař.

19. kolo: Rakovník – HK 2:1 SS (0:0, 0:0, 1:1 – 1:0). Branka a nahrávka HK: 33. Šimek (Novák). HK: Michal Veselý – Hrubý, Ježek, Pekárek, Šimek, Škoda, Martin Veselý – Bacovský, Fišer, Hudeček, Krejčík, Mitra, Novák, Rail, Svoboda, Tesař.

20. kolo: HK – Sudoměřice 5:2 (1:0, 2:1, 2:1). Branky a nahrávky HK: 14. Bacovský (Novák, Mitra), 18. Šimek (Mitra), 26. Bacovský (Mitra), 31. Bacovský (Novák), 34. Bacovský (Mitra, Hudeček). HK: Brykner – Hrabica, Hrubý, Ježek, Pekárek, Šimek, Škoda – Bacovský, Černý, Hudeček, Krejčík, Mitra, Novák, Petr, Rail, Svoboda, Tesař.

Tabulka:
1. Kladno 18 11 4 1 2 60:31 42
2. Pardubice 18 13 0 1 4 66:35 40
3. K. P. Praha 18 10 1 1 6 73:39 33
4. Ústí n. L. 18 7 2 4 5 53:45 29
5. Plzeň 18 8 1 3 6 46:38 29
6. Kovo Praha 18 6 4 1 7 52:50 27
7. Letohrad 18 7 2 1 8 47:45 26
8. Hradec Král. 18 6 0 5 7 44:53 23
9. Sudoměřice 19 5 2 1 11 38:70 20
10. Most 18 5 0 1 12 35:61 16
11. Rakovník 19 3 3 0 13 36:83 15

Basketbal

I. liga mužů, skupina o 1. až 6. místo – 2. kolo: Zlín – Královští sokoli HK 72:77 (20:22, 45:44, 61:60). Body HK: Švandrlík 15, Kiršbaum 12, O. Peterka 12, Šírek 12, Faifr 11, Andres 6, Malý 5, Honzák 4.

3. kolo: Královští sokoli HK – Opava B 89:51 (23:10, 48:30, 69:38). Body HK: Kiršbaum 20, Malý 18, Švandrlík 17, Žaba 13, Andres 10, Šírek 6, Honzák 3, Mahler 2.

4. kolo: Olomouc – Královští sokoli HK 55:111 (13:24, 28:55, 41:87). Body HK: Andres 24, Švandrlík 20, Žaba 15, Honzák 13, Kiršbaum 10, Faifr 8, Mahler 8, O. Peterka 8, Šírek 5.

Tabulka:
1. Hradec Králové 8 7 1 699:559 15
2. Litoměřice 8 6 2 592:540 14
3. Nymburk B 8 4 4 657:599 12
4. Zlín 8 4 4 597:622 12
5. Opava B 8 2 6 573:611 10
6. UP Olomouc 8 1 7 531:718 9