Fotbal

Celostátní liga staršího dorostu U19 – 22. kolo: FC Hradec – Slavia Praha 1:1 (1:1), na penalty 5:4. Branka HK: 6. Soukeník. Hradec: Šeba (46. Mach) – Hašek, Čech, Vukčevič, Křížek – Jukl (46. Kundrt) – Soukeník, Trávníček (70. Doležal), Kadlec (85. Kocour) – Bičiště (60. Samko), Čáp.

Tabulka:
1. Sparta Praha 21 15 2 4 56:26 49
2. Plzeň 21 11 8 2 41:28 46
3. Olomouc 22 12 4 6 47:28 42
4. Hradec Králové 22 11 5 6 40:31 42
5. Slavia Praha 22 13 2 7 44:31 41
6. Ostrava 22 10 6 6 37:25 39
7. Příbram 22 10 5 7 35:29 37
8. Brno 22 8 6 8 57:52 31
9. Slovácko 21 5 10 6 32:30 31
10. Zlín 22 6 8 8 29:29 31
11. Karviná 22 8 4 10 32:38 31
12. Teplice 22 8 4 10 35:34 30
13. Pardubice 21 8 3 10 30:26 28
14. Ml. Boleslav 22 6 5 11 23:31 27
15. Č. Budějovice 22 7 3 12 26:43 25
16. Opava 22 6 6 10 27:32 24
17. Jihlava 22 3 10 9 25:40 22
18. Hlučín 22 3 1 18 20:83 11

I. liga žen – 12. kolo: Slavia Praha – FC Hradec 6:0 (4:0). Hradec: Kadečková – Novotná, Černá, Svobodová, Chládková (57. Valentová) – Strýhalová (65. Miklová), Mikysková, Lacinová, Brázdová – Plzáková (87. Chocholoušová), Hrbková (83. Syrová).

13. kolo: FC Hradec – Dukla Praha 0:2 (0:1). Hradec: Pospíšilová – Novotná, Černá, Svobodová, Kutifelová (57. Stráhalová) – Hýlová (76. Miklová), Mikysková (72. Valentová), Lacinová, Brázdová – Hrbková, Plzáková (67. Chládková).

Tabulka:
1. Slavia Praha 13 11 2 0 74:6 35
2. Sparta Praha 13 10 2 1 68:6 32
3. Slovácko 13 9 1 3 45:17 28
4. Liberec 13 6 0 7 21:32 18
5. Plzeň 13 5 2 6 18:31 17
6. Dukla Praha 13 4 1 8 17:28 13
7. Hradec Králové 13 2 0 11 12:61 6
8. Brno 13 1 0 12 10:84 3

Stolní tenis

Extraliga žen – 19. kolo: SVS HK – Hluk 3:6 (Kozáková – Vybíralová 3:1, Stachová – Slezáková 3:0, Jirásková – Nikitchanka 0:3, Stachová – Vybíralová 2:3, Kozáková – Nikitchanka 0:3, Jirásková – Slezáková 2:3, Stachová – Nikitchanka 3:0, Jirásková – Vybíralová 0:3, Kozáková – Slezáková 1:3).

20. kolo: SVS HK – Ostrava 5:5 (Klempererová – Ságlová 0:3, Stachová – Kotková 3:0, Jirásková – Bartošová 0:3, Stachová – Ságlová 3:0, Klempererová – Bartošová 0:3, Jirásková – Kotková 3:0, Stachová – Bartošová 3:1, Jirásková – Ságlová 0:3, Klempererová – Kotková 3:2, čtyřhra Stachová/ Jirásková – Ságlová/Bartošová 0:3).

Konečná tabulka:
1. Hodonín A 18 17 0 1 104:26 52
2. M. Krumlov 18 15 2 1 102:42 50
3. Břeclav 18 14 2 2 98:35 48
4. Ostrava 18 10 1 7 84:65 39
5. Hodonín B 18 6 3 9 67:83 33
6. Dobré 18 6 2 10 74:84 32
7. SVS Hradec 18 4 3 11 55:94 29
8. Hluk 18 4 1 13 56:93 27
9. Nusle Praha 18 3 3 12 46:96 27
10. Vlašim 18 1 3 14 34:102 23

Hokejbal

Extraliga mužů – 21. kolo: Hradec Králové – Plzeň 3:4 SS (1:0, 1:2, 1:1 – 0:0, 0:1). Branky a nahrávky HK: 10. Hudeček (Svoboda), 26. Svoboda (Pekárek, Hudeček), 39. Černý (Krejčík). Hradec: Brykner – Hrubý, Ježek, Jiřík, Pekárek, Soukup, Škoda – Bacovský, Černý, Hudeček, Krejčík, Malý, Mitra, Novák, Petr, Rail, Svoboda, Šimek, Tesař.

22. kolo: Hradec Králové – Pardubice 4:8 (1:1, 2:3, 1:4). Branky a nahrávky HK: 7. Krejčík (Mitra, Rail), 26. Hrubý (Pekárek), 28. Tesař (Jiřík, Svoboda), 42. Krejčík (Mitra, Bacovský). Hradec: Michal Veselý – Hrubý, Jiřík, Pekárek, Soukup, Šimek, Škoda – Bacovský, Černý, Hrabica, Krejčík, Mitra, Petr, Rail, Svoboda, Tesař.

Konečná tabulka:
1. Kladno 20 11 5 1 3 65:36 44
2. Pardubice 20 14 0 1 5 74:41 43
3. Ústí n. L. 20 8 3 4 5 58:48 34
4. K. P. Praha 20 10 1 2 7 77:45 34
5. Letohrad 20 9 2 1 8 55:49 32
6. Plzeň 20 8 2 4 6 53:45 32
7. Kovo Praha 20 6 5 2 7 58:56 30
8. Hradec Králové 20 6 0 6 8 51:65 24
9. Sudoměřice 20 6 2 1 11 40:70 23
10. Most 20 5 1 2 12 41:67 19
11. Rakovník 20 3 3 0 14 38:88 15

Basketbal

I. liga mužů, skupina o 1. až 6. místo – 5. kolo: Královští sokoli HK – Zlín 90:70 (22:14, 50:35, 73:50). Body HK: Kiršbaum 17, Malý 15, Honzák 10, Švandrlík 10, Faifr 9, O. Peterka 9, Šírek 7, Lachman 6, Andres 5, Mahler 2.

Tabulka:
1. Hradec Králové 9 8 1 789:629 17
2. Litoměřice 9 7 2 689:605 16
3. Nymburk B 9 5 4 753:679 14
4. Zlín 9 4 5 667:712 13
5. Opava B 9 2 7 653:707 11
6. Olomouc 9 1 8 596:815 10

II. liga mužů, skupina B – 21. kolo: Přelouč – Vysoká n. L. 85:72 (23:22, 41:31, 58:60). Body Vysoké: Krista 18, Vrťátko 15, Synáček 12, Paulíček 9, T. Faltýnek 8, Daněk 5, Dušek 4, Kafka 1.

22. kolo: Chrudim – Vysoká 94:29 (20:6, 49:20, 74:22). Body Vysoké: T. Faltýnek 11, Kafka 5, Krista 5, Daněk 4, Paulíček 4.

Konečná tabulka:
1. Chrudim 22 17 5 1639:1373 39
2. Ml. Boleslav 22 16 6 1805:1478 38
3. J. Hradec B 22 14 8 1741:1631 36
4. Brandýs n. L. 22 12 10 1578:1468 34
5. Radotín 22 12 10 1700:1538 34
6. Přelouč 22 12 10 1653:1642 34
7. Vyšehrad 22 12 10 1529:1558 34
8. Kutná Hora 22 11 11 1756:1764 33
9. Poděbrady 22 10 12 1524:1646 32
10. Vysoká n. L. 22 8 14 1579:1680 30
11. Písek B 22 4 18 1600:1861 26
12. Trutnov 22 4 18 1354:1819 26

Poznámka: Poslední tři týmy sestupují, tedy i Vysoká nad Labem.

Vodní pólo

I. liga mužů – 13. kolo: Strakonice – Slavia Hradec 12:11 po penaltách (2:2, 2:1, 3:2, 4:6). Branky HK: Kulhavý 3, Karel 2, Šimáček 2, Kubáni 2, Hansl, Erbs.

14. kolo: Plzeň – Slavia Hradec 6:8 (0:1, 2:2, 0:2, 4:3). Branky HK: Kubáni 4, Karel 2, Erbs, Šimáček.

Hradec Králové: Darvaš – Hansl, Dušek, Kulhavý, Karel, Erbs, Kratěna, Hýbner, Šimáček, Kubáni, Jansa.

Konečná tabulka:
1. Přerov 14 10 1 0 3 165:112 32
2. Stepp Praha 14 9 1 1 3 178:137 30
3. Brno 14 9 0 1 4 173:117 28
4. Slavia Praha 14 9 0 1 4 179:132 28
5. Strakonice 14 6 2 0 6 176:189 22
6. Slavia Hradec 14 4 1 2 7 135:175 16
7. Olomouc 14 3 0 1 10 161:183 10
8. Plzeň 14 0 1 0 13 90:212 2

Poznámka: V nadstavbě se utkají první čtyři týmy o titul, týmy na 5. až 8. místě o záchranu.