Florbal

I. liga dorostenců – osmifinálová sk. B: Vítkovice – FbC HK A 4:1 (0:0, 3:1, 1:0). Branka a nahrávka HK: 29. Weisser (Velc).
FbC HK A – Brno 6:10 (2:4, 3:5, 1:1). Branky a nahrávky HK: 6. Souček (Wagner), 14. Hušek, 21. Hušek (Krása), 23. Souček (Hejčl), 24. Martinek (Velc), 33. Velc.
FbC HK A – Ostrava 4:1 (0:1, 3:0, 1:0). Branky a nahrávky HK: 17. Souček (Wagner), 20. Velc (Hušek), 24. Souček (Hušek), 40. Velc (Krása). HK: Hejčl, Burian – Urbánek, Rosulek, Krása, Hušek, Velc, Martinek, Wagner, Potůček, Stružinský, Souček, Brychta, Jarka, Kunart, Nosek, Weisser, Krejčí, Vykydal.

Královéhradecká liga mužů A: Všestary B – Chlumec nad Cidlinou 11:3, Předměřice nad Labem – FbC HK B 5:11, Rtyně v P. B – Všestary B 3:6, Chlumec – Předměřice 6:8.

III. liga juniorů – sk. 4A: Svitavy – Předměřice 2:8, Předměřice – Přelouč 12:6.

II. liga dorostenců – sk. 4A: FbC HK B – Č. Skalice 3:1, Trutnov – FbC HK B 14:2.

Liga st. žáků – sk. 4A, 1. koš: Litomyšl – FbC HK A 4:2, FBC Sion-DDM Nová Generace HK – Pardubice 1:0, Rtyně v P. – FBC Sion-DDM N. Generace HK 5:1, FbC HK A – Dvůr Kr. 7:2.

3. ročník Sportovní ligy základních škol o Pohár ministryně školství - republikové finále chlapců v Plzni, pořadí skupiny A: 1. Gymnázium B. Němcové HK, 2. ZŠ Kladno – C. Boudy, 3. ZŠ Plzeň 33. Semifinále: Gymnázium B. Němcové HK – ZŠ a MŠ Lutín 3:5. O třetí místo: Gymnázium B. Němcové HK – ZŠ Kladno, C. Boudy 3:1.

Fotbal

Výsledky, krátce

OP dorost – 11. kolo: Třebeš B – Dohalice/ Cerekvice 3:3, pen. 6:5, Lovčice – Stěžery 0:1, Kobylice/Myštěves – Kunčice/Roudnice 2:3.

OP st. žáci – 11. kolo: N. Město – Nepolisy 5:2, Roudnice/Kunčice – M. Lhota 4:1, Myštěves/Kobylice – Třebeš B 1:5.

OP ml. žáci skupina A – 12. kolo: FC HK dívky – Slavia HK 0:2, Vysoká – Třebeš dívky 2:0.

OP ml. žáci skupina B – 12. kolo: Dohalice – N. Bydžov B 4:2, Lovčice – Nepolisy 2:2, Červeněves/Skřivany – Kratonohy 9:1.

Za podpory OFS HK se 5. 5. od 13 hodin uskuteční sportovně-charitativní akce „Vyběhneme s násilím", jejíž výtěžek bude věnován k nákupu diagnostických pomůcek pro práci psychologů s týranými, zneužívanými a zanedbávanými dětmi a dalšími oběťmi násilí a trestné činnosti. Tratě běhů: 5 a 10 km, start u budovy A UHK. Rodinný doprovodný program. Info a registrace na http://nomiahk.cz/vybehneme-s-nasilim-2017/.

Zpráva OFS Hradec Králové

Nominace výběru OFS HK U11 (ročník narození 2006) na nominační trénink, který se uskuteční ve středu 19. dubna od 17 do 18.30 hodin na hřišti Nového Hradce Králové: Kopp, Machala, J. Čech, Laštůvka, Šafránek, Drapák (všichni Třebeš), Kolín, Karmín, Novotný, Mejzlík (všichni Nový HK), Veselovský, Gušlevský, Pelikus, Hroneš, Pelouch (všichni Černilov), Polák, Horák (oba Hořiněves), Šanda (Lhota p. L.), Švarc (M. Lhota), Rychtera (Skřivany), Skořepa (Třebechovice), Kala, Dašek (oba Chlumec).