Fotbal

Juniorská liga – 24. kolo: FC HK – Slavia Pr. 3:0 (1:0). Branky: 39. Žondra, 48. Miker, 82. Václavek. HK: Dunda – Dostál, Václavek, Brokeš (82. Kollár), R. Holeš – Bláha, Střelec, Chocholatý (82. Mokrejš), Miker (72. Hynek) – Zbudil, Žondra (86. Petřík).

1. Ml. Boleslav 24 14 6 4 52:37 48
2. Brno 24 14 3 7 61:41 45
3. Sparta Praha 24 14 2 8 58:38 44
4. Karviná 24 13 3 8 47:40 42
5. Hradec Král. 24 13 0 11 43:41 39
6. Jablonec 24 11 4 9 43:39 37
7. Bohemians Pr. 24 11 4 9 41:45 37
8. Liberec 24 9 5 10 46:37 32
9. Teplice 24 9 4 11 29:33 31
10. Plzeň 24 9 4 11 40:46 31
11. Slavia Praha 24 8 5 11 30:38 29
12. Dukla Praha 24 8 4 12 56:61 28
13. Jihlava 24 8 4 12 35:50 28
14. Č. Budějovice 24 7 5 12 31:41 26
15. Příbram 24 7 4 13 43:50 25
16. Třinec 24 5 7 12 28:46 22

Celostátní liga st. dorostu U19 – 25. kolo: FC HK – Sparta Pr. 1:1 (1:1), PK 4:3. Branka HK: 34. Čáp. HK: Mach – Hašek, Čech, Vukčevič, Křížek (46. Kundrt) – Soukeník, Jukl, Trávníček, Kadlec – Čáp, Šípek (71. Brůža).

1. Sparta Praha 25 16 5 4 65:31 57
2. Plzeň 25 12 10 3 52:37 51
3. Hradec Král. 25 12 7 6 49:32 49
4. Slavia Praha 25 14 4 7 57:38 47
5. Olomouc 25 13 4 8 56:37 45
6. Ostrava 25 12 6 7 48:34 45
7. Příbram 25 12 6 7 46:35 45
8. Slovácko 25 5 13 7 34:33 36
9. Zlín 25 6 11 8 30:30 36
10. Karviná 25 9 5 11 35:41 35
11. Brno 25 9 6 10 63:65 34
12. Pardubice 25 9 5 11 37:37 33
13. Ml. Boleslav 25 7 6 12 29:36 32
14. Č. Budějovice 25 9 4 12 34:49 32
15. Teplice 25 8 5 12 42:45 31
16. Opava 25 7 7 11 31:46 28
17. Jihlava 25 3 12 10 27:44 25
18. Hlučín 25 3 2 20 21:94 12

I. liga žen – 14. kolo: Slovácko – FC HK 1:0 (0:0). HK: Pospíšilová – Novotná, Svobodová, Černá (87. Valentová), Kutifelová – Hýlová, Mikysková (89. Strýhalová), Lacinová, Brázdová – Hrbková (70. Chládková), Plzáková (79. Miklová).

Konečná tabulka:
1. Slavia Praha 14 12 2 0 84:8 38
2. Sparta Praha 14 11 2 1 72:6 35
3. Slovácko 14 10 1 3 46:17 31
4. Liberec 14 6 0 8 21:36 18
5. Plzeň 14 5 2 7 20:41 17
6. Dukla Praha 14 5 1 8 19:29 16
7. Hradec Králové 14 2 0 12 12:62 6
8. Brno 14 1 0 13 11:86 3
(Nyní se I. liga rozdělí na dvě skupiny – o titul (1. – 4.) a o záchranu (5. – 8.). Hradec tak ještě čeká šest zápasů o udržení v soutěži.)

Stolní tenis

Extraliga mužů – čtvrtfinále play off, 1. zápas: TJ Ostrava KST – DTJ HK 1:4 (Klos – Olejník 1:3, Martinko – Koblížek 2:3, Šimončík – Palkovský 3:2, Liška – Olejník 1:3, Klos – Palkovský 1:3).

2. zápas: TJ Ostrava KST – DTJ HK 4:1 (Klos – Olejník 0:3, Šimončík – Palkovský 3:1, Martinko – Koblížek 3:0, Šimončík – Olejník 3:1, Klos – Koblížek 3:2).

3. zápas: DTJ HK – TJ Ostrava KST 4:2 (Olejník – Šimončík 3:0, Koblížek – Klos 3:2, Palkovský – Martinko 1:3, Koblížek – Šimončík 1:3, Olejník – Martinko 3:1, Palkovský – Klos 3:0). Stav série: 2:1.

Skupina o 9. až 12. místo – 1. kolo: KT Praha – Sokol PP HK 2 Lunatour.cz 3:3 (Havlík – Crha 0:3, Panský – Brát 3:0, Javůrek – Lebeda 2:3, Panský – Crha 0:3, Havlík – Lebeda 3:2, Javůrek – Brát 3:0).

Elizza Praha – Sokol PP HK 2 Imeda 1:4 (Merta – Pavlica 1:3, Laboutka – Buben 1:3, Hrnčiřík – Hort 3:1, Laboutka – Pavlica 2:3, Merta – Hort 1:3).

2. kolo: KT Praha – Sokol PP HK 2 Imeda 3:3 (Havlík – Pavlica 0:3, Panský – Buben 3:2, Javůrek – Hort 0:3, Panský – Pavlica 0:3, Havlík – Hort 3:2, Javůrek – Buben 3:1).

Elizza Praha – Sokol PP HK 2 Lunatour.cz 3:3 (Turček – Crha 0:3, Merta – Brát 3:1, Laboutka – Lebeda 1:3, Merta – Crha 0:3, Turček – Lebeda 3:0, Laboutka – Brát 3:1).

3. kolo: Sokol PP HK 2 Lunatour.cz – Sokol PP HK 2 Imeda 4:1 (Brát – Buben 0:3, Crha – Hort 3:0, Lebeda – Koubek 3:0, Crha – Buben 3:1, Brát – Koubek 3:1).

9. Elizza Praha 25 5 6 14 47:80 46
10. Sokol HK 2 Lun. 25 5 6 14 54:79 46
11. KT Praha 25 4 5 16 43:84 42
12. Sokol HK 2 Im. 25 1 4 20 31:93 32

Pozemní hokej

Extraliga mužů – 10. kolo: Slavia HK – President Pr. 5:2.
11. kolo: Slavia HK – Rača Bratislava 3:7.

1. Slavia Praha 10 10 0 0 60:17 30
2. Rakovník 9 6 1 2 40:30 19
3. Litice 9 6 0 3 41:33 18
4. Bohemians Pr. 9 6 0 3 29:23 18
5. Rača Bratislava 9 5 0 4 30:37 15
6. Hradec Králové 10 3 1 6 30:46 10
7. Hostivař 10 3 0 7 28:42 9
8. Praga Praha 10 1 2 7 13:25 5
9. President Pr. 10 1 0 9 21:39 3

Extraliga žen – počáteční tabulka skupiny o 1. až 6. místo:
1. Slavia Praha 4 4 0 0 34:1 12
2. Rakovník 4 4 0 0 21:5 12
3. Praga Praha 4 2 0 2 11:10 6
4. Hostivař 4 1 1 2 8:22 4
5. Hradec Král. 4 0 1 3 1:20 1
6. Slavia Pr. B 4 0 0 4 5:22 0

Florbal

Královéhradecká liga mužů: FbC Hradec Králové B – Kostelec nad Orlicí 7:11.
II. liga žen – skupina 4A: IBK Hradec Kr. B – Skuteč 6:4, Předměřice – Jičín B 0:8.
II. liga dorostenců – skupina 4A: Dobruška – FbC Hradec Králové B 2:13, FbC Hradec Králové B – Náchod B 4:7.