Fotbal

Juniorská liga – 26. kolo: FC Hradec Králové – MFK OKD Karviná 3:2 (2:1). Branky: 45. z penalty a 70. z penalty Václavek, 6. Miker – 38. Řapek, 90. (+1) z penalty Sas. Sestava Hradce Králové: Ikizgül – Tomáš Holeš, Václavek, Bederka, Roman Holeš – Bláha (85. Martinec), Chocholatý (67. Hynek), Brokeš, Střelec – Zbudil (72. Dostál), Miker.

1. Ml. Boleslav 26 16 6 4 60:40 54
2. Brno 26 15 3 8 67:45 48
3. Sparta Praha 26 15 2 9 67:40 47
4. Karviná 26 14 3 9 52:45 45
5. Hradec Králové 26 15 0 11 47:43 45
6. Bohemians Pr. 26 12 5 9 44:47 41
7. Jablonec 26 11 4 11 43:42 37
8. Dukla Praha 27 11 4 12 65:65 37
9. Teplice 26 10 4 12 32:36 34
10. Plzeň 26 10 4 12 43:50 34
11. Liberec 26 9 6 11 47:39 33
12. Slavia Praha 26 9 5 12 32:40 32
13. Příbram 27 8 4 15 47:62 28
14. Jihlava 26 8 4 14 36:56 28
15. Č. Budějovice 26 7 5 14 33:48 26
16. Třinec 26 6 7 13 30:47 25

Celostátní liga staršího dorostu U19 – 27. kolo: FC Hradec Králové – 1. FC Slovácko 2:0 (1:0). Branky: 9. Kadlec, 51. Vukčevič. Hradec Králové: Mach – Hašek, Čech, Vukčevič, Trávníček – Soukeník (90. Petřík), Robert Jukl, Kundrt (59. Mokrejš), Kadlec (87. Vencl) – Čáp (89. Šedivý), Bičiště (46. Brůža).

1. Sparta Praha 26 17 5 4 62:30 60
2. Plzeň 27 13 11 3 50:34 56
3. Hradec Králové 27 13 8 6 52:33 54
4. Olomouc 27 14 5 8 58:37 50
5. Slavia Praha 27 15 4 8 60:40 50
6. Příbram 27 13 6 8 46:35 48
7. Ostrava 27 12 7 8 48:36 46
8. Slovácko 27 7 12 8 39:37 41
9. Mladá Boleslav 28 9 7 12 38:39 40
10. Zlín 27 6 13 8 35:35 39
11. Teplice 28 10 5 13 45:47 37
12. Pardubice 27 10 5 12 38:35 36
13. Brno 27 9 7 11 64:67 35
14. Karviná 27 9 5 13 35:45 35
15. Č. Budějovice 27 10 4 13 36:51 35
16. Opava 27 7 8 12 32:42 29
17. Jihlava 26 3 12 11 27:46 25
18. Hlučín 27 3 2 22 26:102 12

I. liga žen – skupina o 5. až 8. místo (o záchranu), 2. kolo: Zbrojovka Brno – FC Hradec Králové 2:0 (1:0). Branky: 45. a 51. Kubicová. Hradec Králové: Pospíšilová – Kutifelová, Svobodová, Černá, Mikysková – Hýlová, Lacinová, Brázdová, Červeňáková (65. Miklová) – Hrbková (75. Strýhalová), Plzáková (82. Valentová).

1. Plzeň 2 1 0 1 25:43 12
2. Dukla Praha 2 1 0 1 21:32 11
3. Hradec Králové 2 1 0 1 15:65 6
4. Brno 2 1 0 1 14:91 5

Stolní tenis

Extraliga mužů – skupina o 9. až 12. místo – 4. kolo: TJ Sokol Pražské Předměstí Hradec Králové 2 Imeda – TJ Sokol Pražské Předměstí Hradec Králové 2 Lunatour.cz 0:4 (Buben – Crha 0:3, Koubek – Lebeda ml. 0:3, Hort – Brát ml. 2:3, Koubek – Crha 0:3).

5. kolo: TJ Sokol Pražské Předměstí Hradec Králové 2 Lunatour.cz – Elizza Praha 3:3 (Brát ml. – Kalužný 0:3, Crha – Laboutka 3:1, Lebeda ml. – Turček 1:3, Crha – Kalužný 3:1, Brát ml. – Turček 0:3, Lebeda – Laboutka 3:1).

TJ Sokol Pražské Předměstí Hradec Králové 2 Imeda – KT Praha 3:3 (Pavlica – Havlík 3:0, Buben – Javůrek 1:3, Hort – Panský 0:3, Buben – Havlík 3:1, Pavlica – Panský 3:1, Hort – Javůrek 2:3).

6. kolo: TJ Sokol Pražské Předměstí Hradec Králové 2 Lunatour.cz – KT Praha 3:3 (Brát – Havlík 1:3, Crha – Javůrek 3:0, Lebeda – Panský 3:2, Crha – Havlík 3:0, Brát – Panský 0:3, Lebeda – Javůrek 1:3).

TJ Sokol Pražské Předměstí Hradec Králové 2 Imeda – Elizza Praha 4:2 (Buben – Kalužný 0:3, Pavlica – Průša 3:2, Hort – Turček 3:2, Pavlica – Kalužný 2:3, Buben – Turček 3:2, Hort – Průša 3:1).

9. Sokol HK Lun. 28 6 8 14 64:85 54
10. KT Praha 28 5 7 16 53:92 50
11. Elizza Praha 28 5 7 16 54:91 50
12. Sokol HK Im. 28 2 5 21 38:102 39

Tým TJ Sokol Pražské Předměstí Hradec Králové 2 Imeda skončil v nadstavbové tabulce, stejně jako v základní části, na posledním místě a nyní ho čeká baráž o udržení v nejvyšší soutěži.

Pozemní hokej

Extraliga mužů - základní skupina:
1. Slavia Praha 11 11 0 0 64:18 33
2. Litice 10 7 0 3 45:36 21
3. Rakovník 9 6 1 2 40:30 19
4. Bohemians Pr. 10 6 0 4 30:27 18
5. Rača Bratislava 10 5 0 5 33:41 15
6. Hostivař 11 4 0 7 35:42 12
7. Hradec Králové 11 3 1 7 31:49 10
8. Praga Praha 11 2 2 7 16:26 8
9. President Pr. 11 1 0 10 21:46 3

Extraliga žen - skupina o 1. až 6. místo:
1. Slavia Praha 5 5 0 0 44:1 15
2. Rakovník 5 5 0 0 24:6 15
3. Praga Praha 4 2 0 2 11:10 6
4. Hostivař 5 1 1 3 9:25 4
5. Hradec Král. 4 0 1 3 1:20 1
6. Slavia Pr. B 5 0 0 5 5:32 0

Florbal

II. liga žen – skupina 4A: FbC Sokol Předměřice nad Labem – FbC Florbalky Skuteč 5:6, SK Spartak Slatiňany – FbC Sokol Předměřice nad Labem 3:1.