Atletika

Newyorský maraton – muži: 1. Kamworor 2:10:53, 2. Kipsang (oba Keňa) 2:10:56, 3. Desisa (Et.) 2:11:32. Ženy: 1. Flanaganová (USA) 2:26:53, 2. Keitanyová (Keňa) 2:27:54, 3. Daskaová (Et.) 2:28:08, …7. Vrabcová Nývltová (ČR) 2:29:41.

Basketbal

Kooperativa NBL mužů – 7. kolo: Pardubice – Nymburk 73:95, Ústí nad Labem – Svitavy 75:80, Opava – Olomoucko 86:89, Brno – Děčín 82:86, J. Hradec – Ostrava (hraje se v pondělí v 18).

1. Nymburk 6 6 0 617:421 12
2. Opava 7 5 2 618:564 12
3. Ústí nad Labem 7 4 3 605:599 11
4. Děčín 7 4 3 548:588 11
5. Kolín 7 3 4 573:559 10
6. Svitavy 7 3 4 554:561 10
7. Brno 7 3 4 548:557 10
8. Olomoucko 7 3 4 581:629 10
9. Pardubice 6 3 3 472:461 9
10. USK Praha 6 3 3 442:453 9
11. Ostrava 6 2 4 501:565 8
12. Jindřichův Hradec 5 0 5 394:496 5

Fotbal

II. liga – 14. kolo: Hradec Králové – Vítkovice 2:0, Č. Budějovice – Pardubice 0:0, Olympia Praha – Ústí nad Labem 1:3 , Frýdek-Místek – Sokolov 0:0, Příbram – Opava 3:1, Žižkov – Táborsko 0:2, Varnsdorf – Znojmo 3:0, Vlašim – Třinec 2:3.

1. Třinec 14 9 2 3 21:12 29
2. České Budějovice 14 7 6 1 23:8  27
3. Opava 14 7 4 3 37:22 25
4. Pardubice 14 8 1 5 19:11 25
5. Příbram 14 7 2 5 22:14 23
6. Hradec Králové 14 5 6 3 18:15 21
7. Znojmo 14 6 3 5 18:23 21
8. Olympia Praha 14 5 5 4 19:22 20
9. Táborsko 14 4 6 4 19:19 18
10. Sokolov 14 5 3 6 15:17 18
11. Vlašim 14 5 2 7 23:25 17
12. Žižkov 14 4 4 6 20:22 16
13. Vítkovice 14 3 4 7 15:28 13
14. Varnsdorf 14 2 6 6 17:22 12
15. Ústí nad Labem 14 3 3 8 16:28 12
16. Frýdek-Místek 14 1 5 8 7:21 8

Futsal

I. liga – 8. kolo: Sparta – Vysoké Mýto 5:1, Slavia Praha – Teplice 5:6, Třinec – Jeseník 5:1, Litoměřice – Helas Brno 2:4.

1. Sparta Praha 8 7 1 0 41:20 22
2. Chrudim 7 7 0 0 38:10 21
3. Plzeň 7 5 1 1 37:20 16
4. Litoměřice 8 4 2 2 27:21 14
5. Slavia Praha 8 4 0 4 38:30 12
6. Svarog 8 5 0 3 36:29 12
7. Vysoké Mýto 8 4 0 4 24:26 12
8. Helas Brno 8 2 0 6 20:32 6
9. Jeseník 8 1 2 5 16:32 5
10. Třinec 8 1 1 6 17:42 4
11. Česká Lípa 7 0 3 4 14:24 3
12. Mělník 7 1 0 6 20:42 3

Házená

Extraliga mužů – 7. kolo: Jičín – Plzeň 26:25, Lovosice – Kopřivnice 34:32, Dukla Praha – KP Brno 26:21, Strakonice – Hranice 23:29, Zubří – Nové Veselí 27:25.

1. Zubří 7 6 0 1 189:170 12
2. Jičín 7 4 1 2 186:167 9
3. Karviná 7 4 1 2 207:198 9
4. Lovosice 7 4 1 2 188:188 9
5. Plzeň 7 4 0 3 195:180 8
6. Kopřivnice 7 4 0 3 207:202 8
7. Nové Veseli 7 3 1 3 181:163 7
8. Dukla Praha 7 3 1 3 184:179 7
9. Brno 7 2 0 5 179:194 4
10. Frýdek-Místek 7 2 0 5 177:195 4
11. Hranice 7 2 0 5 176:194 4
12. Strakonice 7 1 1 5 167:206 3

Hokej

Extraliga – 20. kolo: Zlín – Olomouc 1:3, Chomutov – Liberec 3:4 po prodl., Litvínov – Třinec 2:3, Jihlava – Brno 0:2, Mladá Boleslav – Vítkovice 1:4, Sparta Praha - Hradec Králové 1:2 po prodl., Pardubice - Plzeň 0:4.

1. Plzeň 19 10 3 4 2 69:39 40
2. Kometa Brno 20 10 3 4 3 66:44 40
3. Třinec 21 11 2 2 6 61:49 39
4. Hradec Králové 20 10 2 2 6 44:33 36
5. Vítkovice 20 9 2 2 7 60:49 33
6. Olomouc 20 7 3 3 7 47:52 30
7. Chomutov 20 6 3 5 6 52:56 29
8. Zlín 20 5 5 3 7 49:52 28
9. Mladá Boleslav 19 7 1 3 8 40:42 26
10. Sparta Praha 19 7 1 2 9 46:53 25
11. Liberec 19 6 3 1 9 41:57 25
12. Pardubice 20 5 3 1 11 46:05 22
13. Jihlava 19 4 3 3 9 42:53 21
14. Litvínov 20 4 3 2 11 39:57 20

II. liga – skupina Západ, 15. kolo: Řisuty – Dvůr Králové n. L. 4:1 (0:0, 2:1, 2:0), Trutnov – Letci Letňany 3:2 (1:1, 2:1, 0:0), Vrchlabí – Most 7:3 (2:2, 1:1, 4:0), Děčín – Sokolov 3:6, Kobra Praha – Jablonec nad Nisou 1:3.

1. Jablonec 13 11 0 0 2 61:30 33
2. Děčín 14 9 0 1 4 65:44 28
3. Sokolov 14 8 1 0 5 57:51 26
4. Vrchlabí 14 8 0 1 5 61:59 25
5. Kobra Praha 14 6 1 2 5 68:60 22
6. Trutnov 13 6 1 0 6 39:38 20
7. Bílina 12 6 0 1 5 52:54 19
8. Dvůr Králové 14 5 0 0 9 46:61 15
9. Řisuty 13 3 2 0 8 42:60 13
10. Slaný 13 3 1 0 9 47:67 11
11. Letňany 14 3 0 1 10 51:65 10

Hokejbal

Extraliga – 10. kolo: Pardubice – Hradec Králové 7:1, Ústí nad Labem – Letohrad 3:1, Kladno – Sudoměřice 4:0, Kert Park Praha – Most 2:1, Plzeň – KOVO Praha 5:1. 13. kolo: Letohrad – Pardubice 1:2.