Hokej

Extraliga juniorů – 25. kolo: Liberec – Mountfield HK 4:1 (1:0, 0:1, 3:0). Branka a nahrávka HK: 22. Pažourek (Hroudný). HK: Dvořák – Pohl, Hroudný, Muška, Havránek, T. Kynčl, Jonáš – Jirásek, D. Matouš, M. Matouš, Matějček, Pažourek, Dominik Šedivý, Hnik, Hašek, F. Moník, Mašín, Sklenář, Chalupa.

28. kolo: Mountfield HK – Třinec 2:1 (0:0, 2:1, 0:0). Branky a nahrávky HK: 21. Matějček (F. Moník, Mašín), 33. Poppel (Hnik, Chalupa). HK: Bartozel – Hroudný, Muška, Gaspar, Pohl, Havránek, T. Kynčl – D. Matouš, M. Matouš, Pažourek, Hnik, Hašek, Dominik Šedivý, F. Moník, Mašín, Poppel, Chalupa, Hejna.

27. kolo: Mountfield HK – Vítkovice 7:1 (2:1, 0:0, 5:0). Branky a nahrávky HK: 5. Hašek (Pohl), 7. Poppel (Hnik, Chalupa), 43. Pohl (Dvořák, Šedivý), 45. Mašín (Pohl), 48. Dvořák (TS), 51. Dvořák (Mašín, T. Kynčl), 54. Hnik (Chalupa, T. Kynčl). HK: Bartozel – Hroudný, Muška, Gaspar, Pohl, Havránek, T. Kynčl, Jonáš – D. Matouš, Matějček, Pažourek, Dvořák, Hnik, Dominik Šedivý, F. Moník, Mašín, Poppel, Chalupa, Hejna.

Mountfield HK je v osmnáctičlenné tabulce pátý (49 bodů).

Extraliga st. dorostu, skupina o pořadí v play off – 27. kolo: Mountfield HK – Plzeň 4:8 (1:3, 0:3, 3:2). Branky a nahrávky HK: 4. Kukla (Poppel), 45. Jušta (Janoušek, Kuboš), 47. Hrabčák (Pěnčík), 60. Poppel (Hrabčák, T. Pinkas). HK: Vacek (33. Ševců) – Řehák, Kukla, Voňka, Junek, Janoušek, Perička, Pěnčík, J. Kynčl, Kuboš – Jakubec, M. Síla, T. Pinkas, Hrabčák, Šánek, V. Síla, Jušta, Daniel Šedivý, Poppel.

28. kolo: Mountfield HK – K. Vary 3:1 (3:1, 0:0, 0:0). Branky a nahrávky HK: 8. Sklenář (Šedivý), 9. T. Pinkas (Poppel, Hrabčák), 13. Jušta (Sklenář, Šedivý). HK: Dvořák – Kukla, Voňka, Junek, Janoušek, Pěnčík, J. Kynčl, Kuboš – Dominik Šedivý, Sklenář, Jakubec, M. Síla, T. Pinkas, Hrabčák, Šánek, Jušta, Poppel.

31. kolo: Mountfield HK – Salzburg 1:6 (1:2, 0:3, 0:1). Branka a nahrávky HK: 13. Jušta (Hrabčák, Voňka). HK: Vacek – Řehák, Voňka, Junek, Naar, Janoušek, Pěnčík, Kynčl, Kuboš – Jakubec, M. Síla, Pinkas, Hrabčák, Šánek, Jušta, Lang, Komma, Kašpar.

Mountfield HK je ve čtrnáctičlenné tabulce třetí (16 bodů).

Extraliga ml. dorostu, 2. část skupina B – 21. kolo: Havířov – Mountfield HK 1:5 (0:1, 1:1, 0:3). Branky a nahrávky HK: 20. Naar (Lang), 35. Šedivý (Jušta, Šlaicher), 49. Šedivý (Jušta), 57. Šlaicher (Kašpar, Lang), 60. Šlaicher (Budina, Pajer). HK: Sajdl – Pelda, Králik, Boukal, Naar, Drbal, M. Pinkas – Moravec, Souček, Budina, Kašpar, Lang, Beneš, Jušta, Pajer, Šlaicher, Daniel Šedivý, Hynek, Boštík.

22. kolo: Ml. Boleslav – Mountfield HK 4:5 (0:1, 2:3, 2:1). Branky a nahrávky HK: 17. Pajer (Budina, Šlaicher), 29. Šlaicher (Šedivý, Pelda), 31. Naar (Moravec, Šedivý), 34. Lang (Naar), 60. Naar. HK: Tichý – Pelda, Králik, Boukal, Naar, Drbal, Pinkas – Moravec, Souček, Budina, Kašpar, Lang, Beneš, Jušta, Pajer, Šlaicher, Šedivý, Boštík.

Mountfield HK je v šestičlenné tabulce první (60 bodů).

Volejbal

I. liga žen, skupina B – 15. kolo: Hronov – Slavia HK 3:0 (22, 21, 17).

16. kolo: Hronov – Slavia HK 1:3 (-25, 23, -16, -21).

Slavia Hradec Králové je v šestičlenné tabulce druhá (26 bodů).

Basketbal

I. liga mužů, skupina východ – 13. kolo: Zlín – Královští sokoli HK 80:102 (22:29, 47:47, 59:74). Body HK: Majerík 24, Malý 22, Švandrlík 18, Špaček 13, O. Peterka 9, Jiřiček 8, Šírek 4, Mahler 2, Štěpán 2.

Královští sokoli HK jsou v desetičlenné tabulce první (25 bodů).

II. liga mužů, skupina B – 12. kolo (11. hrané): Vysoká – Holice 78:88p (19:25, 32:36, 55:52, 72:72). Body Vysoké: Synáček 16, Daněk 15, Fink 15, Hanzlík 11, Vejražka 9, Faltýnek 6, Krista 3, Sejpka 2, Dušek 1.

Dohrávané 1. kolo: Holice – Vysoká 86:79 (23:26, 39:41, 58:62). Body Vysoké: Synáček 16, Hanzlík 15, Vejražka 14, Fink 12, Faltýnek 8, Daněk 7, Hodač 3, Dušek 2, Sejpka 2.

Vysoká nad Labem je ve dvanáctičlenné tabulce druhá (20 bodů).

Stolní tenis

Extraliga mužů – 12. kolo: Borová/Liberec – Sokol PP HK 2 Lunatour.cz 1:4 (Seibert – Crha 0:3, Košťál – Lebeda 3:1, Marek – Klásek 2:3, Košťál – Crha 0:3, Seibert – Klásek 0:3).

DTJ HK – Havířov 4:0 (Olejník – Karabec 3:0, Koblížek – Špánik 3:1, Šlapák – Čihák 3:2, Koblížek – Karabec 3:1).

DTJ Hradec Králové je v desetičlenné tabulce třetí (29 bodů), Sokol Pražské Předměstí HK 2 Lunatour.cz je čtvrtý (29 b.).

Florbal

Divize mužů, skupina C – 12. kolo: Všestary – FbC Innebandytos HK 6:7 (1:2, 2:2, 3:3). Branky a nahrávky: 13. Moravec (Macháček), 32. Lahučký (Krajčí), 33. Píše (Lahučký), 46. Macháček (Novák), 50. Chudomský (vlastní), 54. Hellmann (Dostál) – 2. Heger (Šimeček), 16. Hušek (Koldinský), 32. Čížek (Koldinský), 34. Hušek (Čížek), 43. Heger (M. Mikšovský), 45. Koldinský (Čížek), 55. Čížek (Hušek). Všestary: Ježek – Volenec, Freiberg, Píše, Moravec, Merta, Hellmann, Krajčí, Dostál, Macháček, Lahučký, Novák. HK: Šimeček – Š. Raiter, Koldinský, Žižka, Rychetník, Šimek, Čížek, J. Mikšovský, Kudelka, Sytný, Chudomský, Ruprich, Vlášek, Matys, M. Mikšovský, Hušek, Pokorný, Heger.

13. kolo: Přelouč – FbC Innebandytos HK 9:6 (2:2, 1:3, 6:1). Branky a nahrávky HK: 9. Š. Raiter (Šimek), 18. Rychetník (Koldinský), 24. Pokorný (Šimeček), 28. Pokorný (Matys), 39. J. Mikšovský (Čížek), 47. J. Mikšovský (Čížek). HK: Šimeček – Š. Raiter, Koldinský, Rychetník, Šimek, Čížek, J. Mikšovský, Kudelka, Sytný, Matys, Hušek, Pokorný.

Všestary – Rtyně 9:6 (4:2, 0:2, 5:2). Branky a nahrávky Všestar: 2. Novák (Moravec), 7. Novák (Ježek), 10. Macháček (Novák), 13. Krajčí (Moravec), 44. Hellmann (Lahučký), 46. Freiberg (Hellmann), 48. Freiberg, 54. Šimáně (vlastní), 58. Lahučký (Novák). Všestary: Ježek – Volenec, Freiberg, Píše, Moravec, Merta, Hellmann, Krajčí, Dostál, Macháček, Lahučký, Novák.

FbC HK je ve dvanáctičlenné tabulce první (30 b.), Všestary jsou šesté (21 b.).

I. liga žen, skupina východ – 13. kolo: IBK HK – Vsetín 4:8 (1:2, 2:3, 1:3). Branky a nahrávky HK: 7. Buchalová (Dunajčáková), 25. Řezníčková (Šarounová), 37. Miholová (Buchalová), 56. Černovská (Vitebská). HK: Vrkoslavová – Součková, Vitebská, Hazuková, Košková, Pešková, Řezníčková, Miholová, Dohnalová, Černovská, Dunajčáková, Šarounová, Kašparová, Kohoutová, Buchalová.

14. kolo: IBK HK – Dobruška 2:9 (0:4, 1:2, 1:3). Branky a nahrávky HK: 36. Buchalová (Miholová), 59. Buchalová (Miholová). HK: Vrkoslavová – Vitebská, Hazuková, Košková, Pešková, Řezníčková, Miholová, Dohnalová, Černovská, Dunajčáková, Šarounová, Kašparová, Kohoutová, Vašáková, Buchalová.

IBK Hradec Králové je v osmičlenné tabulce čtvrtý (23 bodů).

KB liga juniorů, skupina A – 12. kolo: Brno – FbC HK 6:3 (2:1, 2:0, 2:2). Branky a nahrávky HK: 2. Kašpar (Velc), 50. Ruprich (Souček), 60. Souček. HK: Ludvík – Koudela, Šejvl, Liebich, Urban, Hládek, Ruprich, Vlášek, Velc, Erbs, Mikšovský, Krejčí, Souček, Kučera, Stružinský, Heger, Kašpar.

FbC Hradec Králové je ve dvanáctičlenné tabulce poslední (3 body).

I. liga dorostenců, skupina C – 11. kolo: Okříšky – FbC HK A 4:8 (1:3, 2:2, 1:3). Branky HK: 8. Krása, 8. Vykydal, 12. Ryba, 24. a 37. Kloz, 27. Kunart, 38. Urbánek, 44. Koleník.

Předměřice/Sion DDM NG – Trutnov 4:2 (1:0, 2:1, 1:1). Branky Předměřic: 10. Bednář, 24., 25. a 38. Ponča.

12. kolo: FbC HK A – Č. Budějovice 4:1 (2:0, 1:1, 1:0). Branky HK: 2. Jarka, 10. Krejčí, 28. Martinek, 35. Urbánek.

Předměřice/Sion DDM NG – J. Hradec 5:7 (2:5, 2:1, 1:1). Branky Předměřic: 6. a 31. Schejbal, 8. a 22. Šimůnek, 16. Bednář.

FbC HK A je v jedenáctičlenné tabulce třetí (24 b.), tým Předměřice/Sion pátý (17 b.).

Pozemní hokej

Halová extraliga mužů – 7. kolo: Slavia Praha – Slavia HK 8:1.

8. kolo: Slavia HK – Bohemians Praha 6:7.

Slavia HK je v šestičlenné tabulce pátá (4 b.).

Vodní pólo

I. liga mužů – 3. kolo v HK: Slavia HK – Strakonice 12:16 (3:3, 4:6, 2:4, 3:3). Branky HK: Rumánek 3, Kratěna 2, Paulus 2, Šimáček 2, Karel, Erbs, Kulhavý.

Slavia HK – Plzeň 9:5 (4:1, 1:1, 1:1, 3:2). Branky HK: Šimáček 4, Rumánek 2, Paulus, Karel, Erbs.
HK: Darvaš (Tomeš): Kratěna, Bokůvka, Pavlát, Paulus, Erbs, Karel, Kulhavý, Kotrč, Šimáček, Petráček, Jansa, Rumánek.

Další výsledky: Olomouc – Stepp Praha 12:14, Přerov – Stepp Praha 10:7, Olomouc – Slavia Praha 16:10, Přerov – Slavia Praha 16:13, Brno – Plzeň 6:5, Brno – Strakonice 17:7.

Průběžné pořadí: 1. Brno 17 b., 2. Přerov 16, 3. Olomouc 12, 4. Stepp Praha 10, 5. Strakonice 6, 6. Slavia Hradec Králové 6, 7. Slavia Praha 3, 8. Plzeň 2.

I. liga žen – 5.kolo: Slavia HK – Strakonice 5:22 (1:5, 1:6, 1:6, 2:5). Branky HK: Součková 2, Šimáčková, Křížová, Skalová.

Slavia HK – Strakonice 1:17 (0:5, 0:3, 1:3, 0:6). Branka HK: Křížová.
HK: Šešulková – Baudyšová, Šimáčková, Svatošová, Křížová, Skalová, Součková, Plačková, Kokštejnová, Vlášková, Skalická, trenér Kokštejn.

Pohár ČSVP st. žáků – 2. turnaj skupiny D v HK: Slavia HK – Stepp Praha B 13:2 (3:0, 2:1, 5:0, 3:1). Branky HK: Šebestyán 6, Makovský 5, Makovská, Rothanzlová.

Slavia HK – Slavia Praha 10:5 (2:0, 4:3, 1:2, 3:0). Branky HK: Šebestyán 6, Makovský 2, Rothanzlová, Vlášková.
HK: Hlávko – Rothanzlová, Hobzová, Makovský, Vlášková, Maňaska, Šebestyán, Doležeal, Makovská, Rothanzl, Čápová, Hobza, Kvasnička, trenér Trojan.

Další výsledek: Slavia Praha – Stepp Praha B 5:2.

Průběžné pořadí: 1. Slavia HK 8 b., 2. Slavia Praha 4, 3. Stepp Praha B 0.

Pohár ČSVP ml. žáků – 4. turnaj skupiny A v HK: Slavia HK – Brno 6:2 (1:1, 2:1, 1:0, 2:0). Branky HK: Makovská 5, Hlávko.

Slavia HK – Stepp Praha 12:6 (2:1, 4:2, 4:1, 2:2). Branky HK: Makovská 7, Hlávko 3, Rothanzlová, Hobzová.

Slavia HK – Strakonice 4:12 (0:5, 2:1, 1:3, 1:3). Branky HK: Rothanzl 2, Makovská, Čápová.
HK: Lingr – Merenda, Rothanzlová, Hobzová, Skalová, Kvasnička, Hromádko, Vítová, Rothanzl, Makovská, Petráčková, Mazouch, Hlávko, Němečková, Doležal, Čápová, trenéři Vlášek a Skalická.

Další výsledky: Strakonice – Stepp Praha 11:0, Brno – Stepp Praha 8:5, Strakonice – Brno 19:1.

Průběžné pořadí: 1. Strakonice 24 b., 2. Slavia Hradec Králové 10, 3. Olomouc 7, 4. Stepp Praha 3, 5. Brno 2.

Šipky

Královéhradecko, 15. kolo – extraliga jih: Sharks HK – Pivaři Habřina 10:8, The Badgers Kostelec n. O. – Rebelové Myštěves 17:1, Truhles HK – Notorklub Sopotnice 10:9, Zippo team Chlumec – Bludný šípy XXL HK 10:9.

I. liga: Comeback Máslojedy – Pavouci HK 12:6, Čertovi švagři HK – Vlčáci 2011 Chlumec 10:8, Parta HIC Pravy – ŠK Běleč n. O. B 10:8, H-Club Smiřice – Odpadlíci Neznášov 11:7, Darters Pod strání HK – Havana Club HK 9:10, Dobřeňáci Dobřenice – Ferbek HK 10:9, Kocouři HK – Úletáři HK 8:10, Republika Březhrad – Löwen HK 8:10.

II. liga: DC No Score Kosice – No comment HK 11:7, Hrádek Boys – Rumídci Roudnice 7:11, Mimikry HK – Sokolí péra HK 10:8, Těsně vedle HK – Bazinga HK 8:10, Želáci Želí – Rychtáři Nové Město nad Cidlinou 6:12, The Immortals HK – ŠK Běleč n. O. C 13:5, Rebelové Dolní Přím – Soptíci HK 8:10.

III. liga A: Rebelové z Prorocka HK – Pod strání HK B 12:6, ŠK Běleč n. O. A – Severní vítr HK 6:12, ŠK Pod strání HK – U Huberta HK D 11:7, Hrobaři HK – Emírovci Pohřebačka 8:10, HSK U Marťase HK – Tygři z Neznášova B 10:8, Mašinky HK – Raci Račice 6:12, Tygři z Neznášova C – pod Vodníci HK 4:14.

III. liga B: Devils HK – U Huberta HK 10:9, Upíři HK – ŠK Neškrtnemsi HK 9:10, Divočáci Běleč n. O. – South Park Cows HK 3:15, Barracuda HK – Rebelové Myštěves B 7:11, Biřička HK – NK Harakiri HK 11:7, Matys bar HK – Rebelové D. Přím B 3:15, Punde TO HK – Black Sheep HK 5:13.

Divize A: AK Kamikadze HK – U Skokana HK 10:9, Klucy HK – Praskačka 8:10, Metro HK – Beseda HK 12:6, Pohoda HK – Harpuny HK 3:15, Rychtářka Věkoše – Dravci ze Mlejna Pohřebačka 11:7, Vrtule XXL HK – Marťánci HK 6:12, Rebelové D. Přím C – R. rota HK 9:10.

Divize B: Captains no.1 HK – d´Arts Obědovice 10:9, Plavci od Hrušky HK – Zdechliny Zdechovice 6:12, Řepy HK – The Sharks HK 10:8, Union Stars HK – Bombarďáci Lhota p. L. 5:13, Kozlovka HK – Orličtí Rytíři HK 4:14, U Huberta HK C – Votroci HK 12:6.