Basketbal

I. liga mužů, čtvrtfinále play off – 1. zápas: Královští sokoli HK – N. Jičín 101:70 (24:14, 48:31, 72:48). Body HK: Marquardt 22, Kolář 18, Majerík 12, O. Peterka 11, Malý 10, Žaba 9, Jiřiček 7, Andres 5, Mahler 4, Kočvara 3.

2. zápas: Nový Jičín – Královští sokoli HK 59:84 (18:14, 26:34, 48:60). Body HK: Mahler 24, O. Peterka 17, Marquardt 15, Majerík 11, Andres 7, Jiřiček 6, Malý 3, Žaba 1.

3. zápas: Královští sokoli HK – N. Jičín 91:55 (31:11, 52:30, 74:44). Body HK: O. Peterka 20, Jiřiček 17, Marquardt 16, Štěpán 12, Andres 9, Žaba 5, Mahler 4, Majerík 4, Kočvara 2, Špaček 2.

Konečný stav série: 3:0. Hradecký tým postupuje do semifinále play off.

Stolní tenis

Extraliga mužů – 22. kolo: DTJ HK – TJ Ostrava 4:1 (Olejník – Onderka 3:0, Palkovský – Martinko 3:0, Koblížek – Klos 1:3, Palkovský – Onderka 3:0, Olejník – Klos 3:1).

Sokol PP HK 2 – TTC Ostrava 0:4 (Crha – Gionis 1:3, Buben – Korbel 1:3, Pavlica – Bajger 1:3, Buben – Gionis 0:3).

Sokol PP HK 2 skončil v desetičlenné tabulce třetí (54 b.), DTJ HK patřila čtvrtá příčka (49 b.). Prvních osm týmů tabulky postoupilo do čtvrtfinále play off.

Extraliga mužů, čtvrtfinále play off – 1. zápasy: DTJ HK – TJ Ostrava 2:4 (Koblížek – Sadílek 3:1, Olejník – Martinko 2:3, Palkovský – Bindač 1:3, Olejník – Sadílek 3:0, Koblížek – Bindač 1:3, Palkovský – Martinko 2:3).

Borová-Liberec – Sokol PP HK 2 1:4 (Seibert – Crha 1:3, Košťál – Pavlica 3:0, Marek – Klásek 1:3, Košťál – Crha 1:3, Seibert – Klásek 2:3).

2. zápasy: TJ Ostrava – DTJ HK 3:4 (Martinko – Olejník 0:3, Sadílek – Palkovský 3:1, Bindač – Koblížek 3:2, Sadílek – Olejník 1:3, Martinko – Koblížek 3:0, Bindač – Palkovský 2:3, čtyřhra Martinko, Klos – Palkovský, Koblížek 2:3). Stav série: 1:1.

Sokol PP HK 2 – Borová-Liberec 2:4 (Crha – Seibert 2:3, Pavlica – Marek 3:2, Klásek – Košťál 2:3, Pavlica – Seibert 3:2, Crha – Košťál 1:3, Klásek – Marek 1:3). Stav série: 1:1.

3. zápasy – pondělí 16. dubna od 18 hodin: DTJ HK – TJ Ostrava (herna na Labském nábřeží), Sokol PP HK 2 – Borová-Liberec (sokolovna v Chelčického ul.).

Hokejbal

Extraliga mužů – 17. kolo: HBC HK 1988 – Most 4:3 SN (2:3, 1:0, 0:0 – 1:0). Branky a nahrávky HK: 3. Bacovský (Novák), 11. Novák (Jiřík), 28. Hrabica (Bacovský), rozh. náj. Tesař. HK: Brykner (16. Biegl) – Hrabica, Chmel, Ježek, Jiřík, Ruda, Šimek – Bacovský, Černý, Fanderlík, Hrubý, Hudeček, Mitra, Novák, Svoboda, Šimůnek, Tesař.

18. kolo: Rakovník – HBC HK 1988 3:4 (2:1, 0:2, 1:1). Branky a nahrávky HK: 7. Svoboda (Jiřík), 20. Fišer (Hrabica), 26. Bacovský (Jiřík), 44. Ruda (Bacovský). HK: Biegl – Fanderlík, Hrabica, Jiřík, Ruda, Šimek, Švanda – Bacovský, Fišer, Hudeček, Ježek, Mitra, Novák, Svoboda, Šedivý, Šimůnek, Tesař.

19. kolo: Letohrad – HBC HK 1988 1:0 (0:0, 1:0, 0:0). HK: Biegl – Fanderlík, Hora, Hrabica, Chmel, Jiřík, Ruda, Šimek – Fišer, Hrubý, Hudeček, Ježek, Mitra, Novák, Svoboda, Šedivý, Šimůnek, Tesař.

20. kolo: Kladno – HBC HK 1988 4:3 (2:1, 1:1, 1:1). Branky a nahrávky HK: 4. Šimůnek (Ježek, Šimek), 21. Bacovský (Novák, Fišer), 36. Šimůnek (Tesař, Ježek). HK: Biegl – Hrabica, Hrubý, Ježek, Ruda, Šimek, Švanda – Bacovský, Doležal, Fanderlík, Fišer, Hudeček, Král, Mitra, Novák, Svoboda, Šimůnek, Tesař.

HBC HK 1988 je v jedenáctičlenné tabulce na šestém místě (28 bodů).