Florbal

I. liga žen, skupina východ – 3. kolo: IBK Hradec Králové – FTC Vysoké Mýto 9:3 (3:0, 4:1, 2:2). Branky a asistence HK: 9. Drahokoupilová (Dohnalová), 9. Dunajčáková, 12. Buchalová (Miholová), 24. Labudová, 31. Labudová (Šarounová), 36. Špulková (Drahokoupilová), 37. Miholová (Buchalová), 46. Miholová (Buchalová), 48. Špulková (Kohoutová). HK: Tománková – Pešková, Řezníčková, Dohnalová, Špulková, Linhartová, Hock, Kohoutová, Labudová, Romančáková, Drahokoupilová, Miholová, Dunajčáková, Šarounová, Kašparová, Buchalová.

Hradec je po třech utkáních stoprocentní a s devíti body figuruje na 2. místě tabulky.

Divize mužů, skupina C – 5. a 6. kolo: FBŠ Všestary – Havlíčkův Brod 15:3 (1:2, 9:1, 5:0). Branky Všestar: 5., 22., 26., 33. a 60. Lahučký, 25. a 40. Hellmann, 30. Freiberg, 33. Píše, 34., 36. a 48. Macháček, 50. Volenec, 56. Moravec, 59. Novák.

FbC Hradec Králové – Litomyšl 15:5 (8:0, 2:2, 5:3). Branky HK: 4., 47., 55. a 55. M. Mikšovský, 7. a 13. F. Hušek, 10. Ruprich, 15. Koudela, 17. Středa, 18. a 20. Šrajbr, 26. Souček, 31. Šejvl, 55. Kašpar, 59. A. Hušek.

FBŠ Všestary – Litomyšl 13:10 (6:4, 2:3, 5:3). Branky Všestar: 4., 6., 7., 13., 40. a 60. Lahučký, 5., 32. a 60. Novák, 13. a 60. Macháček, 47. a 55. Dostál.

FbC Hradec Králové – Havl. Brod 18:8 (3:2, 8:3, 7:3). Branky HK: 8. Elicer, 13., 36., 38. a 45. M. Mikšovský, 20. F. Hušek, 30., 34. a 58. Šejvl, 33., 36. a 51. Heger, 39. a 40. Koudela, 47. Ruprich, 52. Bartoš, 53. a 56. Souček.

FbC Hradec Králové a Všestary pokračujíve fantastickém startu do nového ročníku, když zatím nepoznaly hořkost porážky a spolu s Dačicemi suverénně vedou tabulku.

KB liga juniorů, skupina C – 8. kolo: FbC Emer Shop Hradec Králové – Bohemians Praha 7:10 (1:2, 1:3, 5:5). Branky a asistence HK: 13. Kašpar (Hušek), 37. Martinek (Hušek), 41. Hušek (Nosek), 45. Kašpar (Šejvl), 46. Martinek (Souček), 48. Kašpar, 49. Souček (Hušek). HK: Charouz, Hejčl – Bartoš, V. Krejčí, Šrajbr, Nosek, Hušek, Kašpar, Rosulek, Kunart, Ponča, M. Krejčí, Ryba, Krása, Martinek, Erbs, Šejvl, Stružinský, Souček.

9. a 10. kolo: Kanonýři Kladno – FbC Emer Shop Hradec Králové 1:5 (0:2, 1:0, 0:3). Branky HK: 2. Krejčí, 7. Souček, 45. Maršál, 51. Bartoš, 60. Ryba.

FbC Emer Shop Hradec Králové – Sparta Praha 7:8 v prodl. (1:3, 2:3, 4:1 – 0:1). Branky HK: 17. Šrajbr, 24. Souček, 32. a 55. Ryba, 44. Kunart, 51. Krása, 55. Hušek.

I. liga juniorek – 7. kolo: IBK Hradec Králové – FBŠ Jihlava 5:6.

I. liga dorostenců, skupina C – 5. a 6. kolo: PSKC Okříšky-MoBu – FbC Sokol Předměřice-Sion DDM NG Hradec Králové 8:5, FbC Hradec Králové A – Snipers Třebíč 11:2, FbC Sokol Předměřice-Sion DDM NG Hradec Králové – Spartak Pelhřimov 2:4, PSKC Okříšky-MoBu – FbC Hradec Králové A 1:8.

Basketbal

II. liga mužů, skupina B – 2. kolo (1. hrané): BK Napos Vysoká nad Labem – Basketball Academy Lynx Liberec 74:51 (19:13, 39:20, 57:38). Body Vysoké: Synáček 17, Kiršbaum 12, Harčár 10, Hanzlík 9, Sejpka 6, Mráz 6, Vejražka 5, Krista 5, Ruprecht 2, Faltýnek 2.

3. kolo (2. hrané): BK Napos Vysoká nad Labem – Kondoři Liberec 84:63 (17:18, 37:33, 66:43). Body Vysoké: Kiršbaum 18, Synáček 14, Harčár 12, Mráz 12, Sejpka 10, Krista 9, Faltýnek 4, Ruprecht 2, Hanzlík 2, Vejražka 1.

II. liga žen, skupina B – 4. kolo (pro Vysokou 1. zápas): BK Napos Vysoká nad Labem – Vlčice Žďár n. S. 48:56 (15:10, 21:32, 36:47). Body Vysoké: Kaňuková 12, Paclíková 10, Stará 9, Trnoková 6, Kosová 4, Sharplesová 4, Hidveghy 2, Bubeníčková 1.   (ple, roz)