Florbal

I. liga žen, skupina východ – 9. kolo: Orel Rtyně v Podkrkonoší – IBK Hradec Králové 2:9 (1:1, 0:1, 1:7). Branky a asistence IBK Hradec Králové: 18. Dohnalová (Buchalová), 31. Kohoutová (Hock), 41. Hock (Drahokoupilová), 45. Buchalová (Miholová), 47. Pešková (Miholová), 54. Hock (Drahokoupilová), 54. Buchalová, 57. Kohoutová (Buchalová), 58. Buchalová (Dohnalová).

Divize mužů, skupina C – 9. kolo: FbC Hradec Králové – FBŠ Všestary 12:11 (1:2, 8:6, 3:3). Branky: 6. a 43. Souček, 25., 39. a 48. Hušek, 27. Stružinský, 28. Středa, 30. a 35. M. Mikšovský, 35. Heger, 36. Elicer, 57. Erbs – 4. a 34. Novák, 18., 25. a 39. Macháček, 24. Dostál, 28. a 55. Freiberg, 40. Krajčí, 47. Hellmann, 52. Lahučký.

Královéhradecká liga mužů – 10., 11. a 12. kolo: FbC Sokol Předměřice nad Labem – FbK Kostelec nad Orlicí 3:6, Florbal Primátor Náchod B – FbC Hradec Králové B 10:1, KM automatik FBK Jičín – FBŠ Všestary B 6:0, FBŠ Všestary B – FbC Sokol Předměřice nad Labem 6:3, FbC Hradec Králové B – FBC Trutnov (DTJ) 6:3.

II. liga žen, skupina 4 – 7. a 8. kolo: FBK Jičín Pohoda team B – IBK Hradec Králové B 10:0, IBK Hradec Králové B – FbC Florbalky Skuteč 8:3, TJ Sokol Jaroměř – FbC Sokol Předměřice nad Labem 4:6, FbC Sokol Předměřice nad Labem – SK Spartak Slatiňany 7:2.

II. liga dorostenců, skupina 4 – 7. a 8. kolo: FBC Letohrad Orel Orlice – FbC Hradec Králové B 4:5, FbC Hradec Králové B – FBC TJ Draci Lanškroun 8:4.

Šipky

Královéhradecko - 10. kolo:

Extraliga jih: Bludný šípy XXL Hradec Králové – Čertovi švagři Hradec Králové 10:9, Pivaři Habřina – Notorklub Sopotnice 14:4, Sharks Hradec Králové – Zippo team Štít 7:11, Vlčáci 2011 Štít – Truhles Hradec Králové 7:11.

I. liga: Comeback Máslojedy – H-Club Smiřice 14:4, Odpadlíci Neznášov – Darters Pod strání Hradec Králové 10:8, Sokolí péra Hradec Králové – Bumbálka Rusek 1:17, Ill Niňo Hradec Králové – Marvin Hradec Králové 11:7, Ferbek Hradec Králové – Rychtáři Nové Město nad Cidlinou 10:9, Kocouři Hradec Králové – Úletáři Hradec Králové 11:7, Löwen Hradec Králové – Havana Club Hradec Králové 8:10, ŠK Běleč nad Orlicí C – Republika Březhrad 6:12.

II. liga: DC No Score Kosice – ŠK Pod strání Hradec Králové 10:9, Mimikry Hradec Králové – Rebelové Dolní Přím 12:6, No comment Hradec Králové – The Immortals Hradec Králové 8:10, Rumídci Roudnice – Pavouci Hradec Králové 10:8, ŠK Běleč nad Orlicí B – Parta HIC Dobřenice 11:7, Black Sheep Hradec Králové – DC Sniper Hradec Králové 13:5, Dobřeňáci Dobřenice – Bazinga Hradec Králové 15:3, Lišťáci z Bjelidla Hradec Králové – Soptíci Hradec Králové 10:8.

III. liga A: Devils Hradec Králové – Emírovci Pohřebačka 6:12, Rychlá Rota Hradec Králové – Bombarďáci Želí 12:6, Želáci Želí – Hrobaři Hradec Králové 7:11, Omnirecord Hradec Králové – HSK U Marťase Hradec Králové 5:13, South Park Cows Hradec Králové – Votroci Hradec Králové 13:5, Tygři z Neznášova B – ŠK Běleč nad Orlicí A 13:5, Raci Račice – Harpuny Hradec Králové 10:9.

III. liga B: pod Vodníci Hradec Králové – Buď A.L.F. Roudnice 12:6, Rebelové Dolní Přím B – Rebelové Myštěves B 13:5, Rebelové Dolní Přím C – Rebelové z Prorocka Hradec Králové 5:13, Rychtářka Věkoše – NK Harakiri Hradec Králové 9:10, Severní vítr Hradec Králové – U Huberta Hradec Králové 12:6, Sluníčko Smiřice – Sršni Starý Bydžov 8:10, ŠK Neškrtnemsi Hradec Králové – Hrádek Boys 13:5.

Divize A: Brutální Nikita Hradec Králové – U Huberta Hradec Králové D 3:15, Darts Stehlík Nový Bydžov – Orličtí Rytíři Hradec Králové 5:13, Klucy Hradec Králové – U Huberta Hradec Králové C 11:7, SPŠ Stračov – Piráti Gobi Hradec Králové 14:4, Andělé z Prorocka Hradec Králové – d´Arts Obědovice 12:6.

Divize B: Chudeřičtí Mimoni – Metro Hradec Králové 11:7, New Maschine Hradec Králové – Praskačka 10:8, Plavci od Hrušky Hradec Králové – Punde TO Hradec Králové 3:15, Pod strání Hradec Králové B – Barracuda Hradec Králové 8:10, Řepy Hradec Králové – Vrtule XXL Hradec Králové 15:3, U Skokana Hradec Králové – ŠK Běleč nad Orlicí D 12:6, Bubo Hradec Králové – The Sharks Hradec Králové 12:6, Trafačka Hradec Králové – Haluzáci Hradec Králové 10:9.

Přebor: DC DC Hradec Králové – Happy Hippos Hradec Králové 10:8, Žoldnéři Hradec Králové – Vemena Hradec Králové 15:3.

Vodní pólo

Pohár ČSVP staršího žactva – druhý turnaj skupiny C v Plzni: Slavia Hradec Králové – TJ Tábor 8:5 (1:0, 0:1, 3:1, 4:3). Branky Hradce Králové: Lingr 3, Makovská 2, Rothanzlová, Vítová, Lingrová.

KVP Přerov – Slavia Hradec Králové 4:3 (0:0, 1:1, 2:2, 1:0). Branky Hradce Králové: Rothanzlová, Pirkl, Lingr.

KVS Plzeň – Slavia Hradec Králové 14:7 (7:1, 4:1, 1:1, 2:4). Branky Hradce Králové: Lingrová 3, Makovská 3, Vítová.

Slavia Hradec Králové: Hlávko – Skalová, Rothanzlová, Pirkl, Lingr, V. Doležal, Otčenáš, Vítová, Lingrová, Makovská, Rothanzl, M. Doležal, trenér Pavel Trojan.

Další výsledky: KVS Plzeň – TJ Tábor 18:2, KVS Plzeň – KVP Přerov 21:6, KVP Přerov – TJ Tábor 10:7.

Tabulka po druhém turnaji
1. KVS Plzeň 6 6 0 0 105:37 12
2. Slavia Hradec 6 3 0 3 45:48 6
3. KVP Přerov 6 3 0 3 54:75 6
4. TJ Tábor 6 0 0 6 38:82 0

Pohár ČSVP mladšího žactva – první turnaj v Olomouci: UP Olomouc – Slavia Hradec Králové 6:11 (3:2, 0:2, 2:2, 1:5). Branky Hradce Králové: Lingr 6, Makovská 4, Hlávko 1.

Stepp Praha – Slavia Hradec Králové 1:9 (0:2, 0:2, 0:4, 1:1). Branky Hradce Králové: Rothanzlová 3, Makovská 3, Lindr 3.

Slavia Hradec Králové – Strakonice 2:1 (0:0, 1:0, 1:0, 0:1). Branky Hradce Králové: Makovská 2.

Slavia Hradec Králové: Hlávko – Pavlát, Rothanzlová, Mazoch, Pezzllo, Hromádko, Kvasnička, Merenda, Rothanzl, Makovská, Lingr, Skalová, V. Vlášková, A. Vlášková, trenéři Skalická a Vlášek.

Další výsledky: Strakonice – Stepp Praha 9:1, Strakonice – UP Olomouc 7:3, UP Olomouc – Stepp Praha 3:2.

Tabulka po prvním turnaji:
1. Slavia Hradec 3 3 0 0 22:8 6
2. Strakonice 3 2 0 1 17:6 4
3. UP Olomouc 3 1 0 2 22:20 2
4. Stepp Praha 3 0 0 3 4:21 0